Close

Strona 23 z 26 PierwszyPierwszy ... 132122232425 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 255
  1. #221

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Pojedźcie na Istrię do miasteczka Rovinj. Zakochałem się w nim i w okolicach. Drożej tam niż na południu ale tu jest wszystko do wszelakiego wypoczynku. Dom należało by tam jakiś kupić i się przeprowadzić.
    I koniecznie wycieczka na delfiny o zachodzie słońca. Jakieś 80% szans, że będą. Ja dwa lata temu trafiłem. Fajna atrakcja.

  2. #222

    Domyślnie

    Byłem, byłem, nawet zdjęcie im udało się zrobić. Ciekawe bo one chyba lubią się tam ludziom pokazywać w tych zatoczkach.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #223

    Domyślnie

    Chlopaki szukam super miejsca na wakacje z zona i 6 letnim dzieckiem. Chce z dala od ludzi i aby plaza byla przyjazna dla dzieci. Cos ktos gdzies ?

    Wysłane z mojego ZUK Z2121 przy użyciu Tapatalka
    FiX-owe Nikony
    http://zoltyserwisfotograficzny.info
    niezależne opinie klientów o serwisie "N"

  4. #224

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez avatarr Zobacz posta
    Chlopaki szukam super miejsca na wakacje z zona i 6 letnim dzieckiem. Chce z dala od ludzi i aby plaza byla przyjazna dla dzieci. Cos ktos gdzies ?

    Wysłane z mojego ZUK Z2121 przy użyciu Tapatalka
    Teraz chcesz jechać? Czy w 2018? Przeczytaj cały ten wątek. Wszystkie miejsca polecane dla kolegi, który dopiero zaczynał przygodę z Chorwacją będą odpowiednie. No ale pogode w październiku to sobie musisz sam załatwić

  5. #225

    Domyślnie

    Po co z dziećmi na odludzie ? To zły plan
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #226

    Domyślnie

    Ciekawe czy mnie tu ktokolwiek jeszcze kojarzy. @robin102 jak lubisz odludzia to ja Ci polecę to co zrobiłem w tym roku. Dojeżdżasz do Splitu, wsiadasz na prom do Vela Luki, po 3.5h jesteś na miejscu (jako wersja budżetowa to objechać lądem i się promować z Orebicia do Korculi) i potem jedziesz do Triporte. Zasięgu - brak, wifi - brak. Dla mnie to były najlepsze wakacje od długiego czasu. W zatoce jest baza nurkowa jeśli lubisz te klimaty. No i największy plus. Ludzi - brak. W zatoce na stałe mieszka 11 osób.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  7. #227

    Domyślnie

    Ja tak przemiennie na urlopy jeżdżę raz do ludzi a innym razem na odludzie
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #228

    Domyślnie

    Zachód Słońca w Zadarze. Było pięknie choć wieczorami bywało chłodno.

    Pursue happiness with diligence

  9. #229

    Domyślnie

    Jadę w następnym roku, tylko nie w szczucie urlopowy aby wyszło taniej. Musze tam pomieszkać ze 2 tygodnie chociaż. Może pod koniec maja lub w czerwca.
    Jak tam jest o tej porze roku ?
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #230

    Domyślnie

    A czy jest sens jechać do Chorwacji na narty? Tu jest napisane ile kosztuje ubezpieczenie na narty z wakacyjnapolisa.pl i zastanawiam się właśnie, czy warto w to inwestować. Co myślicie?
    Nigdy nie ma się drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze wrażenie.

Strona 23 z 26 PierwszyPierwszy ... 132122232425 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-05-2009, 23:22
  2. [ Krajobraz ] Dobrze wiosną pojechać do lasu.
    By Bielik in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 06-05-2009, 21:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •