Close

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 85

Wątek: Meksyk.

  1. #21

    Domyślnie

    O Taxco poczytałem. Ładne miasteczko, boję się jedynie, że moja pani za dużo kasy tam przepuści. A co do Mechiko Sity to jaką dzielnię byście polecili na nocleg. Roma, Condesa, Polanco? Mnie najbardziej interesuje żarcie i chlanie. Reszta też, ale już trochę mniej

  2. #22

    Domyślnie

    Jeżeli idzie o bezpieczeństwo to w Mexico City jest bezpieczniej niż w Chicago
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Władca Pixeli Zobacz posta
    Jeżeli idzie o bezpieczeństwo to w Mexico City jest bezpieczniej niż w Chicago
    Eh, no to luz
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  4. #24

    Domyślnie

    Czy te cyfry oznaczają, że można wieczorem wyjść na piwo do knajpy? Niekoniecznie w Tepito.

  5. #25

    Domyślnie

    No wyjść to na pewno można... Pytanie, co z powrotem.
    Pozostaje jeszcze temat piwa
    Ostatnio edytowane przez Pawel92 ; 13-06-2017 o 16:12
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  6. #26

    Domyślnie

    Ja na wyjeździe staram się trzymać fason. W końcu reprezentuję swój kraj. Jak mówię piwo, to góra trzy i do domu, bo rano trzeba wstać.

  7. #27

    Domyślnie

    Nie no, oczywiście... Miałem na myśli jakość tamtejszego piwa
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Czy te cyfry oznaczają, że można wieczorem wyjść na piwo do knajpy? Niekoniecznie w Tepito.
    Ze statystyk z Chicago na 2016 rok:
    Zastrzelonych - ponad 700
    Postrzelonych i rannych 3600
    A to oznacza, że w jednych rejonach jest spokojnie a w innych gorzej jak w Afganistanie.
    Podobnej sytuacji możesz się spodziewać w Mexico City.

    w 2008 spałem w tamtej okolicy.
    Best Western Estoril, Mexico City
    Luis Moya 93 Colonia Centro, 06070 Mexico City, Mexico
    https://www.google.com/maps/@19.4290...7i13312!8i6656

    Według przewodnika była to dzielnica biznesowa ale odradzał wieczorne a tym bardziej samotne spacery.
    Do głównego rynku nie jest daleko i po drodze trochę ciekawych rzeczy do zwiedzania i fotografowania.

    Jedna przestroga.
    Nie pij w Meksyku nie przegotowanej wody, ani nie płucz wodą z kranu po myciu zębów!!!
    W hotelach w łazienkach będą butelki z wodą mineralną do płukania po myciu zębów.
    Takie same butelki z wodą mogą być w pokojach ale te są ekstra płatne jak je otworzysz

    Na pewno znajdą się osoby które powiedzą że to bzdura. Znajoma nie słuchała i dopadła ją "Zemsta Montezumy"
    Przez kilka dni zwiedzała... ustępy





    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  9. #29

    Domyślnie

    A weźcie się odczepcie od tego Chicago. To jest miasto najbardziej posegregowane rasowo i dobrze. Kto nie szuka guza, nie znajduje. Po prostu są czarne dzielnice, do których się nie chodzi, nawet w niedzielne piękne popołudnie, bo można niechcący zarobić kulkę. Ot, i cała filozofia. Nie wiem, jak w Mexico City, pewnie już nie tak różowo, ale przy zachowaniu minimum rozsądku nie powinno być źle.
    Pozdro z Chicago.

  10. #30

    Domyślnie

    Napisz lepiej Liguś co z tym Meksykiem. Przecież wy Amerykanie jeździcie tam na kobiety i leczyć zęby coś musisz wiedzieć Co do bezpieczeństwa to zgadzam się z opiniami powyżej. Jak wszędzie trzeba zachować zdrowy rozsądek i nie pchać się tam gdzie Cię nie chcą. Reportaże ze strefy wojny zostawiam zawodowcom takim jak Mario. Ja tam jadę tylko po to by się najeść Nie wiem czy Meksyk jest bardziej niebezpieczny niż np Manila gdzie trwa(ła) regularna wojna z gangami narkotykowymi a mimo to nawet przez sekundę nie czułem się zagrożony, ale nie zamierzam tego sprawdzać. Wolę posiedzieć w fajnej knajpie. I jeszcze przypomniało mi się. W Mexico City będę na wszystkich świętych (czy tam wszystkich zmarłych) i chciałbym się dowiedzieć czy w mieście równie hucznie obchodzi się to święto czy może lepiej wybyć na ten czas do jakiegoś miasteczka w pobliżu? Przy okazji dziękuję za całe dotychczasowe info.

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Meksyk cz.I
    By fotodemon in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 17-10-2011, 20:22
  2. [ Reportaż ] Meksyk
    By ArtX in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-04-2010, 20:48
  3. [ Architektura ] mEKSYK
    By dawidlawecki in forum Architektura
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-05-2009, 23:14
  4. [pytanie] Meksyk
    By saygon in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 28-02-2008, 22:14
  5. [ Krajobraz ] Meksyk
    By Bobeck in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 10-07-2007, 22:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •