Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Proszę o pomoc w wyborze

    Cześć

    Poszukuje laptopa do pracy w Adobe PS/LR sporadycznie też pracuję w AutoCad'zie

    Budżet mam niewielki patrząc na to ile kosztują nowe komputery z dobrą matrycą i "bebechami" więc zdecydowałem się na używkę.

    MAM +/- 4000 zł.

    Odrzuciłem komputer stacjonarny już na starcie bo poprostu nie mam aktualnie miejsca w kawalerce. W domu rodzinnym mam całego PC z naprawde dobrym monitorem

    WYBRAŁEM 2 i nie wiem który bedzie lepszy tzn. NAJWIĘKSZA NIEWIADOMA to matryca gdyż na żadnej z nich nie pracowałem.


    https://www.olx.pl/oferta/dell-inspi...tml#aefa01f44d

    http://allegro.pl/hp-zbook-15-g2-qhd...857105744.html

    Proszę o radę. Moze ktoś poleci mi jakiś inny model.

    Dzieki i pozdrawiam

    Jesli temat umiesciłem nie tu gdzie trzeba to przepraszam i proszę o przeniesienie.

  2. #2

    Domyślnie

    Za 4000 to możesz celować już w używane Delle serii Precision, czyli sprzęt dosyć bezkompromisowy, do zastosowań profesjonalnych.

  3. #3

    Domyślnie

    Patrzyłem na Dell'a M4800 bodajże ale większość jest zmęczona czyimś leasingiem nawet nie wiem jak długo i w jaki sposób była eksploatowana matryca.

    Dzięki za sugestię.

  4. #4

    Domyślnie

    Wiesz, jak Ty się w jakimkolwiek laptopie spodziewasz cudów po matrycy, to daj sobie spokój z laptopem. Nie wydaje mi się, żeby sposób używania matrycy w lapku w jakikolwiek sposób wpływał na jej stan, jakość, parametry, cokolwiek... Bo to i tak jest matryca w laptopie.

  5. #5

    Domyślnie

    Chodzi mi o stan zużycia matrycy. Nie o to jakiej jakości jest matryca w laptopie. Bo ja to doskonale wiem i nie musisz mnie uswiadamiac.

  6. #6

    Domyślnie

    Jakie zużycie matrycy? Myślisz, że w laptopowej matrycy będzie to miało jakieś znaczenie? Nawet tego zużycia nie będziesz w stanie zmierzyć. Pomijam jakieś tam oczywistości typu martwe piksele, czy coś.

  7. #7

    Domyślnie

    Jeśli autocad bedzie zapierniczał dobrze na geforcach to warto popatrzeć na alienwary, patrz co masz za 4000: http://allegro.pl/dell-alienware-17-...855917985.html

    Kwestia znalezienia sztuki z IPSem. Nie będzie zbytnio gorszy od PremierColor w Precisionach czy DreamColor w HP.
    ;]

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    Jeśli autocad bedzie zapierniczał dobrze na geforcach
    AutoCAD to chyba będzie dobrze zapierniczał na dowolnej integrze.

  9. #9

    Domyślnie

    To jak mu będzie zapierniczał na integrze to na quadro będzie fruwał.... Kwestia czy CAD umie również wykorzystać GeForcy. Nie siedzę w CAD, nie wiem co straci gość uzywając GF zamiast Quadro.
    ;]

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    TKwestia czy CAD umie również wykorzystać GeForcy.
    Wszechwiedzący nie jestem, ale wydaje mi się że w AutoCAD karta (a raczej jej pamięć) ma wpływ tylko na wyświetlanie i orbitowanie "zaszejdowanych" obiektów w czasie rzeczywistym.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Proszę o pomoc w wyborze obiektywu
    By kuruneko in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 29-01-2016, 17:01
  2. proszę o pomoc w wyborze.
    By bart1987 in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 07-10-2010, 12:16
  3. Prosze o pomoc w wyborze
    By kwasniak in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-04-2010, 15:42
  4. Proszę o pomoc w wyborze!!!
    By darmesz in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-01-2009, 13:36
  5. Prosze o pomoc w wyborze aparatu
    By adamblachnio in forum Nikon - aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 12-08-2006, 13:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •