Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21

    Domyślnie

    A fakt. Czytałem z telefonu poprzednie i jakoś tak nie zauważyłem, że jest strona internetowa. Widzę, że mają nawet dział "ukulele do 200 PLN"
    W tym przedziale właśnie w większości jest ta KALA więc sobie na nią popatrze.
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  2. #22

    Domyślnie

    Z tych najtańszych, to może ta: http://guitarproshop.pl/p/73/1157/me...strumenty.html
    Nie warto brać malowanych, bo do tych na których widać strukturę drewna, używa sie lepszej jakości materiałów (w tym przypadku sklejka, ale przynajmniej widać, że bez wad) A cha, i najbardziej typowym rodzajem są soprano (są też concerto i tenor).
    Dużo lepiej brzmią modele, które przynajmniej przednią płytę mają z litego drewna np: http://guitarproshop.pl/p/120/339/ka...strumenty.html
    Z tego, co pamiętam, to w sklepie był większy wybór niż na stronie.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  3. #23

    Domyślnie

    @!AGresT kupiłem tą pierwszą. Siostra jest prze zadowolona, czyli trafione z prezentem

    Dzięki za podpowiedź
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  4. #24

    Domyślnie

    theremin trzeba było kupić, to jest nieziemski instrument

  5. #25

    Domyślnie

    To fajnie.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •