Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39
  1. #31

    Domyślnie

    Skoro tak to nie pisz, że Canun spełnia wszystkie kryteria

  2. #32
    sv
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Skoro tak to nie pisz, że Canun spełnia wszystkie kryteria
    Spełnia wszystkie założone kryteria techniczne, a pytający ma szklarnię Canona. Być może najlepszym wyjściem jest wstrzymać się na jakiś czas z zakupem.

  3. #33

    Domyślnie

    Pytający szuka też czegoś małego w podróż. Gdyby mu na tym nie zależało to by o tym nie wspominał. Dodatkowo gdyby były jakieś wątpliwości to odpisał na Twojego posta Poza tym rozmiar i waga to nie są kryteria metafizyczne więc nie pisz, że ten wielki kloc od Canona spełnia wszystkie kryteria, bo już prędzej spełnia je nowy Panas. A co do szklarni to kolega sam pisze o odpowiednikach więc chyba zdaje sobie sprawę z tego, że szklarnię będzie musiał zmienić jeśli tylko zdecyduje się na inny system.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 25-06-2017 o 23:57

  4. #34
    sv
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    A co do szklarni to kolega sam pisze o odpowiednikach więc chyba zdaje sobie sprawę z tego, że szklarnię będzie musiał zmienić jeśli tylko zdecyduje się na inny system.
    Kolega nie pisał, że zamierza zmieniać system.

  5. #35

    Domyślnie

    Dlatego właśnie bez zmiany systemu rozważa, jak napisał, np sony a6500 czy panasa GH5

  6. #36
    sv
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Dlatego właśnie bez zmiany systemu rozważa, jak napisał, np sony a6500 czy panasa GH5
    To po co piszesz: " więc chyba zdaje sobie sprawę z tego, że szklarnię będzie musiał zmienić jeśli tylko zdecyduje się na inny system." ?

  7. #37

    Domyślnie

    To była ironia kolego. Skoro autor wątku rozważa innosystemowe aparaty to chyba wie z czym to się wiąże. Nie mnie oceniać czy warto siedzieć w dwóch systemach, zmienić system czy działać przez przejściówki, ale kolega dość jasno napisał jakie są jego oczekiwania i jakby było tego mało odpisał na twoją propozycję więc dla mnie sprawa jest jasna. Może dla Ciebie nie, ale to już nie mój problem.

  8. #38

    Domyślnie

    Ale się dyskusja rozpętała

    Oczywiście kupno szkieł sony jak najbardziej wchodzi w grę, to zaś logiczne.
    Sugestia o wstrzymaniu się z zakupem też jest bardzo sensowna, pożyczę chyba na chwilę obecną coś na ten wyjazd i po prostu zmacam sprzęt organoleptycznie w boju i ocenię jak mi się sprawdza.
    Wożenie klocka i worka sprzętu jest wykluczone ze względu na limity bagażu podręcznego. Targam ze sobą zawsze 2 laptopy z osprzętem. Do tego dochodzi czynnik z którym zawsze się liczę w dziwnych krajach, duży sprzęt mocno zwraca uwagę nowych właścicieli. Straciłem tak ostatnio iphona 6s+.

    Niemniej pojawiło się tu parę ciekawych wypowiedzi, z racji powiększenia mi się rodziny jakiś czas byłem na bakier z nowinkami, nie mówiąc już o lekturze jakiegokolwiek forum foto.
    fulfrejm

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez punky Zobacz posta
    Ale się dyskusja rozpętała
    Sam tego chciałeś.
    No to żeby jeszcze bardziej ściemnić obraz, moja propozycja: Lumix GX-8 z Panaleiką 15/1.7.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Podobne wątki

  1. [ Sony ] a6500
    By MstrG in forum Sony
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 09-04-2017, 20:59
  2. nowy sposob na fotografowanie od sony
    By sote in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 04-09-2013, 12:56
  3. Nowy Sony Alpha - FF.
    By dinus in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 11-04-2008, 23:49
  4. Sony DSC-R1 - nowy krol wsrod cyfrowych "kompaktow"
    By Sylwiusz in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 17-09-2005, 14:41
  5. Nowy super kompakt Sony
    By PawelC in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13-09-2005, 23:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •