Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Dworzec Łódź

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    No powiem, że nieźle opróżniłeś ten dworzec. Długo grzałeś matrycę??
    Jeżeli chodzi o fotki - fajne kadry. Nie wiedziałem, że mają tam taki ciekawy dworzec.
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ostry600 Zobacz posta
    No powiem, że nieźle opróżniłeś ten dworzec. Długo grzałeś matrycę??
    Jeżeli chodzi o fotki - fajne kadry. Nie wiedziałem, że mają tam taki ciekawy dworzec.
    Zlecenie od wykonawcy tego dworca dzień przed oddaniem to tam robotnicy tylko byli

  4. #4

    Domyślnie

    Trudno się odnieść do poszczególnych zdjęć ze względu na sposób ich prezentacji. Totalne zagęszczenie, brak numeracji, jednym słowem oczopląs...
    Seria szybka i mało starannie dopracowana.
    NIKON

  5. #5

    Domyślnie

    Niestety, jak dla mnie na tych zdjęciach panuje straszny chaos, nie widzę też żadnej zabawy światłem, przez co zdjęcia wyszły bardzo płasko. Na plus trzymanie pionów i troska o perspektywę/geometrię, ale jak widać to nie wystarczy. Masz na stronie lepsze prace (np nr 12 w sekcji architektura).

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez creep Zobacz posta
    Niestety, jak dla mnie na tych zdjęciach panuje straszny chaos, nie widzę też żadnej zabawy światłem, przez co zdjęcia wyszły bardzo płasko. Na plus trzymanie pionów i troska o perspektywę/geometrię, ale jak widać to nie wystarczy. Masz na stronie lepsze prace (np nr 12 w sekcji architektura).
    Widzicie panowie, co co my chcemy a co klient chce to czasem dwie różne sprawy
    Długi czas masz przecież na schodach i jak pociąg jedzie więc coś tam cię powinno zadowolić

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dariusz Breś Zobacz posta
    Widzicie panowie, co co my chcemy a co klient chce to czasem dwie różne sprawy
    Ciężkie do pojęcia dla ludzi fotografujących 'dla funu"... Druga kwestia- klient nie zawsze "radykalnie" określa czego oczekuje... Zwykle to jest "płytka" myśl, i fotograf ma sporą swobodę... A w kwestii zdjęć dworca- dla mnie, jako dla podróżnego (a zapewne pod takim kątem były te zdjęcia robione), są zdecydowanie odpowiednie- przedstawiają dworzec należycie, i nie trzeba się doszukiwać/dopatrywać o co chodzi...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dariusz Breś Zobacz posta
    Widzicie panowie, co co my chcemy a co klient chce to czasem dwie różne sprawy
    Długi czas masz przecież na schodach i jak pociąg jedzie więc coś tam cię powinno zadowolić
    Tu nawet nie o długi czas chodzi, a o te zdjęcia na których jest zwyczajnie białe niebo i wszystko ultra-jednolicie oświetlone. Skoro klient jest zadowolony, to tylko pozostaje się cieszyć, bo pewnie jego wymagania spełniłeś, ale nie wysnuwałbym z tego dalej idących wniosków Oczywiście grunt to świadomość tego co się zrobiło i co można by zrobić. Ja mam całą masę zdjęć z plenerów, które uważam za nieudane bo np warunki były kiepskie albo tego konkretnego dnia nie byłem w stanie wymyślić fajnych kadrów, i po prostu ich nie ruszam. Wykonując zlecenia nie ma się pewnie takiego komfortu, ale to nie znaczy że zdjęcia automatycznie stają się czymś więcej niż tylko poprawnie zrealizowanym zleceniem. Czy w tym zestawie są zdjęcia, które traktujesz jako bardziej osobiste, "swoje"?

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez creep Zobacz posta
    Czy w tym zestawie są zdjęcia, które traktujesz jako bardziej osobiste, "swoje"?
    Wszystkie creep, wszystkie

  10. #10

    Domyślnie

    Moje osobiste zastrzezenie, to ze calosc wyglada, jak zdjecia makiety tego dworca.
    Ale dlugie czasy i HDRy robia swoje ...

    Ogolnie, jako praca na zamowienie bardzo elegancko.
    Klient zadowolony.
    Poleci nastepnym
    Tak trzymac

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Architektura ] Dworzec
    By sethcracow in forum Architektura
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 07-05-2012, 13:06
  2. [ Portret ] Dworzec
    By esio in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 13-10-2010, 04:42
  3. [ Krajobraz ] Dworzec
    By Leszek Bujnowski in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 07-09-2009, 17:49
  4. [ Architektura ] Dworzec
    By iahveh in forum Architektura
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 27-01-2009, 18:43
  5. [ Architektura ] Dworzec
    By Fokus in forum Architektura
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-07-2008, 22:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •