Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Domyślnie

Olać temat mówisz. No gdyby nie fakt, że nie lubię być robiony w balona, pewnie bym sobie odpuścił Na szczęście w tym roku jeszcze trochę tych zleceń jest i z głodu nie umrę, na przyszłość muszę się po prostu lepiej zabezpieczać przed takimi przypadkami.

Domyślnie

@gerronimo tak przegladam Twoje posty (rozpoczete), a tam w kolo to samo. Moze te Twoje foty jakies lewe i dlatego ludzie z nich rezygnuja.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Zdebik Zobacz posta
    @gerronimo tak przegladam Twoje posty (rozpoczete), a tam w kolo to samo. Moze te Twoje foty jakies lewe i dlatego ludzie z nich rezygnuja.
    Co racja to racja. Ja bym proponował zamiast pisać na forum zasięgnąć rady jakiegoś prawnika i zająć się pracą skoro na ZUS brakuje, bo czas spędzony na forum można poświęcić na pracę zarobkową.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
    Nikon D3300 - AF-S Nikkor 18-105 VR 1:3.5 - 5.6 G ED - Zenit Helios 44M 2/58 - fotografowanie amatorskie

Domyślnie

Przy odzyskiwaniu długów (wszelakich) najważniejszy jest spokój, konsekwencja w działaniu i działanie tylko w ramach prawa.
    Przez 25 lat prowadziłem spora firmę produkcyjną i z odzyskiwaniem płatności miałem sporo do czynienia. Jedyną osoba , która nie zwróciła mi pieniędzy była bliska znajoma.
    Jednak najważniejsze to nie dopuszczać do takich sytuacji.
    W życiu okazje zdarzają się bardzo rzadko. Na każda złotówkę trzeba ciężko pracować więc wg mnie trzeba sporządzać dobre umowy (bardzo dokładne) z konsekwencjami w razie nie dotrzymania dla obu stron.
    Brać zadatek a nie zaliczkę (różnica jest kolosalna). Pozostała część można zabezpieczać np. wekslem.
    Można współpracować z Krajowym Rejestrem Długów. Przy dobrze sporządzonej umowie dopisuje się niesfornego klienta w tym rejestrze, a to już jest bardzo bolesne. Np. jest problem z podpisaniem umowy na telefon jak jest się na tej liście, a podobno obecnie bez telefonu jest ciężko żyć.
    Lumia 950

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123