Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11

    Domyślnie

    Właśnie się nie skalują, tylko że ja mam IE.

  2. #12

  3. #13

    Domyślnie

    Właśnie poczułem się mocno zachęcony do zbierania na 85 Art Świetne zdjęcia, gratuluję. Nie wiem czy już poprawiłeś rozmiar, bo z Tapatalka nie widać, ale jeśli nie to zrób to proszę do regulaminowego rozmiaru. Pozdrawiam serdecznie

  4. #14

    Domyślnie

    Ok, przepraszam panowie z tym rozmiarem, next time pójdzie na 1280 po długim boku.
    Niestety nie mogę poprawić bo nie widzę edycji posta.

    Odnośnie szkła, przez lata używałem nikkora 85 1,4G, maskując aberacje i focąc na 1,8 uważałem że to szkło marzeń... aż znajomy zmusił mnie do spróbowania arta i jakby mi ktoś skrzydeł dodał, wreszcie można focić na 1,4 na dworze bez kolorowych obwódek

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dariusz Breś Zobacz posta
    Niestety nie mogę poprawić bo nie widzę edycji posta.
    Wyślij mi linki do pomniejszonych zdjęć na PW, to ja podmienię

    Cytat Zamieszczone przez Dariusz Breś Zobacz posta
    Odnośnie szkła, przez lata używałem nikkora 85 1,4G, maskując aberacje i focąc na 1,8 uważałem że to szkło marzeń... aż znajomy zmusił mnie do spróbowania arta i jakby mi ktoś skrzydeł dodał, wreszcie można focić na 1,4 na dworze bez kolorowych obwódek
    Mam 24 i 50 Art, więc doskonale wiem o czym piszesz Po zakupie 50 wszystko przestało być ostre Do tego Twoje zdjęcia pokazują, że obrazek z 85 jest bardzo przyjemny.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Mam 24 i 50 Art, więc doskonale wiem o czym piszesz Po zakupie 50 wszystko przestało być ostre Do tego Twoje zdjęcia pokazują, że obrazek z 85 jest bardzo przyjemny.
    Nikkor 35 1,4 G to samo, wymieniłem na arta, obecnie u mnie "holy trinity" stoi nieużywane, wszystko na 20, 35, 85, 135 art.
    Ostatnio edytowane przez madebyzosiek ; 20-07-2017 o 15:09 Powód: Linki do zdjęć w prawidłowym rozmiarze

  7. #17

    Domyślnie

    Do autora.

    Taka mała historyjka pewnie i tak nieistotna chyba dla większości "podglądaczy" przez szkła.
    Po raz pierwszy chrzest z fotografią miałem u ojca w ciemni (chyba jakoś mając wtedy 9 - 11 lat)- zaciekawiony ciągle przyglądałem się godzinami jego pracy przy czerwonym świetle. Różne papiery, czerwone i oliwkowe żarówki, maskownice, kuwety szczypce . . . . fajne statywy, wielkie żarówki i drewniany aparat z rękawem do dowodówek itp.
    Piękne czasy
    Chrzest miałem (tam) pewnego razu potykając się w ciemności o kuwety i wpadając rękami w duży pojemnik formaliny. Było to dla mnie zdarzenie zaskoczenia, przerażenia a bardziej ciekawości i w końcu radości którą pamiętam przez kilkadziesiąt lat.
    Pokochałem ten ciekawy świat ciemności i światła. Ojciec (stały bywalec na szkoleniach u Dederki), jego miłośnik, przez wiele lat swojej fotograficznej pracy (wg. mnie) nijak nie mógł połączyć piękna i delikatności świata padającego przez soczewkę z panującą cały czas komercją.
    Może nie chciał?
    To bardzo trudne połączenie.

    Dzisiaj w nocy natknąłem się i przeglądałem prace Twoje na stronie www. Przyznaję robione między innymi . . . piękną szklarnią .
    Przedstawione tutaj i tam Twoje prace łączą to, co on nie mógł lub nie chciał połączyć.
    Przypomniały mi one o moich pierwszych krokach z ukochaną fotografią.

    Gratuluję, dziękuję i pozdrawiam z Norwegii.
    Ostatnio edytowane przez dizeld70s ; 03-01-2018 o 05:09

  8. #18

    Domyślnie

    Fajne kadry, b.dobrze naświetlone, z ciekawą obróbką. Zdecydowanie, cała seria na tak.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. I Komunia
    By popi in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 21-01-2013, 12:46
  2. Maja i Maja przy "pracy"
    By Filan in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-03-2010, 18:21
  3. Tydzień dwudziesty pierwszy: 21 maja - 27 maja 2007
    By holka in forum Fotografia miesiąca
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 04-06-2007, 23:28
  4. Tydzień dwudziesty: 14 maja - 20 maja 2007
    By holka in forum Fotografia miesiąca
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 27-05-2007, 11:01
  5. Tydzień dziewiętnasty: 7 maja - 13 maja 2007
    By holka in forum Fotografia miesiąca
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 25-05-2007, 20:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •