Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Play - "internet"

    Siedzę sobie na wakacjach we Włoszech, gdzie gorąco i słonecznie i gdzie w je%$#@*ym Play internet jest masakryczny.
    Chodzi jak czkawka albo i gorzej. Odpalam speedtesta i odbieranie na poziomie 0,31 Mbps wysyłanie coś koło 2 Mbps. Jednym słowem rewelacja. Jakość jak na modemie telefonicznym 10 lat temu.
    Dobrze, że drugą kartę mam w T-mobile i tu bez najmniejszego problemu net lata >30Mbps i jakoś można.
    W domu od jakiegoś czasu też rewelacji nie ma. Mieszkam w linii prostej może 10 km od starówki poznańskiej i play lata u mnie non stop na wewnętrznym roamingu, bo z własnych nadajników jakoś nie może. Jakość rozmów dramatyczna, a net jak to na obcych nadajnikach do 1,5 Mbps jak to wszem ogłoszono jakiś czas temu. Co z tego, że mam taryfę gdzie nie ma limitów na rozmowy, smsy czy lte jak zwyczajnie nic z tego nie działa jak działać powinno.
    Nie piszę tych wypocin, żeby wylać tutaj swoje żale, ale może ktoś kto będzie się zastanawiał nad wdepnięciem do tej sieci przemyśli to jeszcze raz.
    Mi zostały jeszcze 3 miesiące i nigdy więcej tego tworu.
    Pozdrawiam z tego skwaru
    Ostatnio edytowane przez pil74 ; 12-07-2017 o 16:07
    nic...

  2. #2

    Domyślnie

    Szkoda, że nie czytałeś forum Play wcześniej. Takich opinii jak Twoja jest "od groma". Teraz Play prezentuje najbardziej dziadowski poziom usług. Pogadaj z obsługą klienta, czy to telefonicznie, czy na Play24. Wtedy zrozumiesz reklamę. Tylko, obsługa klienta Play nie udaje idiotów. Idiotów próbują robić z klientów.
    Na całe szczęście ich klientem już nie jestem i mam nadzieję, że nigdy nie będę.
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pil74 Zobacz posta
    Mi zostały jeszcze 3 miesiące i nigdy więcej tego tworu.
    Mi zostało 5, ale wrażenia mam podobne.

  4. #4

    Domyślnie

    Jestem informatykiem. Kiedyś jak podpisywaliśmy umowy to jeździliśmy po i testowaliśmy jakość netu u kilku operatorów.
    Wygrywał T-Mobile.
    Teraz różnica jest mniejsza jak kiedyś, ale wciąż uważam, że ta sieć chodzi najlepiej.

  5. #5

    Domyślnie

    Wystarczy abyś w ustawieniach zrezygnował z automatycznego wybierania operatora tylko ustawił manualnie natywny play. I po kłopocie. Przynajmniej w miastach


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez czupacabra Zobacz posta
    Wystarczy abyś w ustawieniach zrezygnował z automatycznego wybierania operatora tylko ustawił manualnie natywny play. I po kłopocie. Przynajmniej w miastach
    Taa i przejeżdżasz dwie ulice dalej i nie ma zasięgu. Play nie ma pokrycia własnymi nadajnikami nawet na terenie Warszawy.
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez czupacabra Zobacz posta
    Wystarczy abyś w ustawieniach zrezygnował z automatycznego wybierania operatora tylko ustawił manualnie natywny play. I po kłopocie. Przynajmniej w miastach
    Dobre, naprawdę dobre.
    Kiedyś w przez cały dzień nie można było się do mnie dodzwonić. (10 km w linii prostej od ratusza w poznaniu) Zadzwoniłem do tej dziadowskiej sieci z reklamacją. Pan przyjął reklamację i polecił, żebym ustawił sobie na plusa, on tak ma i nie ma problemów ,
    Do tej pory używam playa tylko do kontaktów telefonicznych jak komuś uda się dodzwonić i jakość rozmowy jest na tyle ok, że uda się siebie zrozumieć
    nic...

  8. #8

    Domyślnie

    Nic nowego... Dwie dziewczyny miały numery w play i miewałem problemy z dodzwonieniem się. Zanikał im zasięg, mesy nie zawsze dochodziły... Po zmianie operatora sytuacja się normowała - każdy ma swój próg wytrzymałości i tak właśnie wyglądało rozwiązanie problemu.

    Osobiście korzystam z dostępu do netu tejże firmy i jest fajnie dopóki jestem w centrum miasta i... dopóki zbyt wiele osób nie ciągnie plików na danym obszarze. Moim zdaniem należy im się medal za zbijanie cen oraz za pionierskie wdrożenie sieciowni LTE "no limit" bez abonamentu. Jakość ichnich usług bywa jednak zróżnicowana - coś za coś.

  9. #9

    Domyślnie

    Play masakrycznie przycina predkosc internetu jesli dziala sie na nadajnikach innych operatorow.

Podobne wątki

  1. LTE PLAY/PLUS internet
    By siona in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 179
    Ostatni post / autor: 11-06-2015, 15:21
  2. Odpowiedzi: 95
    Ostatni post / autor: 05-10-2010, 08:26
  3. Jak to jest z tym "Play"?
    By prz3mo in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 70
    Ostatni post / autor: 16-06-2010, 23:20
  4. Internet w PLAY :D
    By LWO in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 19-05-2010, 09:11
  5. [ Reportaż ] Rekonstrukcja historyczna "WRZESIEŃ 1939 NA ŻYWIECCZYŹNIE" Obrona fortu "WĘDROWIEC"
    By kd78 in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 21-07-2009, 12:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •