Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Su-30SM

  1. #1

    Domyślnie Su-30SM

    Cześć.



    1.

  2. #2

    Domyślnie

    No dzieje się kadrze. Good job!
    Zagrypiony D7200, Sigma 150-600 Sport, S 18-35 1.8, S 10-20 3.5, N35 1.8 i wskrzeszony Jupiter, pare(set) fotek

  3. #3

    Domyślnie

    Jest dobrze ,
    szkoda tylko tego nieba i pogody.

  4. #4

    Domyślnie

    jakby nie tytuł, to bym tego Su.. szukał i szukał , ale fajne dynamiczne ujęcie.
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Super !
    Gratulacje !!!

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grafo Zobacz posta
    Skąd to?
    Pomogę , MAKS 2017

  8. #8

    Domyślnie

    Czy po przeżyciu MAKS-a zostają jeszcze jakieś cele życiowe? Teraz każde następne pokazy to będzie "popierduła", a nie airshow Ja MAKS-a, RIAT i Axalp mam jeszcze przed sobą.
    FOTO-ZABAWKI SPRZEDANE.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yanis Zobacz posta
    Czy po przeżyciu MAKS-a zostają jeszcze jakieś cele życiowe? Teraz każde następne pokazy to będzie "popierduła", a nie airshow Ja MAKS-a, RIAT i Axalp mam jeszcze przed sobą.
    Niestety, ale te MAKS'y ( ze względu na brak kasy ) są coraz uboższe. Do tego embargo powoduje, że nie ma "gości" z zachodu jak bywało lata wstecz. No jednak takiej imprezy jak była z okazji 100 lat rosyjskich sił powietrznych - ciężko będzie powtórzyć. Ale za to atmosfera MAKS'a jest inna niż na wszystkich pokazach - czuć ducha patriotyzmu i mocarstwowości.
    Po przeżyciu MAKS'a celem jest w tym roku jeszcze Air Show - Nellis Air Force Base , ale to bardziej cywilizowane przeżycie .

  10. #10

    Domyślnie

    Ze względów zdrowotnych wożenie się samolotami mam z głowy, więc "zamorskimi" pokazami i "air2air" nie muszę się martwić
    Pytanie w temacie MAKS-a. Chińczycy byli? Czy poza Rosjanami ktoś jeszcze się zaprezentował? Bo chyba jeszcze nie utrafiłem fot z samolotami innymi niż rosyjskie.
    FOTO-ZABAWKI SPRZEDANE.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •