Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Jak będą wbudowane w nową lampę (wątpię że ją kupi skoro ma dwa Bowensy) to może być problem by używać tego systemu radiowego jednocześnie z SB900.

  2. #12

    Domyślnie

    http://quadralite.pl/navigator-x
    System składa się (w przybliżeniu) z nadajnika, lamp z wbudowanymi odbiornikami, oraz odbiornika "luzem", z sankami do wsunięcia lampy.

    Właśnie czytałem nieciekawą wiadomość na temat ś.p. Bowensa :/
    https://petapixel.com/2017/07/20/bow...nds-killed-us/

  3. #13

    Domyślnie

    Nie nie mam radiowego, tak jak pisalam wczesniej , kupilam lampy kiedys jak mialam miec studio, niestety nie doszlo do tego a ja kiedys sobie robilam probe w domu czyli OK 6 last temu, poczatki fotografii to zenit w PLSP, Zawsze lubilam robic zdjecia , pracowac w ciemni I te zapachy dawaly mi Powera. Przyszly dzieci, inny zawod I PO latach zabieram sie do tego co lubie ....malowanie, zdjecia itd Bo skonczylam sztukà piekne I nie piekne.

    Zawsze lubilam naturalness zdjecia bez sztuczych swiatel ale teraz mam czas na siebie I chcialabym wreszcie sie nauczyc ! Patrze na wasze zdjecia I wam zazdroszcze, zgadzam sie ze musze poczytac instrukcje itp I zabrac sie Od teori , zreszta sama wszsytkiego sie w zyciu ucze tak juz mam , rozbiore laptopa , uszykuje telewizor intuicyjnie . Mieszkam teraz w Anglii I po zdobyciu wszystkich umiejetnosci w programach do projektowania wnetrz bo pracowalam do kwietnia jako projektant wnetrz , rzucilam to I chce zajac sie moimi talentami jak zwal tak zwał, 40 tak zobowiazuje. Najlepiej bym z kims popracowala ale tutaj ciezko, przez jakos czas tatuaowalam takze I chcialam sie nauczyc jeszcze lepiej ale nikt nie chcial mnie wziasc na nauke, pisalam pytania jak robila to czy tamto I nic. Jakas zazdrosc w ludziach jest a ja chyba za dobra I nieprzystosowana do życia Opisuje swoje zycie a mialo byc o lampach przepraszam ha ha, wasze rady sà bardzo cenne, I doceniam , dzisiaj mam troche malo czasu, wszystko przeczytam jutro , musze zaczac malymi krocZkami, zeby móc sie chwalic zdjeciami kiedys tak jak wy . Milego weekendu, I dziekuje jeszcze raz za zrozumienie. Ania

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Bowens Gemini 200
    By fafniak in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 04-07-2014, 00:31
  2. Elinchrom D-Lite czy Bowens Gemini 400Ws albo.. ?
    By krzysztof jot in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 09-04-2014, 23:14
  3. bowens gemini 500r
    By cezar84 in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-08-2011, 14:54
  4. Bowens Esprit Gemini...
    By ksztowni in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-02-2008, 11:33
  5. Wyzwalanie Bowens Gemini za pomocą SB-800
    By philig in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 15-10-2007, 08:21

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •