Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 45
  1. #21

    Domyślnie

    o ile nie będzie się to wiązało z wysuwaniem lodówy na środek kuchni to spoko - po robocie

  2. #22

    Domyślnie

    A co sądzicie o tym modelu:
    BOSCH KGN39NL23E
    https://www.mediaexpert.pl/lodowki/l...l23e,id-669690

    Muszę się dziś zdecydować bo jest promocja na dowóz, wniesienie i uruchomienie za jednego zeta.
    Usunięto komercyjną stopkę w podpisie!

  3. #23
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Brałbym https://www.oleole.pl/lodowki/samsun...=20170718-1219 gwarancja na inwerter 10lat, duża pojemność i oszczędna A++, no i nie bosch co najważniejsze według mnie
    Wnoszenie za 1zł jest pod drzwi jeśli gdzieś na piętra plus podłączenie/wypoziomowanie to 40zł, a uruchomić i tak nie można po transporcie przynajmniej przez godzinę, ole ole to ci sami co eurortv.
    Ostatnio edytowane przez ksh ; 18-07-2017 o 13:00

  4. #24

    Domyślnie

    Ja mam boscha i śmiga już u mnie od 2005r.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. #25
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Wątpię żeby udało mu się znaleźć gdzieś nowego boscha z 2005 roku
    Ja mam bardzo złe doświadczenia z firma bosch, to jest teraz jak większość firm niemieckich taka lepsza chińszczyzna z loterią awaryjności, zresztą większość marek niemieckich kupiły faktycznie chiny, bosch co prawda jeszcze jest niemiecki

  6. #26

    Domyślnie

    Od 5 lat mam Indesit. Świadomie kupiony bez No Frost, bo zużywa mniej prądu. Jak na razie bez awarii. Jedno czym byłem zaskoczony, to brak na dole szuflady na wodę, która spływa przy rozmrażaniu - taką szufladę posiadał Mińsk sprzed jakichś 30 lat, a współcześci inżynierowie nie wpadli na taki pomysł.
    FOTOGRAFIA

  7. #27
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ale na co taka szuflada w obecnych konstrukcjach, przecież lodówek nie odmrażasz, nie ma w nich szronu ani lodu, który ściekałby gdzieś, jak nie masz no frost to masz pewnie zbiornik na ścieki nad pompą, która swoim ciepłem odparowuje jego zawartość.
    Lodówki z no frost masz klasach poboru energii zarówno A+ jak i A+++, dlatego jak tu sugerowałem coś to nie wybierałem tych najmniej energo oszczędnych.

  8. #28

    Domyślnie

    beko maja nieprzyjemny odgłos sprężarki, zbyt wysoki ton jak na moje ucho. te niskobudzetowe jeszcze maja proste tanie rozwiązania elementów np. zamykania drzwiczek zamrażalnika - nie ma zamkniecia na zatrzask, ale po prostu na wcisk odgina się plastik

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    przecież lodówek nie odmrażasz, nie ma w nich szronu ani lodu, który ściekałby gdzieś
    Lodówki z no frost masz klasach poboru energii zarówno A+ jak i A+++, dlatego jak tu sugerowałem coś to nie wybierałem tych najmniej energo oszczędnych.
    Tylko, że kiedyś ni stąd ni zowąd woda wyciekła na podłogę z paneli, więc może jednak warto rozmrozić ją chociaż raz na rok.
    Oznaczenie klasy energetycznej nic mi nie mówi. Mnie interesuje konkretnie zużycie energii w kWh. Jeśli je znam, mogę policzyć czy warto dopłacić za energooszczędność, czy nie.
    FOTOGRAFIA

  10. #30
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Jeśli coś takiego się dzieje to znaczy że jest jakiś problem z lodówką, polecam no frost bo tam przynajmniej nie ma awarii jakie męczą klasyczne lodówki.
    Klasy energetyczne to lepsza informacja https://pl.wikipedia.org/wiki/Etykieta_energetyczna i jest spora różnica między popularnym do niedawna A+, a bardzo oszczędnymi A+++, nie brałbym nic gorszego jak A++ bo o ile w urządzeniach agd włączanych sporadycznie to lodówka jednak pracuje 24h.

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Magnesy na lodówkę z motywami z Photoshopa
    By dominikpl72 in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 15-10-2015, 17:10
  2. Jaką kamerę kupić?
    By Kamix21 in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13-07-2014, 07:52
  3. Jaką oktę kupić ?
    By cammal in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 14-07-2011, 09:14
  4. Jaką kupić?
    By Bett in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 07-12-2009, 22:35
  5. Jaką cyfrówkę kupić?
    By rrrradek in forum Aparaty cyfrowe kompaktowe - Coolpix
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 29-01-2006, 02:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •