Close

Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 85

Wątek: Meksyk.

  1. #71
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2011
    Miasto
    Poznań
    Posty
    798

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    Nie,tylko Agoda
    To siedź przed tv i ciesz się, że u nas taki piękny klimat
    Statystycznie nie wiem jakiego trzeba mieć pecha żeby trafiło się niebezpieczne trzęsienie ziemi. I mówię o podróżach do miejsc bardzo sejsmicznych.
    Trafiłem. Na Krecie. Ale to było tylko 6,2. Urzekła mnie cisza chwilę przed - nawet cykady zamilkły.

  2. #72

    Domyślnie

    Nie pojedziesz już na Kretę?
    W tv sprawa wygląda zwykle słabo na miejscu często nie widzą dużego problemu. Naprawdę niszczące trzęsienia to duża rzadkość.

  3. #73

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    tu nie ma się z czego śmiać, że to trzęsienie faktycznie było końcem świata dla kilku setek ludzi
    Nie ma śmiacia. Pamiętam, jak 6 lat temu było trzęsienie o sile 5.8 Richtera w północnej Virginii, niedaleko Washington, DC. Siedząc w fotelu ponad 1000 km w linii prostej od epicentrum poczułem lekkie bujnięcie całej chałupy. I wcale nie było mi do śmiechu.

  4. #74

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    Nie,tylko Agoda
    To siedź przed tv i ciesz się, że u nas taki piękny klimat
    Statystycznie nie wiem jakiego trzeba mieć pecha żeby trafiło się niebezpieczne trzęsienie ziemi. I mówię o podróżach do miejsc bardzo sejsmicznych.
    Rodzice własnie byli w meksyku i trafili. Na szczeście na otwartym terenie byli.

    Nie pojedziesz już na Kretę?
    W tv sprawa wygląda zwykle słabo na miejscu często nie widzą dużego problemu. Naprawdę niszczące trzęsienia to duża rzadkość.
    Mówili, że własnie sprawa nastawienia jlikalnej społecznosci jest inna niż osób żyjących na codzień w strefie poza trzęsieniami. Tam są ćwiczenia, przygotowania. Plany.
    Po trzęsieniu ulice zamykane sa tak by służby miały przejazd, ludzie zwalniani są do domów, itp itd.

  5. #75

    Domyślnie

    Potwierdza to moje zdanie. Nawet jeśli trafisz na trzęsienie w jakimś kraju (ja też) to nic takiego się nie dzieje, bo masz małą szansę znalezienia się w miejscu zniszczeń. Nie neguje że dla mieszkańców to nieszczęście i jakoś się próbują do tego przygotować. Nie neguję że zdarzają się kataklizmy jak ostatnio w Nepalu. Po prostu mz statystycznie masz większą szansę bycia zastrzelonym, rozjechanym czy co tam jeszcze, niż znalezienia się pod gruzami . Ale każdy ma prawo bać się czego chce.

  6. #76

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    Po prostu mz statystycznie masz większą szansę bycia zastrzelonym
    Jeśli o mnie chodzi, to jak najbardziej.

  7. #77

    Domyślnie

    No to gdzie się wybierasz? I kiedy?

  8. #78

    Domyślnie

    Jeszcze nie wiem. U mnie wygląda to tak, że kiedy mróz zaczyna dobierać mi się do tyłka, zbieram się raz dwa i jadę wygrzać się na słoneczku. Jak dotąd, najczęściej wypadało to w połowie stycznia.

  9. #79

    Domyślnie

    To może <<Acapulco>> Poczujesz się jak w domu.

  10. #80

    Domyślnie

    Owszem, miejsce przyjemne, a jakieś minusy są wszędzie.
    Poza tym The Telegraph jest niewiarygodny po ostatnim numerze z wyborem pilota RAF.

Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Meksyk cz.I
    By fotodemon in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 17-10-2011, 20:22
  2. [ Reportaż ] Meksyk
    By ArtX in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-04-2010, 20:48
  3. [ Architektura ] mEKSYK
    By dawidlawecki in forum Architektura
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-05-2009, 23:14
  4. [pytanie] Meksyk
    By saygon in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 28-02-2008, 22:14
  5. [ Krajobraz ] Meksyk
    By Bobeck in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 10-07-2007, 22:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •