Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    No przecież sam pytałeś
    To tak w ramach torby, żeby było wiadomo co ma wejść, ale dzięki za radę
    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    Nikkor 70-300 AF-P VR jest niezły, kup do 22.08 to wyjdzie niewiele ponad 1k po cashbacku. Zdecydowanie wart polecenia.
    N55-200 VRII (starsze są gorsze) też jest do rozważenia, ale trochę mniej ostry od tego AF-P no i różnica w cenie, jeśli chodzi o nowe z krajowej dystrybucji nieduża.

  2. #12

    Domyślnie

    Jak dla mnie plecak jest zdecydowanie wygodniejszy. Spory wybór jest w marketach typu Saturn, można przymierzać. Ale jak zamówisz np. w cyfrowe, abfoto, itp. to też możesz obejrzeć i nie kupić. Nie ma idealnego wzoru, każdy musi sam wybrać, choćby na początku nietrafnie

    Ps. Pasek warto zastąpić, dla mnie super jest neoprenowy Matin.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    Ps. Pasek warto zastąpić, dla mnie super jest neoprenowy Matin.
    Czemu? W celach zmylenia potencjalnych złodziei? Czy raczej sprawa wygody?

  4. #14

    Domyślnie

    Wygoda przede wszystkim, nie wrócisz do oryginalnego. Choć te paski z nazwą modelu w pewnych sytuacjach mogą okazać się mało roztropne, od razu wiadomo, ile co kosztuje.

  5. #15

    Domyślnie

    Dopóki nie kupiłem paska Peak Design nie sądziłem, że pasek może być tak istotny dla funkcjonalności i wygody posługiwania się aparatem. Te trzy kotwiczki ktore umożliwiają mocowanie na uszkach aparatu lub uszku i śrubie statywowej, są bardzo dobrym rozwiązaniem. Mozna aparat nosić na biodrze (noszę tak nawet Tamrona 150-600) i nic nie dynda, lub na szyi. Nie chcę się tutaj rozpisywać o innych zaletach czy robić reklamy bo jest to temat uboczny tego wątku, ale jeżeli 200 PLN to nie jest wielki problem warto je wydać na ten pasek. Pooglądaj sam.
    https://www.youtube.com/watch?v=M7OMsCh9S5c

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    Ps. Pasek warto zastąpić, dla mnie super jest neoprenowy Matin.
    Będzię pasować do d7100 ? bo na stronie jest tak:
    Nikon: D40 / D40x / D50 / D60 / D70 /D70s / D80 / D90 / D300 / D200 / D100 / D3 itd.

  7. #17

    Domyślnie

    Pasek to pasek, co miałby nie pasować, mój d7200 ma się z nim dobrze Pewnie są lepsze niż Matin, ale za 5 dych to super sprawa, można przewiesić nawet spory zestaw przez ramię i po pół dnia chodzenia się tego nie czuje.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    Pasek to pasek, co miałby nie pasować, mój d7200 ma się z nim dobrze Pewnie są lepsze niż Matin, ale za 5 dych to super sprawa, można przewiesić nawet spory zestaw przez ramię i po pół dnia chodzenia się tego nie czuje.
    Która wersje masz 4,3 cm czy 3,5 cm?

  9. #19

    Domyślnie

    Szerszy, ale kiedyś był zdaje się tylko jeden.

    Ps. Jeśli dalej szukasz torby, to właśnie pasek w tej torbie jak dla mnie jest kluczowy, żeby zwykły, parciany nie wrzynał się w szyję/ramię po paru godzinach noszenia (dlatego m.in. wolę plecak). Co z tego, że przegródki będą super jak latem ramię będziesz miał ciągle obtarte.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    Szerszy, ale kiedyś był zdaje się tylko jeden.

    Ps. Jeśli dalej szukasz torby, to właśnie pasek w tej torbie jak dla mnie jest kluczowy, żeby zwykły, parciany nie wrzynał się w szyję/ramię po paru godzinach noszenia (dlatego m.in. wolę plecak). Co z tego, że przegródki będą super jak latem ramię będziesz miał ciągle obtarte.
    Dalej dalej bo dopiero jutro kupuje cały sprzęt

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Sigma 17-50/2.8 czy sigma 18-35/1.8 do D7100
    By aldii in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 23-05-2018, 21:00
  2. D7100 - akcesoria
    By sokolnik in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 101
    Ostatni post / autor: 09-03-2016, 13:26
  3. Akcesoria do D7100
    By galtom in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 08-04-2015, 09:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •