Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41
  1. #21

    Domyślnie

    Drążek, pompki, hantle, brzuszki, bieganie, basen i rower. Nic nie boli, nie trzeszczy, zapomniałem już co to SKS Polecam, najlepiej rano i wieczorem ustalić sobie taktykę, zrobić dwa do trzech dni przerwy, żeby mięśnie się regenerujeowały

  2. #22

    Domyślnie

    biore tyle zlecen ile jest bo czesto jest tak ze w tygodniu sa 2-3 sesje wiec jest kiedy sie zregenerowac, natomiast czy basen pomaga? no mi osobiscie pomaga
    d750 + d800+dk17m+dk19+ gripy newell+> nikkor 28 1.8g , Jupiter 37a, sigma 35 art, sigma 24 art, sigma 50 art, sigma 85 art +> sb910 + 400ws z aku +yn685 -> kiev 60 + sonnar 180
    https://500px.com/witoldpiotrowski

  3. #23

    Domyślnie

    Polecam na weselu stopery w uszy, a po powrocie pół tabletki specyfiku STILNOX albo NASEN. Czasem korzystam z tego. Też nie mogę zasnąć bo mi głowa podskakuje na poduszce
    Poważnie w stoperach chodzisz ? Ja też o tym myślałem. Najgorsze jest to że mam podobnie, po takim ślubie/weselu ciężko zasnąć i określenie głowa podskakuje na poduszce, jest idealnie trafione - to samo czuje
    Hmm. Ale są jeszcze gorsze sytuacje niż zmęczenie. Wczoraj miałem reportaż (nietypowo w środę) i po wyjściu z kościoła biegnę do samochodu, wsiadam, kluczyk w stacyjkę a stacyjka ani rusz, immobilizer odmówił posłuszeństwa. Nawet z tym nie walczyłem, samochód zostawiłem i pobiegłem pod kościół z nadzieją że jeszcze się kręcą goście, i na szczęście ktoś się jeszcze kręcił z dzieckiem i zabrałem się. Stres mnie prawie zjadł. Z samochodami to osobny temat, w każdym razie trzeba ładować $$ żeby dobrze było wszystko. Ostatnio mi się zapiekł zacisk, do tego stopnia że klocek tak ocierał o tarcze że się dymiło. Nie było czasu na odstawienia auta, na szczęście PM blisko kościoła i we Wrocławiu, sala 30-40 km od Wrocławia i jechałem, robiąc postoje. Miałem farta bo wracali w tym czasie jeszcze do domu po coś z rodzicami i dopiero później dojechali na sale. W nocy też wracałem i co 10 minut postój. Mimo tego że jeden zacisk się zapiekł, to zregenerowałem wszystkie zaciski. Stres cholerny

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Poważnie w stoperach chodzisz ?
    Serio, serio, bardzo pomaga przetrwać weselne łubudubu, a poza tym jak ludzie podchodzą coś chcą, np. jakieś zdjęcie po pijaku z tą samą osobą tylko bardziej pijaną niż na zdjęciu sprzed 2 godzin, to mam stopery w uszach i nie słyszę co do mnie mówią
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Serio, serio, bardzo pomaga przetrwać weselne łubudubu, a poza tym jak ludzie podchodzą coś chcą, np. jakieś zdjęcie po pijaku z tą samą osobą tylko bardziej pijaną niż na zdjęciu sprzed 2 godzin, to mam stopery w uszach i nie słyszę co do mnie mówią
    Haha, piątka!
    Pozdrawiam | D610 | 16-35 | 35 | 50 | 85 | 70-300 | X100T | X70 + WCL | thewanderingpath.com | instagram

  6. #26

    Domyślnie

    a ja mam jak co roku inny problem opalenizna na tzw rolnika czyli rece twarz ciemna a cialo duzo jasniejsze plenery slubne plenery portretowe i efekty na ciele gwarantowane
    d750 + d800+dk17m+dk19+ gripy newell+> nikkor 28 1.8g , Jupiter 37a, sigma 35 art, sigma 24 art, sigma 50 art, sigma 85 art +> sb910 + 400ws z aku +yn685 -> kiev 60 + sonnar 180
    https://500px.com/witoldpiotrowski

  7. #27

    Domyślnie

    A nie siada Wam trochę zdrowie psychiczne. Ludzie się bawią, jedzą, wódkę piją, a tu trzeba biegać jak potłuczony i kreatywnym być, a do tego ten smród pijanych spoconych kobiet zmieszany, a fujjjjjiiii
    Ile to można wytrzymać lat, ile realizacji na wysoko 3 cyfrowym liczniku 200-400-800 ?
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 04-07-2017 o 23:51
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    a do tego ten smród pijanych spoconych kobiet zmieszany, a fujjjjjiiii
    ?
    bardziej przeszkadzają nachlani spasieni i spoceni wujaszkowie...
    pijane i spocone kobiety na weselach to raczej rzadkośc moim zdaniem. No chyba ze mowa o weselu Smarzowskiego Choć tam tez faceci wiedli prym

  9. #29

    Domyślnie

    Pijane spocone kobiety ? Na szczęście nie trafiam na takie

  10. #30

    Domyślnie

    No wiadomo Wrocław, prawie kulturalna stolica Polski wielki świat
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 05-07-2017 o 10:51
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Fotografia ślubna
    By tetunio in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 14-08-2015, 04:28
  2. Fotografia ślubna
    By Wolves in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 11-09-2012, 22:32
  3. Fotografia ślubna
    By omj in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-06-2012, 16:21
  4. Fotografia ślubna
    By d_janicki in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 06-02-2007, 22:51
  5. [ Reportaż ] Fotografia ślubna..
    By Kamash in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 09-08-2006, 15:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •