Close

Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 97
  1. #31

    Domyślnie

    Panowie, najserdeczniej jak się da ściskam każdemu z Was dłoń i nalewam jakiego lubicie trunku - po pierwsze za każdą pomoc, a po drugie za miłe słowa odnośnie mojej galerii na Insta. Robiona od początku do końca komórką, jest tam może 5, 6 zdjęć z lustra z teatru. Ogromnie mi miło, że coś się Wam z niej spodobało, choć przy wielu Waszych zdjęciach blednie. Ale ciągle uczę się od najlepszych, ciągle patrzę i ćwiczę oko, może kiedyś coś z tego będzie

    Pokazaliście, że nawet NXem 1000 można w ciemności zrobić fascynujące zdjęcia.

    No i teraz dylemat jest, do rozgryzienia Czy faktycznie skorzystać z tej oferty z lombardu - bardzo atrakcyjnej, na tego Samsunga NX3000, byłoby dobrze i tanio a tak miało być, czy jednak iść w stronę czegoś z nieco lepszym obrazkiem.
    Nie jestem żadnym sprzętowym onanistą, nie podniecam się testami sprzętu ale

    http://www.optyczne.pl/292.8-Test_ap...a_tonalna.html
    http://www.optyczne.pl/325.8-Test_ap...a_tonalna.html
    http://www.optyczne.pl/278.8-Test_ap...a_tonalna.html
    http://www.optyczne.pl/273.8-Test_ap...a_tonalna.html

    pokazują, że do matrycy z Sony A6000 start ma tylko Nikon J5. Trochę droższy ale jeszcze bym się na niego rzucił, z tego co widziałem, to ma sterowanie przez WiFi (do strzałów z "biodra" ) całkiem sprawnie chodzi.

    Ale spodobał mi się ten A6000, tylko, że stracić byłoby szkoda, a ulica bywa różna. NX3000 czy A6000, ale ciężko trafić w dobrej cenie używkę tego drugiego. A może ten J5? Miałem w ręce tylko A6000 i A5000.
    No właśnie, a może A5000...
    Panowie, w każdym razie typy są takie: NX3000, A5000, A6000, Nikon J5, Olympus E-PL7.

    Bardzo dziękuję Wam za wszelką pomoc i jeszcze raz za dobre słowa, na które postaram się coraz bardziej zasługiwać. Choć jak widzę wiele Waszych wspaniałych obrazów, które tu nawet zostały wklejone, to naprawdę mam się czego uczyć

    A w sumie teraz też nie najlepszy sezon na zakupy, bo wakacje idą więc wszyscy kupują. Ciekawe, o ile za 2 miesiące taki A6000 czy Nikon J5 stanieją...

    Dzięki i jeszcze raz stawiam wirtualne piwko każdemu

  2. #32

    Domyślnie

    A6000 to kawal dosc uniwersalnej maszyny. Ale jakies dobre szklo tez musialbys do tego miec. W sumie wychodzi to znacznie wiecej niz 1000 zl
    X-T10, XF 16-55/2.8, XF 35 f/1.4, XF 55-200, 5D MKII , EF 24-105 mm f/4L IS USM, EF 85mm f/1.8 USM, A6000 SEL18-105/4

  3. #33

    Domyślnie

    ☺️ jakoś mi się do głowy ten A6000 przykleił☺️ ale kit do niego jest niezbyt?
    Chciałbym podotykać tego Samsunga nx3000 jednak mieć w ręce też jest inaczej...

  4. #34

    Domyślnie

    Miałem przez pewien czas równocześnie samsunga na 3000 i Fuji x-M1. Fajne w samsungu było to, że można było nim sterować z pozycji smartfona, czego w Fuji mimo wisi brak. Natomiast jedna rzecz zdecydowała o sprzedaży samsunga. Przy szybkim poruszaniu aparatem lewo-prawo wyświetlacz miał spore opóźnienie. Czego w Fuji nie zauważyłem.


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  5. #35

    Domyślnie

    Nie chcę tu polecać J5, ale ma on fajną funkcję.
    Zdjęcie można robić dotykając palcem ekranu w miejscu gdzie ma być wyostrzony AF.
    Nie ma migawki mechanicznej więc zdjęcia robi bezgłośnie.

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Śprotek Zobacz posta
    ☺️ jakoś mi się do głowy ten A6000 przykleiłâ˜şď¸ ale kit do niego jest niezbyt?
    Chciałbym podotykać tego Samsunga nx3000 jednak mieć w ręce też jest inaczej...
    Jak chcesz miec caly kadr ostry trzeba go przyslaniac f8-f11 a co do ogniskowej to powyzej 43mm idzie obraz w mydlo.
    Poza tym jest ok i mozna nim w miare filmowac

    Jak chcesz miec lepsze szklo zoom trzeba wydac wiecej kasy.
    X-T10, XF 16-55/2.8, XF 35 f/1.4, XF 55-200, 5D MKII , EF 24-105 mm f/4L IS USM, EF 85mm f/1.8 USM, A6000 SEL18-105/4

  7. #37

  8. #38

    Domyślnie

    Panowie, czy znacie jakąś rzetelną stronę, nawet której można zobaczyć te same obrazki z różnych aparatów z kitami?

    Te testy na Optycznych to faktycznie niezłe bzdury, stąd chciałbym porównać te same obrazki z tych aparatów które zaproponowaliście.

    Widzę, że ceny w czasie wakacji wysokie, może poczekam sezonie będzie się dało kupić naprawdę dobry egzemplarz w rozsądnej cenie.

    Ile Waszym zdaniem warto zapłacić za Samsung NX 3000, Nikona J5, Sony A5000 is the A6000, Olympusa którego wymieniliście, piszemy o sprzęcie używanym w dobrym stanie i z kitem?

    Któryś Kolega wspominał coś o kiepskim pokrętle w NX 3000, mógłbym prosić o więcej szczegółów?

    Oglądałem świetny kurs Zacka Ariasa o streecie, miał Fuji X100s, always on niestety más wymiennej optyki i kosztuje koło 3k...

    Jak to mówią co nagle to po diable, ale spust w Nokii chodzi coraz ciężej... ☺️

  9. #39

    Domyślnie

    Nikona i Samsunga bym odpuścił, bo to martwe systemy. Jeśli chodzi o bezlusterkowce, to najlepiej skupić się na którymś z tych: Olek, Panas, Sony i Fuji.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  10. #40

    Domyślnie

    No i jeszcze Canon, bo taki 22/2 plus jakaś puszka, to całkiem sympatyczny zestaw.

Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Czy warto kupić używke D700
    By Renata17 in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 99
    Ostatni post / autor: 15-06-2016, 22:07
  2. Czy warto używkę d70
    By Lightman in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 08-05-2007, 22:36
  3. Na co zwrócić uwagę kupując używkę SB 800
    By Crevius in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-06-2006, 18:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •