Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Jaką lodówkę kupić

    Witajcie,

    Jako że moja obecna po około 15 latach zaczyna dogorywać zastanawiam się nad kupnem nowej i tu teraz mam zagwózdkę.
    Zależy mi na lodówce, która pochodzi znacznie dłużej nic gwarantowane 2 lata. Patrząc po różnych rankingach i opiniach to wszystkie prędzej czy później ale szybko po upływie gwarancji stają się niesprawne.

    Są tu ludzie, którzy w ciągu kilku lat sprawili sobie taki mebel i są zadowoleni z zakupu, tzn działa dłużej niż 2 lata.

    Zależy mi na lodówce z zamrażalnikiem u dołu i nie niższej jak 170 cm.
    Usunięto komercyjną stopkę w podpisie!

  2. #2
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    LG lub Samsung, a dlaczego... bo mam dobre doświadczenia z ich produktami w tej branży, zapewne inni napiszą co innego, a trafią się tacy co będą na te firmy narzekać.

  3. #3

    Domyślnie

    o LG faktycznie wyczytałem że dobre ale dla odmiany przed Samsungiem w wielu opiniach ostrzegają. Jakieś modele podasz?
    Usunięto komercyjną stopkę w podpisie!

  4. #4

    Domyślnie

    Mam zaufanie do Whirlpoola, ale co użytkownik to może być inna opinia.
    Kupiona 9 lal temu w dobie oszczędności na materiałach i wkraczaniu w fazę postarzania produktu, działa do dziś i ma się dobrze.
    Nikon i podróże ...


  5. #5

    Domyślnie

    Ze swojej strony odradzam lodówkę Electroluxa - z własnego śmierdzącego doświadczenia.
    Po niecałych dwóch latach pojawił się smród. Ok, ktoś powie, że zdarza się zepsuty produkt pozostawiony dłużej niż powinien. Kłopot był jednak mniej oczywisty (biorąc pod uwagę czas niezbyt intensywnego użytkowania). Źródłem był pojemnik na ściekającą wodę nad agregatem. Posiada on taki kształt i tak wiele trudno dostępnych zakamarków, w których po odparowaniu wody zbiera się "to i owo".... Pochodzenie mojego modelu, to Rosja (gdybym sprawdził to przed zakupem, pewnie bym jej nie miał u siebie w domu).
    Oczywiście wystarczyło pojemnik wysunąć i wyczyścić (myjką parową pod dużym ciśnieniem - mycie szczotką czy gąbką było niemożliwe ze względu na zakamarki). Największa uciążliwość w tym, że wiązało się to z demontażem szafy (zabudowa), wyciąganiem lodówki ze znacznego podwyższenia i jej ponowne umieszczenie (taka zabudowa, że lodówka stoi wysoko, uroki małej kuchni w bloku).
    To tyle ze swojej strony
    Pozdrawiam
    D5 | D850 | D810 | D800 | AF-P N10-20VR | N24-70G ED | N24-70E VR| N24/1,8G ED | N50/1,8G | N85/1,8G | N70-200/2,8E VR | N200-500/5,6E VR | N300/2,8G VRII | N400/2,8E FL | N500/4G VR | N600/4G VR | TC x1,4 III | TCx1,7 II | TCx2,0 III | SB-300 | SB-700 | 4 nogi Manfrotto + 498RC4

  6. #6

    Domyślnie

    U mnie Polar działa już z 11 lat, zero awarii... Im prostszy model, tym lepiej.
    FF (Fuji + Fuji)

  7. #7

    Domyślnie

    ogolnie polecam beko z no frost sprzedawalem sprzety w jednej z polskich duzych sieci :] dlaczego becko z no frost? cena bdb i co najwazniejsze 2 objegi no frosta a nie jeden czyli nie bedzie mieszania zapachow nie bedzie wysuszania jedzenia
    d750 + d800+dk17m+dk19+ gripy newell+> nikkor 28 1.8g , Jupiter 37a, sigma 35 art, sigma 24 art, sigma 50 art, sigma 85 art +> sb910 + 400ws z aku +yn685 -> kiev 60 + sonnar 180
    https://500px.com/witoldpiotrowski

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez witboy Zobacz posta
    ogolnie polecam beko z no frost sprzedawalem sprzety w jednej z polskich duzych sieci :] dlaczego becko z no frost? cena bdb i co najwazniejsze 2 objegi no frosta a nie jeden czyli nie bedzie mieszania zapachow nie bedzie wysuszania jedzenia
    O jakim wysuszaniu mowa, jeśli obieg powietrza nie jest wymuszony wentylatorem (jak np. w znacznej części urządzeń przemysłowych)?
    FF (Fuji + Fuji)

  9. #9
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    LG i Samsung mają chyba jakiś modułowy system bo większość modeli jest identyczna, dochodzą tylko inne pojemności, dodatki jak ekrany dotykowe, rozdrabniarka lodu, dystrybutor wody, małe drzwi na napoje, osobne pojemniki z nadmuchem czy dosuszaniem itp, ja mam Samsunga co prawda dopiero 3 lata, rodzice podobnie, to za mało by napisać że jest lepiej niż bosch i whirpool, na których się przejechałem, brat ma za to LG ale premium linia z dwoma drzwiami już 10 lat, wymienia tylko filtry wody, wszystko solidne i trwałe.

  10. #10

    Domyślnie

    Dorzucę jeszcze - Czytaj warunki gwarancji ! po drugie jeśli sklep zaproponuje Ci "doubezpieczenie lub dokupienie" lat gwarancji to trzy razy się zastanów i DOKŁADNIE to przeczytaj - pracowałem w serwisie i wiem jak to później wygląda przy reklamacji... czasem lepiej z tego zrezygnować , i doubezpieczyć sprzęt u agenta tam gdzie auto, mieszkanie, dom itp.
    normo

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Magnesy na lodówkę z motywami z Photoshopa
    By dominikpl72 in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 15-10-2015, 17:10
  2. Jaką kamerę kupić?
    By Kamix21 in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13-07-2014, 07:52
  3. Jaką oktę kupić ?
    By cammal in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 14-07-2011, 09:14
  4. Jaką kupić?
    By Bett in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 07-12-2009, 22:35
  5. Jaką cyfrówkę kupić?
    By rrrradek in forum Aparaty cyfrowe kompaktowe - Coolpix
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 29-01-2006, 02:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •