Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Jakaś gra przygodowa/point'n'click z dobrą historią bez elementów zręcznościowych i zbierania setek przedmiotów :)

    Witam,
    naszła mnie ostatnio ochota na jakąś super grę przygodową/point'n'click z fajną historią, raczej bez elementów zręcznościowych, bez co chwile zagadek logicznych, bardziej zależy mi na prowadzeniu gracza przez jakąś historię. Bez musu spędzania kilkudziesięciu minut na szukanie jakiegoś klucza, bez konieczności zbierania masy przedmiotów i kminienia później co do czego, bez klikania na każdy cm2 ekranu w celu znalezienia wskazówki aby ruszyć dalej. Jednak też bez głupiej fabuły, gdzie wszystko jest podane prosto w twarz...
    Bez horrorów i typowych dla niego zabiegów "jump scares", raczej historie trzymające się ziemi i ogólno-pojętej nauki, im bardziej realistycznie tym lepiej. Fajnie jakby historia działa się w czasach mniej więcej teraźniejszych (choć niekoniecznie).

    Gry typu (a raczej ich wątki i światy) Myst, Sam & Max Hit the Road, Grim Fandango, Day of the Tentacle odpadają. Grałem w Syberię i Najdłuższą Podróż (te historie też raczej odlatują trochę o realizmu :P). Wątki kryminalne też niezbyt mile widziane, choć nie wykluczam.

    Dodam, że musi się uruchomić i dobrze działać na i5 u4300, 8GB RAM i Intel HD4400.

    Czekam na propozycje
    Pozdrawiam | D610 | 16-35 | 35 | 50 | 85 | 70-300 | X100T | X70 + WCL | thewanderingpath.com | instagram

  2. #2

    Domyślnie

    Odswieżona wersja Monkey Island?
    .

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kzkzg Zobacz posta
    Odswieżona wersja Monkey Island?
    Grałem starą i nową już dawno Super jest!
    Pozdrawiam | D610 | 16-35 | 35 | 50 | 85 | 70-300 | X100T | X70 + WCL | thewanderingpath.com | instagram

  4. #4

    Domyślnie

    Hmm... mafia, gta, prototype (kolega polecał), asasin's creed, trochę leciwe The Saboteur (ale fabuła ciekawa... co prawda II WŚ ale ciekawe i to bardzo).

    Wróć... Tobie chodzi o "point'n'click". Bitwa o Śródziemie?
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    Hmm... mafia, gta, prototype (kolega polecał), asasin's creed, trochę leciwe The Saboteur (ale fabuła ciekawa... co prawda II WŚ ale ciekawe i to bardzo).

    Wróć... Tobie chodzi o "point'n'click". Bitwa o Śródziemie?
    Czytałeś w ogóle co napisałem w pierwszym poście? :P
    Pozdrawiam | D610 | 16-35 | 35 | 50 | 85 | 70-300 | X100T | X70 + WCL | thewanderingpath.com | instagram

  6. #6

    Domyślnie

    Skombinuj sobie skądś "The Neverhood". Nie wiem, czy jest do zdobycia i czy w ogóle by teraz poszła. Gra jakoś sprzed 20 lat, wykonana w całości z plasteliny metodą poklatkową. Nie wiem, jak to by teraz wyglądało, być może wizualnie to był teraz już crap, ale gra ma fantastyczny klimat i świetny, absurdalny humor. Sam bym sobie w nią zgrał...

    EDIT:
    Na Steamie jest do kupienia "Armikrog", czyli jakby "The Neverhood 2". Ci sami ludzie robili i to całkiem niedawno, bo na Kickstarterze zbierali na nią hajs. Aż sam jestem ciekawy.
    Ostatnio edytowane przez Majek ; 18-06-2017 o 23:37

  7. #7

    Domyślnie

    Discworld 1 i 2 na emulatorze dos'a (szczególnie 2 polecam).

    edit: A z bardziej teraźniejszych - zobacz może ofertę Telltale Games.
    Oni mają gry na podstawie filmów/seriali.
    Może nie jest to "realistyczne", ale jak ktoś lubi Park Jurajski, Gre o Tron czy Sam&Max to powinien znaleźć coś dla siebie.
    Ostatnio edytowane przez mini21 ; 21-06-2017 o 08:14

  8. #8

    Domyślnie

    Jak dla mnie cała seria Assasin's Creed

    Fajan mechanika gry, świetna historia.

  9. #9

    Domyślnie

    Dobrze wspominam pierwsze dwie część gry "Broken Sword"

  10. #10

    Domyślnie

    Dla mnie realizm z ciekawą historią rzadko idzie w parze. Z trochę innej beczki może Fallout 1-2?
    F90x, F601, D3; N24/2.8D N35/2D, SY35/1.4, SY135/2

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Polećcie mi jakąś dobrą torbę.
    By Krzych179 in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 11-12-2013, 23:00
  2. znacie jakąś dobrą torbe podpinaną do paska w spodniach?
    By trrr in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 16-09-2009, 19:17
  3. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 30-06-2008, 22:11
  4. Usuwanie elementów w psie
    By piterdm in forum W trakcie obróbki
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 05-11-2007, 18:30
  5. opis 300-setek
    By dragonfly in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 11-06-2007, 18:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •