Close

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 92 z 92

Domyślnie

kol. to był przykład, a można przytoczyć ich więcej. Równie dobrze może to być wymarzona wycieczka, nietypowa impreza itp.,
    a nawet zwykłe pstryki dzieciaków z wakacji. Zawsze mam mieć z sobą wiadro zapasowych nikonów ?
    Staram się zrozumieć frustracje użytkowników, którzy często za ciężko uzbierane lub zarobione pieniądze kupują bardzo drogi
    dla nich sprzęt i muszą z nim lecieć zaraz do naprawy. Kiedyś w mojej starej firmie szefostwo kupiło poloneza trucka. Jak wyjechał
    z salonu w jednym końcu miasta to do firmy w drugim już nie dojechał bo musiał wrócić do serwisu. Do takiej "normalności" zmierzamy
    i mamy to tolerować ? Wszyscy wiemy do czego doprowadziła taka "jakość" ?
    Jak we wszystkich ocenach i statystykach trzeba zachować rozsądek i tu się z Tobą
    zgadzam, ale fakty dl Nikona ostatnio są nieciekawe. Z mojej strony to już . bo robi się niepotrzebny OT.
    Ostatnio edytowane przez tomgol ; 17-07-2017 o 23:30

Domyślnie

Wracając do tej pralki, miałem sytuacje z zepsutą pralką, która akurat zepsuła się po powrocie z wakacji i żona(wtedy narzeczona) dostała szału bo gacie do prania a tu pralka kaput i to co się działo, napędziło mi większego stresa niż kurząca się matryca w D600 z dożywotnią akcją serwisową, w której wymieniają 1/2 aparatu Między innymi szukanie serwisanta, gdzie za 1 razem przyjechał i spartolił robotę, później poprawiał, dobierał nieodpowiednie części i generalnie zajęło mu to tydzień, pogoniłem, musiałem szukać następnego. Pralka zepsuła się dosłownie tydzień po gwarancji - Żona wciekła, pranie brudne, kasa za pierwszą naprawę poszła w błoto i szukanie odpowiedniej osoby która naprawi pralkę. Więc trochę nie trafiony przykład z pralką, bo więcej taka pralka mi stresu narobiła niż moje D600/D750 które są objęte akcjami serwisowymi

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910