Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11

    Domyślnie

    Są, są i będą, tzn. ja ich z hostingu nie usuwałem, więc jeśli "samo się nie zepsuje" to będzie działało
    Btw, ktoś... coś...? Co do poprawy? Co ewentualnie (jeśli w ogóle) zasługuje na pochwałę? Chciałbym poprawiać swoje możliwości i umiejętności (póki co prędzej tutaj coś zmienię niż w swoim sprzęcie ), a bez "konstruktywnej krytyki" ni hu hu.

  2. #12

    Domyślnie

    Z przyjemnością obejrzałem. Fajny reportaż, super zdjęcia.
    Fuji

  3. #13

    Domyślnie

    Dziękuję basket za podzielenie się budującą opinią

  4. #14
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2017
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    31

    Domyślnie

    Szukając mocno na siłę jakichś "poprawek", to zdjęcie liderów przed startem wygląda najlepiej na wprost (aczkolwiek wiem z doświadczenia jaką udręką jest czekanie, aż wszyscy ustawią się w jakiejś "przyjemnej" pozie). Ewentualnie podpisywanie listy startowej (z kolarzem Riwal Platform) wykadrować do lewej - żeby zajął całą prawą stronę fotki.

    Ogólnie - ekstra

  5. #15

    Domyślnie

    Podoba mi się 13-tka i muszę powiedzieć, że najbardziej chciałbym zająć trzecie miejsce.

  6. #16
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2017
    Miasto
    Poznań/Myślenice
    Posty
    17

    Domyślnie

    Nieśmiało napiszę: z zapisów zostawiłbym tylko jedna fotę, bo te dwie pierwsze zapowiadają pokazanie bardziej rozbudowanej historii niż ta którą zaprezentowałeś. Jechałeś po skrótach czy cały czas trasą przed stawką? Oprócz rzutów ogólnych, brakuje mi kilka detali z samego wyścigu, ciasnych ujęć. Czwórka fajna. Przed startem szukałbym emocji na twarzach szosowców. 11 chaos, po dwunastce spodziewałbym się jeszcze jakichś ujęć z pobliża mety żeby trzynastka z podium wjechała w odpowiednim momencie. Jakościowo bardzo fajnie. Pozdrawiam

  7. #17

    Domyślnie

    Dziękuję za kolejne komentarze

    @Kapsta, ze zdjęciami liderów przed startem pełna zgoda. Trochę poczekałem, choć nie tyle na "przyjemną" pozę, a na wszystkich liderów, aż po pewnym czasie to olałem i poszedłem szukać innych kadrów. Jak się później okazało całkiem słusznie, gdyż ostatni z liderów pojawił się na starcie "w ostatniej chwili", zbyt późno, by uchwycić ich na wprost (chyba że z dachu "Mavica" ). A przy zdjęciu z kolarzem Riwal Platform postawiłem na uchwycenie jeszcze drugiego stojącego "w kolejce", aczkolwiek Twój pomysł wg mnie również jest słuszny.

    @Ligo,

    @Jardin, jechałem wyłącznie po skrótach. Co do zdjęć z podpisywania listy startowej - postanowiłem wrzucić obie te fotografie, gdyż pierwsza jest wg mnie świetnym otwarciem (dokumenty w tle grają rolę planszy tytułowej), a druga... jest jakaś taka przyjemna w odbiorze Z jednej strony może faktycznie obie sugerują bardziej rozbudowaną historię, z drugiej zaś strony podpisywanie listy startowej stanowi dość sporą część "czasu" związanego z codziennością wyścigową :P Niedostatek detali i ciasnych ujęć - masz racje, w tym przypadku faktycznie potraktowałem ten aspekt po macoszemu; na przyszłość będę o tym pamiętał. Emocje na twarzach - podobnie, aczkolwiek coś by się może znalazło, choć nie wrzuciłem ich do tego zestawu. Mam takowe z innych wyścigów 11 chaos - i taki też był zamysł. Są to ostatni zawodnicy w stawce i w tym miejscu (i czasie) właśnie panował chaos, a ja chciałem go uchwycić i chyba mi się udało Pełna zgoda co do braku ujęcia z okolic mety. Wprawdzie mam takie, ale okoliczności "krajobrazowo-sprzętowe" sprawiły, że wyglądają nieciekawie. Tzn. brak jasnego tele uniemożliwił mi odpowiednią separację finiszujących zawodników od chaotycznego miejskiego tła... A dysponując tak "niesportowym" sprzętem tym bardziej cieszę się, że to co tu zaprezentowałem znajduje uznanie pod względem "jakościowym"

    Dziękuję raz jeszcze i zapraszam do dalszej dyskusji. Może ktoś jeszcze zechciałby podzielić się opinią?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. [ Sport ] [kolarstwo szosowe] Gatta Prestige Race
    By nikoniarz in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-07-2015, 18:33
  2. [ Sport ] Małopolski Wyścig Górski - Kraków, sierpień 2008
    By hotrok in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13-11-2008, 06:09
  3. [ Sport ] Żar - wyścig górski
    By Ryszard Gałgan in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 07-10-2007, 16:39
  4. [ Sport ] Wyscig górski - Żar
    By kemyr in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 04-10-2007, 08:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •