Close

Strona 20 z 26 PierwszyPierwszy ... 101819202122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 255
  1. #191

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ymanuel Zobacz posta
    Czy korzystanie z promów ma sens? Czy lepiej przejechać całość samochodem i wjechać (tak, wiem, płatnym) mostem na Krk?
    Jakie macie doświadczenia z braniem noclegów na 1-2 noce? Bo pewnie jest drożej, ale czy jest z tym problem u właścicieli?
    W Chorwacji ciężko na 1 noc, wyjątkiem są rejony gdzie jest nastawienie na turystykę 1-2 dniową, np. Plitvice. Jeśli przerwa w Graz to polecam już wjechać do Słowenii, godzina drogi dalej. Wracając teraz zatrzymałem się w okolicach Maribora. Piękne okolice, winnice, krajobrazy, Super miejsce na relaks i ładowanie akumulatorów przed dalszą drogą.
    Korzystanie z promów ma sens. Problemem jest ich obłożenie. Te promy na Cres są co półtorej godziny więc w najgorszym przypadku trzeba będzie odczekać jedną kolejkę, dramatu nie ma. Ale ja bym nie nadrabiał na Krk jadąc drogami i później promami. To wygląda ładnie na mapie. Nie wiem w jaki dzień jedziesz ale jeśli w sobotę albo niedzielę to po noclegu jak najwcześniej rano ogień i prosto do celu, najkrótszą drogą. Soboty są dramatyczne w sezonie, teraz wracałem z musu w sobotę ale normalnie jeżdżę i wszystkim polecam środek tygodnia.

  2. #192

    Domyślnie

    Ja nocowałem w Czechach w śmiesznym czeskim pensjonaciku za nieduża kasę. Normalnie jak w czeskim filmie Pensjonacik czysty, jak u siebie w domu klimaty. Miejscowość Brzecław, ale dla mnie to była połowa drogi którą podzieliłem 800km + 750km drugiego dnia.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #193
    Oszczędny w słowach Awatar Ymanuel
    Dołączył
    11 2008
    Miasto
    Górny Śląsk
    Posty
    98

    Domyślnie

    Jadę w przyszła środę. Po Waszych uwagach o podróżowaniu w weekend wydaje się to jakoś bardziej rozsądne. Mówisz więc, że co drogą, to drogą, tak?

    Nocleg w Czechach to może uda się wracając zorganizować słyszałem dużo dobrego o ludziach i kraju jako takim

  4. #194

    Domyślnie

    W sumie to masz blisko. Na dobrą sprawę trasa za jednym razem do zrobienia na 12 godzin jazdy. Zdecydowanie lepiej w tygodniu jechać.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #195

    Domyślnie

    Też nie widzę sensu nocowania po drodze, chyba że z zamiarem zwiedzania.
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + T 17-35, N 24-70/2.8, N 28/1.8G, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  6. #196

    Domyślnie

    Miał bym tak blisko do Rovinj to bym jeździł najmniej dwa razy do roku albo się tam przeprowadził na stałe
    Przecież to niecały tysiąc km z Katowic do Rovinj

    https://www.google.pl/maps/dir/Katow...7!2d45.0811661
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #197

    Domyślnie

    A ma może ktoś jakieś sprawdzone miejsce do spania w okolicy Makarskiej albo Omis? Planuje tam jechać na około tydzień w połowie września?

    Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
    NIKON D750+MB-D16, N50 1.8G, N85 1.8G, N16-35 VR, N24-120 VR, N70-200 VR, N105 2.8G micro, SB-700, Helios 44M, Jupiter 37A

  8. #198

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Miał bym tak blisko do Rovinj to bym jeździł najmniej dwa razy do roku albo się tam przeprowadził na stałe
    Przecież to niecały tysiąc km z Katowic do Rovinj

    https://www.google.pl/maps/dir/Katow...7!2d45.0811661
    Jesli ktos szuka prawdziwych, meskich przygod i emocji w tym rejonie
    to polecam przejazd z Austrii na Slowenie oryginalna droga.
    Jeszcze bardzo niedawno JEDYNA droga !
    I koniecznie Maluchem

    Luksusowy, nowoczesny tunel przerzuca milony turystow od Alpami bezbolesnie i niezauwazalnie,
    ale prawdziwa droga do szczescia jest nieco powyzej.
    Polecam

  9. #199

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fludi Zobacz posta
    A ma może ktoś jakieś sprawdzone miejsce do spania w okolicy Makarskiej albo Omis? Planuje tam jechać na około tydzień w połowie września?

    Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
    Nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem miejsca w tym terminie. Ceny niższe, ludzi mniej. Byłem raz w miejscowości Igrane - taka sobie. Jeśli już ten rejon to polecam ładną mieścinę Tucepi albo wyżej Baska Voda. Zapodaj na booking dane i przeglądaj. Czasem po rozpoznaniu na bookingu można poprzez chorwackie portale dotrzeć do danych gospodarza i pominąć pośredników. Ale to trochę zabawy.

  10. #200

    Domyślnie

    Nie polecam jazdę w Piątek i Sobotę,
    z Monachium na Chorwację wyjechałem w Niedziele o 4 rano, przejechałem około 950km w 9 godzin
    moi znajomi 600km w sobotę jechali 13 godzin
    Wracałem w sobotę 11 godzin i z przeciwnej widziałem długie korki
    W miasteczkach przy drodze stoją z szyldami o wolnych Pensjonatach

Strona 20 z 26 PierwszyPierwszy ... 101819202122 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-05-2009, 23:22
  2. [ Krajobraz ] Dobrze wiosną pojechać do lasu.
    By Bielik in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 06-05-2009, 21:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •