Close

Strona 13 z 46 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 458
  1. #121

    Domyślnie

    Niektórzy piszą, jakby szkła sony były minimalistyczne. Owszem, niektóre sa. Ale są sytuacje, kiedy fizyki się mie przeskoczy...

  2. #122
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Nie bardzo rozumiem co miałoby uzupełniać bezlustro Nikona ze starym bagnetem. Ma być uzupełnieniem oferty o co? O to samo, tyle że bez lustra? Po co?
    Żeby mieć w ofercie to co trendy, to co oferuje lepsze np video, af w LV i w video, może też fps, na rozdawanie ambasadorom marki blogerowm, youtuberom, nie wiem co jeszcze ale patrz na to co oferuje np Sony A7 i dlaczego ma tylu fanatyków.

  3. #123

    Domyślnie

    Canon ma super AF w LV w lustrzankach, więc bezlustra wcale nie są do tego potrzebne. Nie widzę nigdzie fanatyków Sony, przynajmniej nie w większej ilości, niż fanatyków innych marek. Ludzie najczęściej używają Sony nie dlatego, że to bezlusterkowce, tylko dlatego, że to jedna z nielicznych marek, która nie olała wideo. Po prostu nie mają innej alternatywy, ale na Sony świat bezlusterkowców się nie kończy.

    Natomiast jeśli chodzi o bezlusterkowce do zdjęć, to są one trendy dlatego, że są mniejsze i lżejsze, szczególnie w połączeniu z obiektywami, które zostały zaprojektowane specjalnie pod nie. Ich producenci zauważyli, że nie wszyscy ludzie zainteresowani fotografią noszą wędkarską kamizelkę, wielką torbę łamiącą kręgosłup i mokre od potu gacie na tyłku. Bezlusterkowiec Nikona będzie miał sens, jeśli i Nikon to zauważy. Mam nadzieję, że jego bezluterkowiec nie będzie pustą w środku imitacją D750 ze starym bagnetem, bo to nie będzie miało sensu. Moim zdaniem w grę wchodzi jedynie nowy system, pytanie tylko, czy Nikon będzie w stanie zaoferować coś, czego pozostałe bezlusterkowce nie mają. Na samo wyrzucenie lustra nikt się nie nabierze.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  4. #124
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ale widzisz, fanatycy w jednym info zawierają wszystkie plusy zebrane z całego rynku, a jak przychodzi co do czego to realia wyglądają ciut inaczej.
    Przykład to informacja "bezlustra sony A7 oferują najlepsze użyteczne ISO, 20fps i 42Mpix, jasne obiektywy, świetne stałki i to wszystko w przystępnej cenie i w małych gabarytach", a jakie są realia i prawdziwa specyfikacja konkretnych modeli i tym bardziej cena zestawów z jasnymi zoomamami ?

    Małe i lekkie to są EP-L olympusy z ciemnymi naleśnikami albo ze stałką.

    Jak chcesz bezlustrem zastąpić lustrzankę to kręgosłup nadal boli.
    Ostatnio edytowane przez ksh ; 29-07-2017 o 17:49

  5. #125

    Domyślnie

    Zastąpiłem bezlustrem lustrzankę już jakieś 5 lat temu i jakoś nic mnie boli. Tym bardziej, że obecnie mój cały sprzęt mieści się w zwykłej saszetce biodrowej.

    Coś Ty się tak uwziął na tych "fanatyków Sony"? Generalnie fanatycy mają to do siebie, że plotą głupoty. Fanatycy Nikona również. Ale czemu właśnie głupoty dotyczące Sony zasługują na tak szczególną uwagę z Twojej strony?
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  6. #126

    Domyślnie

    Będzie nowy bezlusterkowiec Nikona : J6

  7. #127
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Wystarczy zerknąć na komentarze na wielu portalach w newsach o D850, nie sądzę żeby im sony płaciło ale ilość głupot jaka się tam wylewa odstrasza, byłem zmuszony ostatnio do siedzenia z nudów na fonie i przeglądałem sobie portale foto nasze i zagraniczne.

  8. #128

    Domyślnie

    Jeszcze cię zaskakują komentarze w internecie? Serio?
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  9. #129

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Zastąpiłem bezlustrem lustrzankę już jakieś 5 lat temu i jakoś nic mnie boli.
    A czym się zajmujesz? Bo nie można tego na forum zweryfikować... Nie zastanawiałeś się przypadkiem, że mogą być dziedziny, gdzie nie da się przekroczyć fizyki i bezgranicznie minimalizować sprzętu chcąc osiągnąć odpowiedni poziom jakości?

  10. #130

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    A czym się zajmujesz? Bo nie można tego na forum zweryfikować...
    Fotograficznie? Przecież zamieściłem w podpisie link do swojej strony ze zdjęciami, a nie listę sprzętu w torbie Zweryfikować można bardzo łatwo.

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Nie zastanawiałeś się przypadkiem, że mogą być dziedziny, gdzie nie da się przekroczyć fizyki i bezgranicznie minimalizować sprzętu chcąc osiągnąć odpowiedni poziom jakości?
    Niech się zastanowię... Hmm... Praw fizyki nigdzie nie da się przekroczyć, niezależnie od dziedziny. A czy miniaturyzacja może pójść tak daleko, że odbije się negatywnie na jakości? Oczywiście, że może. Nie dostrzegam tego jednak w sprzęcie adresowanym do profesjonalistów czy nawet zaawansowanych pasjonatów fotografii.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

Strona 13 z 46 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Podejście drugie
    By malunia in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 18-01-2013, 20:49
  2. [ Krajobraz ] Drugie podejście...
    By nothing in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 20-12-2012, 22:48
  3. [ Krajobraz ] drugie podejście...
    By bk2x in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-10-2012, 18:12
  4. [ Portret ] Drugie podejście :-)
    By :::kajtek::: in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13-05-2011, 17:49
  5. drugie podejście
    By pawelfilipiak in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-01-2009, 16:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •