Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: The First Shoot

  1. #1

    Domyślnie The First Shoot

    Witam mój klip stworzony w celu pamiątki ze strzelnicy, komentarze mile widziane.

    https://youtu.be/BTqfCRr2G98

  2. #2

    Domyślnie

    Do samego klipu nie mam uwag. Natomiast wg mnie błąd jest w tytule. Na pewno nie jest kal. 44 mm a co najwyżej .44. Amerykańskie nazewnictwo kalibrów bron wynika najczęściej z cali i ewentualnie końcówki roku roku wprowadzenia do użycia. W tym przypadku chyba są to cale a więc 11 mm (0,44").
    Pozdrawiam Tadeusz.
    FB

  3. #3

    Domyślnie

    Dokladnie masz racje źle napisalem tytuł, ale dla właściciela ten błąd został poprawiony. Jednak są tutaj też na forum zwolennicy broni.

  4. #4

    Domyślnie

    Co do filmu: straszliwie on skacze. Widzę że lubisz robić "slo-motion" - może nagrywaj z większym fps (np. 100-120) i spowolnij np. /2 czyli do 50-60 fps.


    Cytat Zamieszczone przez T&T Zobacz posta
    Do samego klipu nie mam uwag. Natomiast wg mnie błąd jest w tytule. Na pewno nie jest kal. 44 mm a co najwyżej .44. Amerykańskie nazewnictwo kalibrów bron wynika najczęściej z cali i ewentualnie końcówki roku roku wprowadzenia do użycia. W tym przypadku chyba są to cale a więc 11 mm (0,44").
    Nazywają o "czterdziestka czwórka" ( od 0,44" - zgodnie z tym co napisałeś ) ... ale kulki i tak ładuje się 0,45" , 0,451" ... czasem nawet większe ... a wszystko do niby 0,44" - nie wiem czemu tak.
    Ostatnio edytowane przez Kyle ; 03-07-2017 o 13:13

  5. #5

    Domyślnie

    Nagrywalem w 120fps, ale musze spróbować twojej techniki, skakanie filmu może to być przez stabilizer w Premiere Pro podczas skladania.
    Ostatnio edytowane przez target_xx ; 04-07-2017 o 19:27

  6. #6

    Domyślnie

    Docelowo film zrobiłeś na 24 fps - taki fps generalnie jest "skaczący" ... przynajmniej jak się porówna do nagrania 50-60fps .

Podobne wątki

  1. RIG SHOOT - by sowart
    By sowart in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 60
    Ostatni post / autor: 19-07-2015, 19:40
  2. Shoot'em All - III Warszawska Wystawa Fotografii Koncertowej
    By bth in forum Wydarzenia, aktualności fotograficzne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-02-2015, 09:22
  3. [ Foto-żart ] "Photo shoot" nabiera innego znaczenia ;)
    By hedgehog in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-01-2008, 19:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •