Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Capture NX2, NX-d

    Po dzisiejszej aktializacj Windowsa 10 w/w programy odmówiły współpracy. Objawy następujące, NX2 wyświetla błędnie barwy, np. niebieska zamiast żółtej i odwrotnie. Natomiast NX-D nie uruchamia się...jest tylko informacja "..Bład instalacji E010". Nie pomaga restart ani przeinstalowanie programów. CNX2 oryginalny.. W ustawieniach CNX wszystko jest tak jak jak było przed aktualizacją Windowsa. Nie wiem czy to ma znaczenie ale po instalacji z płyty CNX2 wersja 2,0 działa poprawnie , dopiero aktualizacja do wersji 2.4.7 powoduje przekłamanie barw. Programy takie jak PS CC, Lightrom CC i Clasic działają bez zarzutu. Ma ktoś jakąś radę ? . Moja wiedza z zakresu obsługi Windowsa i podobnych jest mizerna niestety, więc prosiłbym w miarę możliwości łopatologicznie

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zen Zobacz posta
    Po dzisiejszej aktializacj Windowsa 10 w/w programy odmówiły współpracy. Objawy następujące, NX2 wyświetla błędnie barwy, np. niebieska zamiast żółtej i odwrotnie. Natomiast NX-D nie uruchamia się...jest tylko informacja "..Bład instalacji E010". Nie pomaga restart ani przeinstalowanie programów. CNX2 oryginalny.. W ustawieniach CNX wszystko jest tak jak jak było przed aktualizacją Windowsa. Nie wiem czy to ma znaczenie ale po instalacji z płyty CNX2 wersja 2,0 działa poprawnie , dopiero aktualizacja do wersji 2.4.7 powoduje przekłamanie barw. Programy takie jak PS CC, Lightrom CC i Clasic działają bez zarzutu. Ma ktoś jakąś radę ? . Moja wiedza z zakresu obsługi Windowsa i podobnych jest mizerna niestety, więc prosiłbym w miarę możliwości łopatologicznie
    Wrzuć jakiegoś print screena.
    U mnie po ostatniej aktualizacji bez zmian.
    Nikon D610, N85/1.8G, N35/1.8G

  3. #3

    Domyślnie

    Sprawa wyjaśniona...padła karta graficzna...po przełaczenie na zintegrowaną wszystko działa tak jak przedtem. Podejrzenie padło na aktualizacje przez przypadkowe zsynchronizowanie czasu awarii i aktualizacji.

  4. #4

    Domyślnie

    No niestety, dalej nie działa NX-D. Nie mam pomysłu co powoduje konflikt, nie mogę uruchomic programu, komunikat "błąd instalacji E010". Reistalowałem już wszystko od Nikona i nic. Z tej samej instalacji działa ViewNX-i. Również działa C-NX2, Picture Utility Control2. Problem tylko z Capture NX-D.
    Miał ktoś taki przypadek lub zna odpowiedż ? /

  5. #5

    Domyślnie

    może dlatego :

    System requirements
    Operating system
    • Microsoft Windows 8.1
    • Microsoft Windows 8.1 Pro
    • Microsoft Windows 8.1 Enterprise
    • Microsoft Windows 7 Home Basic
    • Microsoft Windows 7 Home Premium Service Pack 1
    • Microsoft Windows 7 Professional Service Pack 1
    • Microsoft Windows 7 Enterprise Service Pack 1
    • Microsoft Windows 7 Ultimate Service Pack 1

    Note: Pre-installed versions only. 64- and 32-bit editions supported; runs as a native 64-bit application on 64-bit systems.


    poza tym to gówniany program :P
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  6. #6

    Domyślnie

    Ale przecież już od wersji 1.3.0 dodano wsparcie dla windows 10. Zgadzam się jednak, że program znacznie gorszy od NX-2.

Podobne wątki

  1. Capture One
    By Budziko in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 01-08-2011, 08:58
  2. capture nx 2
    By tmk_t in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 23-08-2010, 09:12
  3. Capture NX mac
    By doktor in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-11-2009, 22:32
  4. Capture One 4.7
    By Calme in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 03-04-2009, 11:20
  5. CNX 2 vs Capture One
    By Waldy in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-03-2009, 20:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •