Close

Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 85

Wątek: Meksyk.

  1. #41

    Domyślnie

    Meridy gwarną bym nie nazwał. Małym miasteczkiem, przynajmniej w zabytkowej części jest Campeche, takie bardziej w stylu karaibskim.

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Po pobieżnej lekturze treści internetowych wytypowałem sobie kilka miast, które chciałbym odwiedzić (oprócz Mexico City). Co panowie i panie sądzicie o Guanajuato, Oaxaca i San Cristobal de Las Casas ( to ostatnie to pytanie do kolegi @124miko )? Jeśli starczy czasu to może jeszcze coś z Jukatanu (Valladolid lub Merida, ale ta ostatnia to za bardzo mnie nie kręci, bo chyba zbyt tam gwarno).
    Niedaleko Mexico City warto zaglądnąć to Teotihuacan.
    Jednak takie miejsce nie dla każdego będzie ciekawe.
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Po pobieżnej lekturze treści internetowych wytypowałem sobie kilka miast, które chciałbym odwiedzić (oprócz Mexico City). Co panowie i panie sądzicie o Guanajuato, Oaxaca i San Cristobal de Las Casas ( to ostatnie to pytanie do kolegi @124miko )? Jeśli starczy czasu to może jeszcze coś z Jukatanu (Valladolid lub Merida, ale ta ostatnia to za bardzo mnie nie kręci, bo chyba zbyt tam gwarno).
    Samo miasto San Cristobal de las Casas jest średnio godne uwagi ( jeśli zobaczysz wcześniej inne o tzw. zabudowie kolonialnej ). Natomiast warto zrobić tam np. dwudniową ( lub nawet jednodniową ) bazę i pojechać do kanionu Sumidero oraz do Palenque - jeśli planujesz odwiedzić Jukatan, to będzie nawet po drodze. Do Meridy nie dotarłem ( była w planach ), gdyż w Palenque dokonaliśmy korekty planów z powodu zmęczenia i pojechaliśmy od razu do Tulum ( warto z uwagi na pięknie i nietypowo położone ruiny miasta Majów w scenerii nadmorskiej ). Resztę czasu spędziliśmy na wypoczyku w Playa del Carmen.

  4. #44

    Domyślnie

    A ten wypoczynek był z nurkami, snurkami? Widzę, że z Playa jest rzut beretem do Cozumel, polecanego ze względu na rafę. Byliście? Może są jeszcze jakieś inne, mniej uczęszczane miejscówki z dobrą rafą. Chodzi mi głównie o ceny, bo Cozumel z tego co czytam, jest dość drogi.

  5. #45

    Domyślnie

    Na Cozumel nie popłynęliśmy. Czas spedzaliśmy na plażowaniu, kąpielach, spacerach i knajpach. Raz pojechaliśmy zobaczyć i wykompać się w cenocie. Fajne doświadczenie. Jest jedna b. blisko Playa ( pojechaliśmy taksówką ).

  6. #46

    Domyślnie

    Jeżeli właściciel tematu wie już wszystko o Meksyku to może czas na inne przygotowania

    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  7. #47
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2011
    Miasto
    Poznań
    Posty
    798

    Domyślnie

    Corona? Przecież to takie siki jak u nas jakiś Lech. Prawdziwy mex pije corone wyłącznie w desperacji i koniecznie z dodatkiem jakiejś olmeca czy coś.

  8. #48

    Domyślnie

    hehe prawda, tego nie da się po trzeźwemu pić
    zestaw N: d700 +17 + 70-200 // zestaw S: A7 + 40 + 24-240

  9. #49
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2011
    Miasto
    Poznań
    Posty
    798

    Domyślnie

    Nawet przepis dam. Kupujesz coronę, wylewasz 200ml, uzupełniasz do pełna anejo (żeby kolor utrzymać), wrzucasz limonkę, zatykasz palcem, wstrząsasz i pijesz duszkiem. Orzeźwia. Po czterech butelkach przestaje orzeźwiać.

  10. #50

    Domyślnie

    Albo dolewasz 100 whisky i liminka


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Meksyk cz.I
    By fotodemon in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 17-10-2011, 20:22
  2. [ Reportaż ] Meksyk
    By ArtX in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-04-2010, 20:48
  3. [ Architektura ] mEKSYK
    By dawidlawecki in forum Architektura
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-05-2009, 23:14
  4. [pytanie] Meksyk
    By saygon in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 28-02-2008, 22:14
  5. [ Krajobraz ] Meksyk
    By Bobeck in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 10-07-2007, 22:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •