Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Zlazła guma na gwarancji z D750- serwis pisze, że nie ma takiej części ?

    Witam wszystkich. Z mojego Body D750 całkowicie odpadła guma pod kciuk. Aparat jest na gwarancji. Od serwisu otrzymałem informację takiej treści."

    Dzień dobry,

    Guma jest w tej chwili niedostępna. Następną dostawę części mamy za 2 tygodnie. Jeżeli guma przyjdzie w następnej dostawie, to niezwłocznie ją do Pana wyślemy.
    Jeżeli zlecenie ma być założone na gwarancji, to bardzo proszę o przesłanie skanu karty gwarancyjnej i dowodu zakupu sprzętu.


    Pozdrawiam, Piotr Miller

    Serwis Nikon"

    Niby odpowiedź szybka i kulturalna nie zaprzeczam ale co dalej o tym mysleć. Czyżby nie można wykonać szybkiego zlecenia na wymianę gumy w ramch gwarancji. ? To jest jakiś szok nie można tego cholerstwa nigdzie kupić ?
    Oczywiście kopie dowodu zakupu i gwarancji wysłałem.
    Ostatnio edytowane przez voyager100 ; 24-07-2017 o 21:59

  2. #2

    Domyślnie

    Co w tym jest dziwnego? 2 tygodnie to bardzo szybki termin dla serwisu Nikona.
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  3. #3

    Domyślnie

    Jeżeli uważacie, że dwa tygodnie to długo, to popsujcie Landrovera na gwarancji Dla części nie decydującej o działaniu aparatu bym nie dramatyzował, choć fajnie by było, żeby mieli na stanie.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wojteksw Zobacz posta
    Co w tym jest dziwnego? 2 tygodnie to bardzo szybki termin dla serwisu Nikona.
    Własnie
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    Jeżeli uważacie, że dwa tygodnie to długo, to popsujcie Landrovera na gwarancji Dla części nie decydującej o działaniu aparatu bym nie dramatyzował, choć fajnie by było, żeby mieli na stanie.
    Sorry zapomniałem, że kupiłem aparacik za głupie 9 tysięcy złotych. Być może trzeba pozbyć się tego badziewia i wejść w Sonego

  6. #6

    Domyślnie

    W Sony z pewnością naprawy gwarancyjne realizowane są w 24 godziny... Mi Xperie Z1, która się zalała (!!!) wymienili na nową po... 14 dniach. Kurcze...
    A wracając do tematu, nie wiem w czym widzisz problem... Sprowadzą gumę i wymienią...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    W Sony z pewnością naprawy gwarancyjne realizowane są w 24 godziny... Mi Xperie Z1, która się zalała (!!!) wymienili na nową po... 14 dniach. Kurcze...
    A wracając do tematu, nie wiem w czym widzisz problem... Sprowadzą gumę i wymienią...
    Aparat zarabia na siebie. Focenie z gołym korpusem nie wpłynie na jakość fotki ale powiem, że jakoś dziwnie się czuję z blaszaną rękojeścią zwłaszcza, że pod gumą od dołu wystaje jakaś elektronika

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez voyager100 Zobacz posta
    Aparat zarabia na siebie. Focenie z gołym korpusem nie wpłynie na jakość fotki ale powiem, że jakoś dziwnie się czuję z blaszaną rękojeścią zwłaszcza, że pod gumą od dołu wystaje jakaś elektronika
    No ok, ale takie rzeczy się zdarzają... Ja zalałem wodoszczelny telefon Sony... A usługa serwisowa w dwa tygodnie, to raczej standard...

  9. #9

    Domyślnie

    Canon robi to w 5 dni z kurierem
    Kurde taki sprzęt, a taka opieszałość, w głowie się nie mieści !
    Rozumiem serie tanie, ale tyle kasy i taki wał !!
    Chociaż ostatnio mam problem z Orange, miesiąc czasu nie mogą usunąć usterki.
    Ostatnio edytowane przez koberek ; 29-07-2017 o 18:55

  10. #10

    Domyślnie

    Guma przyszła bezpłatnie zgodnie z tym o czym informował serwis czyli 2 tygodnie. Trochę długo ale chyba zgodnie z umową gwarancyjną. Dlatego nie pozostaje nic jak podziękować i Nikon Serwis Polska

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. serwis a koncówka gwarancji
    By ciacho23 in forum Serwis
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-10-2013, 22:46
  2. serwis - brak części zamiennych
    By blackmetal_x in forum Serwis
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 11-09-2012, 16:18
  3. Serwis obiektywów, części
    By slavka in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-10-2011, 19:12
  4. F100 - odklejona guma (na gwarancji)
    By Maciej G in forum Nikon - aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-12-2004, 16:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •