Close

Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 85

Wątek: Meksyk.

  1. #31
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2011
    Miasto
    Poznań
    Posty
    798

    Domyślnie

    Miałeś już odpowiedź powyżej. Warto pojechać do Taxco. W dzień Dia de Muertos tym bardziej.

  2. #32

  3. #33
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2011
    Miasto
    Poznań
    Posty
    798

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Gracias, amigo.
    de nada!

    Mogłeś od razu napisać, ze masz bilety na zaduszki - od razu bym Ci zazdrościł

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    coś musisz wiedzieć
    No nie bardzo. Byłem tylko dwa razy na typowym byczeniu w miejscach wybitnie komercyjnych, które do prawdziwego Meksyku mają się na pewno nijak. Mogę tylko powiedzieć, że lubię Meksykanów. Bardzo rodzinni i przyjaźni ludzie.

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    ?...Przecież wy Amerykanie jeździcie tam na kobiety i leczyć zęby coś musisz wiedzieć ...
    Jak zwykle, jak coś interesującego, to ja dowiaduję się po fakcie i jak taki osioł ostatni pojechałem tam z żoną. Leczenie zębów mówiąc oględnie mam w du...e.

  6. #36
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2011
    Miasto
    Poznań
    Posty
    798

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 124miko Zobacz posta
    Jak zwykle, jak coś interesującego, to ja dowiaduję się po fakcie i jak taki osioł ostatni pojechałem tam z żoną. Leczenie zębów mówiąc oględnie mam w du...e.
    Biorąc pod uwagę, że statystycznej Meksykance raczej daleko do Salmy, to jednak radziłbym rozważyć te zęby.

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 124miko Zobacz posta
    Jak zwykle, jak coś interesującego, to ja dowiaduję się po fakcie i jak taki osioł ostatni pojechałem tam z żoną.
    Nie jest tak źle, bo wiesz, czasem żony same jeżdżą, a mężowie zostają w domu, jak ostatni rogacze.

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    W Mexico City będę na wszystkich świętych (czy tam wszystkich zmarłych) i chciałbym się dowiedzieć czy w mieście równie hucznie obchodzi się to święto czy może lepiej wybyć na ten czas do jakiegoś miasteczka w pobliżu?
    Jak będziesz w tym czasie w Mexico City to na pewno warto podjechać do Basilica de Guadalupe, choć i bez okazji warto tam pojechać.

    https://www.google.com/maps/@19.4858535,-99.1155227,17z
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  9. #39
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2011
    Miasto
    Poznań
    Posty
    798

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Władca Pixeli Zobacz posta
    Jak będziesz w tym czasie w Mexico City to na pewno warto podjechać do Basilica de Guadalupe, choć i bez okazji warto tam pojechać.

    https://www.google.com/maps/@19.4858535,-99.1155227,17z
    Racja. Z tym, ze nie każdy zasłużył lub dorósł żeby Tam pojechać... (broń Boże nie do kolegi Niggera to kieruję).

  10. #40

    Domyślnie

    Po pobieżnej lekturze treści internetowych wytypowałem sobie kilka miast, które chciałbym odwiedzić (oprócz Mexico City). Co panowie i panie sądzicie o Guanajuato, Oaxaca i San Cristobal de Las Casas ( to ostatnie to pytanie do kolegi @124miko )? Jeśli starczy czasu to może jeszcze coś z Jukatanu (Valladolid lub Merida, ale ta ostatnia to za bardzo mnie nie kręci, bo chyba zbyt tam gwarno).

Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Meksyk cz.I
    By fotodemon in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 17-10-2011, 20:22
  2. [ Reportaż ] Meksyk
    By ArtX in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-04-2010, 20:48
  3. [ Architektura ] mEKSYK
    By dawidlawecki in forum Architektura
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-05-2009, 23:14
  4. [pytanie] Meksyk
    By saygon in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 28-02-2008, 22:14
  5. [ Krajobraz ] Meksyk
    By Bobeck in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 10-07-2007, 22:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •