Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    La
    Gość

    Domyślnie Prawie jak selfie

    Dominika przy zachodzie słońca
    Wiem że skóra plastikowa, ale co mi tam

  2. #2
    La
    Gość

    Domyślnie

    ok, skoro ładne kolorowe nie wywołuje reakcji to totalnie inna bajka:

  3. #3

    Domyślnie

    Hm nie wywołało reakcji sam nie wiem dlaczego. Zarówno pierwsze jak i drugie nie ma hm tego czegoś... Drugie jest lepsze (nie dlatego, że modelka jest skąpo ubrana) - jest po prostu ciekawsze, ale nie podoba mi się cięcie głowy - chyba powinno być bardziej zdecydowane. No i mina jest moim zdaniem nie do przyjęcia - ni to karp, ni to dziubek zrobił się z ust - sam nie jestem fanem takich min - nie wygląda kobieta dobrze po prostu, a potencjał do portretu ma...
    Teraz do pierwszego - nie widzę plastiku na skórze. Wzrok przykuwa ten jasny pasek na ręce - odbiło się światło od okularów. Poza tym masz "obcą rękę", a druga rzeczywiście sprawia wrażenie, że dziewczyna robi sobie selfie (ta moda jest takim złem... ale to całkowicie inna historia ). Jest kolorowe, widać kolor oczu i tyle. Nic tutaj nie ma widzowi do powiedzenia. Nie chodzi o emocje nawet (sam robię zdjęcia bez emocji żadnych pewnie w 90%), ale o hm jakiś pomysł żeby do tego zdjęcia ktoś wrócił - jakieś światło dobre, lepsze pozowanie... tutaj mogłeś wymyślić coś bardziej kreatywnego. Tak masz zwykłe zdjęcie, jak tu często piszą "pstryk" wyszedł. To jest oczywiście moje zdanie o zdjęciach i nie miałem zamiaru ciebie urazić czy zaatakować.
    D610 n 16-35 f4, S 35mm/1.4, S 50mm/1,4, 85mm/1.8G, sigma 150-600 C
    http://500px.com/arekkruszka
    FB MM

  4. #4

    Domyślnie

    Moda na ciachanie łapek...
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  5. #5
    La
    Gość

    Domyślnie

    Dziubek to aparat na zębach. Nie do wyeliminowania.
    Frogi - serio?

    kolor 2:

  6. #6

    Domyślnie

    Umówmy się, że przy takim kadrowaniu jak na 1 nie dało się tych rąk nie poucinać. Gdyby modelka próbowała je na siłę zmieścić w kadrze to dopiero dziwnie by wyszło. Mnie te ręce w ogóle nie przeszkadzają.
    Ogólnie zdjęcie jest technicznie bardzo dobre (na ile umiem to ocenić) pomijając pasek dzielący światło i cień na prawej ręce. Nie komentowałem bo nie czuję tej fotki. Chyba po prostu nie moja bajka.
    2 to co innego. Ciekawa modelka i fajny klimat ale niestety muszę się zgodzić z Ned'em co do mocno niekorzystnej miny. Jak dla mnie, źle też dzieje się pod lewym okiem dziewczyny.
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  7. #7
    La
    Gość

    Domyślnie

    Jako że głównym moim celem było rozruszanie działu, a i tak mi się nie udaje, to na koniec taki fotożarcik z szuflady. Lece na wakacje, a Wy się produkujcie


  8. #8

    Domyślnie

    Pin-up to bym w kolorze zobaczył
    D610 n 16-35 f4, S 35mm/1.4, S 50mm/1,4, 85mm/1.8G, sigma 150-600 C
    http://500px.com/arekkruszka
    FB MM

  9. #9
    La
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ned Stark Zobacz posta
    Pin-up to bym w kolorze zobaczył
    Masz jedno na zachętę. Spadam, do usłyszenia za jakieś kilka tygodni

  10. #10

    Domyślnie

    01. Ciekawe spojrzenie, świetna ekspresyjna modelka. Postaraj się bardziej, wyedytuj ten przepał na ramieniu i unikaj plastiku. Ciąłbym je do kwadratu, wywalając to co po prawej. Korale niepotrzebne, to akcesorium dla matron.

    02. Dziewczyna jakby przestraszona. Za duży chaos z włosami.

    03. Ciąłbym do kwadratu (zostawiamy środek), pozbądź się plastiku i ogarnij ten kosmyk nad uchem.

    04. Ogarnąłbym trochę ramię i niektóre kosmyki.

    05. Fajne, ale widziałbym prawe kolano nieco przed lewym, tak żeby lewa noga nie nachodziła na prawą.

    Ciekawe Istoty... Numeruj zdjęcia, będzie prościej.

Podobne wątki

  1. [ Reportaż ] Selfie
    By PiKa in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-01-2016, 13:22
  2. [ Portret ] Selfie
    By Pawulon160883 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 06-01-2015, 18:36
  3. [ Portret ] Halloweenowy selfie
    By psychopulse in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-11-2014, 21:35
  4. [ Portret ] Selfie, nietypowe...
    By Sebastianito in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-09-2014, 06:42
  5. [ Portret ] Selfie anal...
    By PiciuD300 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 16-07-2014, 21:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •