Close

Strona 7 z 13 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 122
  1. #61

    Domyślnie

    No u mnie migawka wymieniona rok temu po drugiej akcji. Na ta najnowsza sie nie łapie, od wymiany zadnych problemów, gumy mi odeszly jedynie..

    Sokolnik jakich baterii uzywasz w nieorginalnym gripie ?

  2. #62

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BialyBST Zobacz posta
    No u mnie migawka wymieniona rok temu po drugiej akcji. Na ta najnowsza sie nie łapie, od wymiany zadnych problemów, gumy mi odeszly jedynie..
    To jak nic się nie dzieje to tylko się cieszyć
    FX

  3. #63

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez barto28 Zobacz posta
    To jak nic się nie dzieje to tylko się cieszyć
    Tylko sie tak zastanawiam czy mi na wadliwa nie wymienili dlatego pytam czy sa ludzie ktorzy wymienili w przeszlosci i sie znowu lapia na nowa akcje serwisowa ?

  4. #64

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BialyBST Zobacz posta
    Tylko sie tak zastanawiam czy mi na wadliwa nie wymienili dlatego pytam czy sa ludzie ktorzy wymienili w przeszlosci i sie znowu lapia na nowa akcje serwisowa ?
    Sprawdź ponownie nr ser. co piszą
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 25-09-2017 o 18:41
    FX

  5. #65

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez barto28 Zobacz posta
    Sprawdź ponownie nr.ser. co piszą
    Sprawdzalem, nie lapie sie ponownie, ale tak jak pislaem ciekawe czy sa osoby ktore sie drugi raz lapią pomimo wymiany migawki. Chodzi mi o to czy oni w jakis sposob to weryfikowali

  6. #66

    Domyślnie

    Hmmm, poczekajmy-może ktoś coś napisze z użytkowników
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 25-09-2017 o 18:42
    FX

  7. #67

    Domyślnie

    Quźwa ta firma naprawde schodzi na psy, jedynie co potrafią ostatnio, to w formie " CHYBA BONUSU" tak im sie moze wydaje podwyzszac ceny sprzetu. Czyli za wszystkie wpadki obciążają kosztami kupujacych. Wymienic tyle migawek to sa miliony $ ktos za to musi zaplacić. A wszystko dlatego ze komercha i wyscig szczurow odbywa sie na nie do konca sprawdzonych modelach, liczy sie kto pierwszy wypusci nowy aparat w swojej klasie - Canon czy Nikon. Przewiduje ze w niedalekiej przyszłosci Sony ich pogodzi bezlusterkowcami, usprawnią A7 RII, ktory juz i tak się super sprzedaje i bedzie po ptakach. Wielu się już zastanawia, czy nie zmieniac systemu, dopóki to co mamy jest jeszcze cokolwiek warte w drugim obiegu.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 25-09-2017 o 18:45 Powód: pis.

  8. #68

    Domyślnie

    Z tą różnicą że to "płaczące dziewczynki" na forach nagłaśniają afery, a ci co fotografują tym sprzętem nie mają z nim problemu, i chodzą zadowoleni, a jeśli ktoś trafił fizycznie na problem, to zapewne dawno ma wymieniona migawkę. W każdej dziedzinie produkcji trafiają się błędy, z tym że Nikon robi dobre akcje serwisowe na których jeszcze wiele osób korzysta, bo wymieniała sobie po długim użytkowaniu migawki za free. Nikon nie podnosi cen że względu na wadę fabryczną w aparacie. Ceny podnosi też konkurencja.

    Ja nie widzę problemu, wysyłałem dwa aparaty na akcje serwisowe, ale na wysłaniu się nie kończyło, bo mailowo i telefonicznie pilnowałem tego. I jestem ogromnie zadowolony.


    Płaczące dziewczynki rozsiewają lament na forach, w tym często te dziewczynki to osoby które nie miały okazji skorzystać z akcji serwisowej danego sprzętu, a piszą i wróżą przyszłość z fusów wielkiej firmie i wszystkich przenoszą do innych systemów. No ludzie ?
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 25-09-2017 o 18:46 Powód: pis. (Ci->ci)

  9. #69
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Wielu szuka D750, który podchodzi pod akcje i np po 100 tysiącach klapnięć jeszcze jej nie przechodził, zakup takiego sprzętu poniżej 5k to atrakcja.
    D750 to bardzo popularny amatorski sprzęt dla pasjonatów, używany masowo przez profesjonalistów, cena używanych rewelacja patrząc na konkurencje, a dla wielu akcja serwisowa nikona to bonus.

  10. #70

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BialyBST Zobacz posta
    No u mnie migawka wymieniona rok temu po drugiej akcji. Na ta najnowsza sie nie łapie, od wymiany zadnych problemów, gumy mi odeszly jedynie..

    Sokolnik jakich baterii uzywasz w nieorginalnym gripie ?
    Mam tylko oryginalne baterie.
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

Strona 7 z 13 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon d750 problemy z pomiarem światła
    By jacekku in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 31-05-2021, 13:26
  2. D750 Dziwne problemy z focusem
    By mnikond750 in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 30-07-2016, 16:14
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 11-12-2012, 00:56
  4. [ Krajobraz ] Miałeś, chamie, złoty róg...
    By wpkx in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-12-2010, 18:00
  5. Vista i problemy, problemy, problemy...
    By t0m3k in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-10-2010, 22:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •