Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Bańkowe szaleństwo

    Wyskoczyłem dziś po południu na spacer z obiektywem 35mm, f1,8 mając nadzieję na jakieś ciekawe ujęcia uliczne i nadziałem się na dzieciaki szalejące na punkcie baniek mydlanych i kurs tańca pod Wawelem..











    Ostatnio edytowane przez Jochen ; 31-07-2017 o 00:39

  2. #2

    Domyślnie

    Następnym razem ponumeruj zdjęcia. Łatwiej się wtedy odnieść do konkretnych.
    Co do fotek myślę, że taki temat jak dzieci bawiace się bańkami aż się prosi o kolor. Szkoda bo 5,6 i 8 to wg mnie całkiem fajne kadry.
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  3. #3

    Domyślnie

    Dla mnie cały urok baniek to ich barwy ! zasmuciłeś te kadry usuwając kolor... choć pewnie się mylę...
    normo

  4. #4

    Domyślnie

    Dziękuję za komentarze. Brak koloru to tylko wariacja na temat, kolorowe wersje też oczywiście zachowałem. Wrzucę wieczorem parę wariantów alternatywnych dla porównania.

  5. #5

    Domyślnie

    feria barw w bańkach i zdjęcia B&W :/
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Szkoda tej lampy przy kilku zdjęciach. Jak dla mnie najlepsza jest szósta fotka
    Pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie

    Dzięki, dorzucam dla porównania kilka fotek w oryginalnej, kolorowej wersji. Na latarnię niestety zbytniego wpływu nie miałem, to była szybka akcja, tłum ludzi wokoło, biegający rodzice uwieczniający telefonami swoje pociechy, brak możliwości swobodnego przemieszczania się i stałoogniskowy obiektyw.






  9. #9

    Domyślnie

    Wersja kolorowa zdecydowanie lepsza Bardzo fajnie uchwycone chwile A dzieci + bańki to trudny temat Probówałem i poległem Dlatego tym bardziej chylę czoła Ja być może lekko rozjaśniłbym ekspozycję, co nie znaczy, że Twoja propozycja mi nie odpowiada
    Lubię robić zdjęcia Na razie pstrykam

Podobne wątki

  1. Konto bankowe dla studenta
    By zolton in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 13-10-2014, 18:35
  2. Konto bankowe dla nastolatki
    By Jarkod in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 16-09-2014, 22:41
  3. [ Sport ] białe szaleństwo
    By markes1987 in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-08-2011, 00:29
  4. Konto bankowe
    By Dorian in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 07-09-2010, 01:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •