Close

Strona 7 z 46 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 458
  1. #61
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    zamiast bezlustra wolałbym jakiegoś smartfona z górnej półki przecież to to samo

  2. #62
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Smartfon chlapiący olejem ?

  3. #63
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    i ma zaletę nie możesz zmienić obiektywu
    więc nie tracisz miliona godzin na forum żeby się zapytać jakie szkło jest najlepsze
    Ostatnio edytowane przez Rycerz ; 13-07-2017 o 21:51 Powód: literówki

  4. #64
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    No tak ale pytanie:
    Jestem amatorem, do tej pory robię zdjęcia Nikonem D5 ale chcę iść dalej w rozwoju swojej pasji i jaki mam kupić smartfon ?

  5. #65

  6. #66
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Chińczyk nie jest głupi i nie będzie pchał się w jakieś tam lustrzanki, teraz spokojnie robią rozeznanie ze swoim biednym m4/3 i jestem ciekaw czy wejdą w rynek solidnie czy raczej będzie to epizod.

  7. #67

    Domyślnie

    Akurat D jednocyfrowe zostaną jeszcze długo, bo to jest maszyna do roboty i żadne zaklęcia z A9 tego nie zmienią. Natomiast Chińczycy na pewno wejdą solidnie, bo w coś wejść muszą, tylko na razie jak piszesz, rozpoznawają rynek.

  8. #68

    Domyślnie

    Chińczycy wchodzą we wszystko.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  9. #69

    Domyślnie

    Ja wiem czy tak we wszystko. Robią rozeznanie czyli decyzja nie jest podjęta. Równie dobrze mogą się wycofać, bo nakładów na to za dużych nie poczynili. Inna rzecz, że z tego co mi wiadomo to najwięcej się zarabia na szkłach i akcesoriach i tu Xiaomi raczej nie ma zamiaru inwestować. Wybrali dość popularny bagnet i na szkiełkach zarobią najbardziej oly z panasem i niezależni. Mnie się wydaje, że Chińczyk nawet nie ma zamiaru wchodzić na rynek tylko po prostu powiększa swoje portfolio, tak jak z drogimi laptopami hybrydami tej firmy, których nikt nie kupuje, ale są i można się nimi pochwalić. A, że foto to rynek niepewny to widać po wynikach sprzedaży czy choćby decyzji największego misia w branży elektroniki, Samsusia, który mógłby nieźle namieszać, ale panowie stwierdzili, że nie ma to sensu bo i chleba z tego nie ma.

  10. #70

    Domyślnie

    http://www.mirrorlessrumors.com/niko...curved-sensor/

    Patent obiektywu pod bezlustra z matrycą FF, zakrzywioną.
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Z6 + Z6II + N14-24 f/2.8S + N24-70 f/2.8S + N70-200 f/2.8G VR II + 35 f/1.8S + 50mm f.1.8S + Planar T* 50 mm f/1.4 + 85 f/1.8S + N105 f/1.4E + Tokina 100 f/2.8 + SB-910

Strona 7 z 46 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Podejście drugie
    By malunia in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 18-01-2013, 20:49
  2. [ Krajobraz ] Drugie podejście...
    By nothing in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 20-12-2012, 22:48
  3. [ Krajobraz ] drugie podejście...
    By bk2x in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-10-2012, 18:12
  4. [ Portret ] Drugie podejście :-)
    By :::kajtek::: in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13-05-2011, 17:49
  5. drugie podejście
    By pawelfilipiak in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-01-2009, 16:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •