Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11

    Domyślnie

    Dobrze opisałeś @Pawulon160883 to czego niestety w tych i wielu tego typu fotografiach brakuje. Poprawne albo dobre technicznie. 1, 5, 6 nawet piękne. Ale brak... Emocji, brak historii, brak fabuły. Brak czegoś, co zachęciło by te zdjęcia obejrzeć raz jeszcze.

    No dobra, skłamałem. Podobają się. Jestem tu 3-4 raz. Podobają się, rzut okiem i wypad. Bez fabuły, bez emocji i bez historii ciężko oglądać zdjęcie trochę dłużej. A szkoda.
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  2. #12

    Domyślnie

    Hm no...jaką fabułę stworzycie w studyjnym portrecie? Modelka moze lepiej albo gorzej grać. Wiem o co wam chodzi, rozumiem to i widzę, ale chyba nie jestem jeszcze na takim etapie żeby wyzwolić wulkan emocji w dziewczynie, którą znam pół godziny...
    (Gdzieś usłyszałem, że trzeba zrobić 100 sesji żeby załapać o co chodzi w portretowaniu ludzi... To te zdjęcia to moje drugie podejście to może za 98 razem się uda)
    Ostatnio edytowane przez Ned Stark ; 14-06-2017 o 17:06

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ned Stark Zobacz posta
    Hm no...jaką fabułę stworzycie w studyjnym portrecie? Modelka moze lepiej albo gorzej grać. Wiem o co wam chodzi, rozumiem to i widzę, ale chyba nie jestem jeszcze na takim etapie żeby wyzwolić wulkan emocji w dziewczynie, którą znam pół godziny...
    Kino, kawiarnia, studio.

  4. #14

    Domyślnie

    No jasne "chciałbym cię sportretować, ale najpierw wyjedźmy razem na wakacje"

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ned Stark Zobacz posta
    No jasne "chciałbym cię sportretować, ale najpierw wyjedźmy razem na wakacje"
    Dobrze kombinujesz

    Nie, no. Nikt się nie czepia, że tego nie uzyskałeś. Procent, może nawet profil, fotografów jest w stanie to uzyskać? Chodzi o kierunek w którym teraz podążać.

    Disfarmer na przykład. Nie chodzi wcale o to, że to fotograf z poprzednich epok. Geniusz. Niedoceniony o dziwo za życia. Studio. Nie dość, że emocje w każdym portrecie, to jeszcze charakterystyka fotografowanych postaci. Można powiedzieć, że pisał historie ludzi tamtych czasów.

    Benno Wundshammer w książce "fotografia dla wszystkich", opisywał nawiązywanie relacji z portretowaną osobą. Nic nie pisał nic o wspólnych wakacyjnych wyjazdach. Podejrzewam, że Disfarmer też z nikim fotografowanym w podróż nie wyjeżdżał Ale modelka nie musi o tym wiedzieć
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  6. #16

    Domyślnie

    Tylko, że ja nie jestem wybitnym fotografem. Jestem oczywiście ambitny i może kiedyś będę Jako fotograficzne dziecko tego forum wykonałem mnóstwo pracy od momentu zakupu aparatu... I też zdaję sobie sprawę z tego o czym piszesz.. Sprawa nie jest prosta

  7. #17

    Domyślnie

    Trójeczka bardzo mi się podoba , styl obróbki i chętnie dowiedziałbym się jak osiągnąć taki efekt . Cały czas idziesz do przodu

  8. #18

    Domyślnie

    Samo przyjdzie, trzeba "focić" . A postęp jest , przyjdzie taki dzień, będziesz wiedział czego chcesz a ambicja i ideały prowadzą do rozwoju.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] Kolejna próba
    By Raczo in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13-04-2012, 23:09
  2. Kolejna próba!
    By MaciekPl in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-09-2010, 20:41
  3. kolejna próba
    By Kordian d70 in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 06-03-2010, 21:49
  4. Kolejna cytrynka
    By majestickrk in forum Martwa natura, makro, zdj produktowe, abstrakcyjne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-04-2008, 19:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •