Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Su-22 w Świdwinie (1 VII 2017)

    Jak było, zorientowani wiedzą. Krótko mówiąc - szaro, buro i ponuro. No i baaardzo mokro.

    1.


    2.


    3.


    4.


    5.


    6.


    Robione D500 + N600VR + TC 1.4
    FOTO-ZABAWKI SPRZEDANE.

  2. #2

    Domyślnie

    Dobra robota, dzięki za możliwość oglądania.
    Prawie już jechałem, ale ostatecznie te prawie 500km w jedną stronę zadziałało na nie


    Dużo ludzi, korki na drogach?

  3. #3

    Domyślnie

    Jakiegoś wielkiego natłoku nie było - pogoda zrobiła swoje Przy wjeździe w ogóle w korku nie staliśmy (byliśmy tuż przed 11:00). Przy wyjeździe też - z tymże do końca nie siedzieliśmy.
    Urwaliśmy się w trakcie pokazu Po-2 bo znerwił nas sołdat, który kazał cofnąć nam się z linii, na którą kazał cofnąć się nam pół godziny wcześniej inny sołdat. I tak 3 razy nas przestawiali w trakcie pokazów. Wyglądało na to, że sami organizatorzy sami do końca nie wiedzieli, gdzie ta strefa dla publiczności się mieści. A podobno to nie pierwszy piknik w tej bazie
    FOTO-ZABAWKI SPRZEDANE.

  4. #4

    Domyślnie

    Najważniejsze, że impreza zaliczona.
    Wrzucaj następne palniki

  5. #5

    Domyślnie

    Su 22 z flarami jak zwykle na bogato
    D810 + nikkor 500 f/4 vr
    instagram: frogifly

  6. #6

    Domyślnie

    Super fotki! Kadry i ostrość rzuca na kolana. Również byłem na tych pokazach i pewnie widzieliśmy się pod domkiem pilota Jakim zestawem były robione te zbliżenia?

  7. #7

    Domyślnie

    Mnie spod domku wygonili jeszcze przed pokazami. Fociłem z publiki z miejscówki pomiędzy domkiem pilota i Polikarpowem. Jak napisałem pod ostatnim foto - wszystko robione D500+N600VR+TC 1.4 czyli 850mm albo, jak kto woli w przeliczeniu na FX - 1275mm. Robiłem jeszcze D810+Sigma Sport, ale to już śmiglaki (czyli niewiele).
    Przemek... Tym razem trochę więcej tych petów rzucali Ale ja większości nie złapałem bo za blisko latali i miałem problem ze złapaniem jednego samolotu po całości w kadr. Odpinać TC było żal, bo oderwania najlepiej było widać jak już maszyna była daleko od nas.
    FOTO-ZABAWKI SPRZEDANE.

  8. #8

    Domyślnie

    Mnie też przegonili ale później była wolna amerykanka.
    Super zestaw. Ja fociłem D750 + N200-500 więc szału nie ma Dopiero rozpoczynam zabawę w spotterkę i miałem wrażenie, że albo samoloty były dla mnie za szybkie albo ja za wolny Możesz zdradzić przy jakim ISO robiłeś zdjęcia w taką pogodę? Moje były robione przy ISO 400 i mam wrażenia, że wyszły strasznie ziarniste... :/
    Nikon D750 + N14-24; N24-120; N200-500

  9. #9

    Domyślnie

    W tym wypadku było ISO 320. Potem, przy Migu i F-16 przełączyłem na ISO 500. Twoja matryca jest mniej upakowana, więc pod względem szumów powinieneś mieć lepiej. Ja sporo odszumiałem w postprodukcji.
    Przy pogodzie, która była, AF i jasność szkła mają duże znaczenie. D810+Sigma Sport radziły sobie zdecydowanie gorzej (co nie oznacza, że że źle - ale było wyraźnie trudniej). Nie wiem, jak zachowuje się twój zestaw bo nie miałem takowego w ręku, ale nie powinno być najgorzej. Kolega obok focił D500+N200-500 i na AF nie narzekał.
    FOTO-ZABAWKI SPRZEDANE.

  10. #10

    Domyślnie

    A możesz zdradzić jakim programem odszumiasz zdjęcia?
    Mi czasami AF wariował ale kładę to na kark małego doświadczenia Za dużo, za szybko się działo
    Nikon D750 + N14-24; N24-120; N200-500

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Lotnicze ] Iława 2017
    By mori in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-06-2017, 09:03
  2. [ Lotnicze ] Powidz 2017: F-16
    By Yanis in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 31-05-2017, 07:56
  3. [ Krajobraz ] Majówka 2017
    By pawcio692 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-05-2017, 16:22
  4. [ Krajobraz ] Lofoten 2017
    By Badol in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 22-04-2017, 17:55
  5. SU-22 Byłem w Świdwinie :)
    By kurczak in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 31-05-2009, 20:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •