Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: W pułapce...

  1. #1

    Domyślnie W pułapce...

    Dzisiaj retrospekcja w nieco większym rozmiarze...



  2. #2

    Domyślnie

    Na takim leszczu jak ja wysokie góry robią ogromne wrażenie. Umieszczenie czynnika ludzkiego w takich fotkach jest moim zdaniem niezmiernie pożądane. Oddanie skali na tym zdjęciu jest najważniejsze. Sam bym chciał kiedyś znaleźć się w tym miejscu
    Fuji

  3. #3

    Domyślnie

    Z jednej strony dobrze oddałeś skalę człowieka i gór, a z drugiej trochę za centralnie pokazałeś ludzi. Masz może bez tej skały z lewej, za to z większa ilością prawej ginącej we mgle?

    Czy to Granaty???

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    Z jednej strony dobrze oddałeś skalę człowieka i gór, a z drugiej trochę za centralnie pokazałeś ludzi. Masz może bez tej skały z lewej, za to z większa ilością prawej ginącej we mgle?

    Czy to Granaty???
    Nie. To końcówka podejścia na Rysy. Nie mam zbyt wiele zdjęć z tego dnia, bo jak pamiętam miałem wtedy w Zenicie kliszę na 24 klatki...

  5. #5

    Domyślnie

    Szedłbym...
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nothing Zobacz posta
    Nie. To końcówka podejścia na Rysy. Nie mam zbyt wiele zdjęć z tego dnia, bo jak pamiętam miałem wtedy w Zenicie kliszę na 24 klatki...
    Czyli byłem blisko. Zwłaszcza, gdy poprowadzi się linię prostą w przestrzeni .

    Ostatnio bylem na Rysach właśnie z Zenithem 12 XP .

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    Czyli byłem blisko. Zwłaszcza, gdy poprowadzi się linię prostą w przestrzeni .

    Ostatnio bylem na Rysach właśnie z Zenithem 12 XP .
    Śmiało można powiedzieć, że właściwie zgadłeś. To fakt, za czasów Zenita najlepiej wchodziło się na Rysy

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nothing Zobacz posta
    Śmiało można powiedzieć, że właściwie zgadłeś. To fakt, za czasów Zenita najlepiej wchodziło się na Rysy
    Taaak..., Zenith i Rysy, to wspaniałe połączenie . Nieomal nierozerwalne .

    A poważnie, to aż się rozmarzyłem o wysokiej części polskich Tatr. Dwa lata temu byłem w Tatrach na Słowacji, ale bardziej spacerowo niż wysokogórsko. Czas na poprawkę.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nothing Zobacz posta
    Śmiało można powiedzieć, że właściwie zgadłeś. To fakt, za czasów Zenita najlepiej wchodziło się na Rysy
    W sumie to góra się niewiele zmieniła, tylko znacznie wzrosła liczebność dodanego czynnika ludzkiego
    Ciasnota straszna.
    D7000+S17-50/2.8+S70-200/2.8+S30/1.4
    było: D90, N18-105, N50/1,8D, N70-210D

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] "W pułapce..."
    By nothing in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 05-02-2008, 20:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •