Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2011
    Miasto
    Poznań
    Posty
    798

    Domyślnie

    Nie Chińczycy tylko muzułmanie. W zasadzie jak o to bezpieczeństwo chodzi, to nie wiem czy bezpieczniej niż do Paryża np. nie jest wybrać się do tego Meksyku czy Kabulu

  2. #12

    Domyślnie

    Statystyki były takie same , jak jeszcze Chińczycy oglądali jak wygląda paszport na zdjęciach w konspiracyjnej bibule

    Do Kabulu chyba trzeba wizę

    A jak ma być egzotycznie, egzotycznie to może Kolumbia. Bardzo miły kraj. Serio.
    Ostatnio edytowane przez Pawel92 ; 13-06-2017 o 15:55
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel92 Zobacz posta
    Statystyki były takie same , jak jeszcze Chińczycy oglądali jak wygląda paszport na zdjęciach w konspiracyjnej bibule ...
    Znak to, że gdyby nie Chińczycy to teraz nie byłyby takie same Moje dziewcze wybrało się niedawno do Paryża i z pobieżnej jej relacji wynika, że mało tam egzotycznie. Miały być tłumy Erytrejczyków i Tunezyjczyków a na miejscu nawet ją nikt w tyłek nie uszczypnął Z egzotycznej egzotyki to na pierwszy rzut wybrałbym Malezję lub Tajlandię. Turystyczne kraje z mnóstwem atrakcji, niskimi cenami, pysznym jedzeniem, bazą hotelową, dobrze skomunikowane, engliszujące. Znaleźć tani bilet w Wawki i reszta się sama ułoży. Może być też Wietnam, też piękny i jeszcze tańszy.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    ... Moje dziewcze wybrało się niedawno do Paryża i z pobieżnej jej relacji wynika, że mało tam egzotycznie. Miały być tłumy Erytrejczyków i Tunezyjczyków a na miejscu nawet ją nikt w tyłek nie uszczypnął ...
    Jak będzie się wybierać tutaj następnym razem, to daj znać. Podrzucę kilka adresów. Nie będziecie zawiedzeni
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  5. #15
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2017
    Miasto
    NIgdziebądź
    Posty
    0

    Domyślnie

    To zależy co chcecie. Jak lubicie zwiedzać to Tajlandia, Kambodża, Wietnam - super. Jak wolicie wioskę i plażę: Malediwy, Dominikana, Zanzibar.

  6. #16

    Domyślnie

    Mnie marzy się Kolumbia, Brazylia, Peru. Ogólnie Ameryka Południowa wydaje mi się zarazem dzika i piękna. Dużo bardziej popularna jest obecnie Azja i faktycznie ma sporo ciekawych miejsc, aczkolwiek bardziej interesuje mnie ten latynoamerykański świat.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Odwrócone kierunki korekty ekspozycji w Nikonach
    By pawulon in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 16-05-2012, 17:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •