Close

Zobacz wyniki ankiety: Zabawa w RAWki nr 144 - głosowanie

Głosujących
41. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1 siemalysy

    1 2,44%
  • 2 Boston

    17 41,46%
  • 3 zahir2

    4 9,76%
  • 4 davidoz

    3 7,32%
  • 5 kuba_RT

    14 34,15%
  • 6 Ostry600

    2 4,88%
  • 7 koesh

    9 21,95%
  • 8 Czarna_Offca

    1 2,44%
  • 9 frogi

    2 4,88%
  • 10 And.N

    3 7,32%
  • 11 spiritus

    11 26,83%
  • 12 raddeli

    3 7,32%
  • 13 Bartek-

    2 4,88%
  • 14 zvierzak

    12 29,27%
  • 15 Teotes

    2 4,88%
  • 16 OjTam

    3 7,32%
  • 17 bic44

    9 21,95%
  • 18 greenflash

    3 7,32%
  • 19 pumeeque

    4 9,76%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 59
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    Tak, ten sobie jeździ i widoki podziwia a inni muszą zapierniczać aby starsi mieli czym palić na zimę


    Ludźki jeszcze trzech głosujących i przecieki ;D
    Spiryt szacun Trzeba pomagać Jak mieszkałem z rodzicami to też to robiłem.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Słuchajcie mam małą sprawę:

    W związku z meczem Polska - Rumunia podsumowanie tej edycji pojawi się ok. godziny 23


    Mam nadzieję, że mi wybaczycie taki nietakt
    Kanał YT ​? ??​

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    @spiritus kup sobie siekierę fiskarsa jeśli jeszcze nie masz.
    Nie mam ale jak na razie nie łupałem. Jak tamto pisałem to tyle co skończyłem ciąć dopiero pilarką (gdyby kogoś interesowało to stihl ). Przez trzy dni wieczorami na spokojnie pocięło się jakieś siedem ćwiartek (nie wiem ile kupili). Do łupania mam taką wielką siekierę, którą chyba jeszcze robił mój pradziadek (kowal) w czasach II WŚ. Jest tak zrobiona, że masz mniejszy opór przy rąbaniu. Wbija się w klocki jak w masło i nie trzeba do tego dużo siły. Obuch gruby aby jeszcze dodać siły. Rok temu ją rozpieprzyłem i trzeba było spawać i wzmacniać obuch
    Nad fiskarsem się zastanawiałem (bo mniejsza siekiera jest o kant czegoś rozbić). Co chwile się tępi i źle wyważona. Bardziej korci mnie kupić Cellfast i wspierać Polski rynek


    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    Spiryt szacun Trzeba pomagać Jak mieszkałem z rodzicami to też to robiłem.
    Akurat lubię robić przy drzewie
    Czasami specjalnie do starszych przyjeżdżam aby coś pociąć/połupać. Czasami się trafi wisienka i się jedzie z wujkiem do lasu i robi wycinkę. Poleci kilka buków, dębów i chyba olchy jeszcze tam ma a później śmigaj z piłą i przecinaj wszystko, odcinaj gałęzie, przygotuj do wyciągnięcia (przerobioną wyciągarką ze stara podpiętą do ursusa) pod górę 40-50 m. Później załadować wszystko na wóz lub przyczepkę (max w 3 osoby więc trzeba na sposoby różne to wciągać) i do domu... gdzie tam jest cięte na klocki i łupane. Piękna sprawa


    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    Słuchajcie mam małą sprawę:

    W związku z meczem Polska - Rumunia podsumowanie tej edycji pojawi się ok. godziny 23


    Mam nadzieję, że mi wybaczycie taki nietakt
    Da się załatwić

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Kurde... łupnęło mnie w krzyżu. Trzeba po jakiś balsam piwny jechać na wieczór
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  3. #33

    Domyślnie

    Ja przy drzewie robiłem prawie całe wakacje w 2002 roku. Trzeba było sprzątać po nawałnicy z 4 lipca, która przeszła przez Puszczę Piską, Pisz, Orzysz i lasy w okolicy. Wycinka połamanych drzew, sprzątanie połamanych drzew, Przygotowanie do wywózki z lasu. Czyli typowa robota w lesie.

    Tak to wyglądało po wszystkim:


    Słaba jakość, ale czego się spodziewac po sprzęcie sprzed 15 lat.

    Kanał YT ​? ??​

  4. #34

    Domyślnie

    Ktoś miał farta w tym domku i to niezłego. Zachowała się posesja a i opał na zimę taniej kupi

    Ogólnie to fakt... pełno roboty. Trochę zazdroszczę i trochę bardziej nie Dużo osób przy tym robiło? Pewnie z tysiąc czy coś.
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  5. #35

    Domyślnie

    Zwijam się powoli na studio przed meczem. Ostatni przeciek:

    Na pierwszym miejscu z niewielka przewagą nad drugim miejscem jedna praca. Na drugim miejscu też z niedużą przewagą jedna praca. Na trzeci miejscu mamy dwie prace Wiele jeszcze może się jeszcze wydarzyć

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    Ktoś miał farta w tym domku i to niezłego. Zachowała się posesja a i opał na zimę taniej kupi

    Ogólnie to fakt... pełno roboty. Trochę zazdroszczę i trochę bardziej nie Dużo osób przy tym robiło? Pewnie z tysiąc czy coś.
    Ile dokładnie to nie wiem. To zdjęcie chyba jest z Puszczy Piskiej. Ja robiłem w naszym Orzyskim parku przy stadionie i w lesie. Ale pamiętam, że drzewo ludzie dostawali też za darmo. Przede wszystkim Ci, którzy pomagali. Nasza brygada liczyła ponad 20 osób i dostawaliśmy do roboty pewien obszar. Po zakończeniu dostawaliśmy kolejny. Ludzi przy tym robiło bardzo dużo. Bezrobotnym urząd pracy organizował kursy na pilarza i dawał pracę. Prace porządkowe trwały bardzo długo.

    Ps. Ten dom rzeczywiście miał farta.
    Kanał YT ​? ??​

  6. #36

    Domyślnie

    No to faktycznie było co robić jak dodatkowo coś było oprócz tego lasu.

    Nie zdziwiłbym się gdyby w tym domku była akurat jakaś mocno zakrapiana impreza. Wszyscy imprezują dość mocno, nikt nie wychodzi bo wieje... na drugi dzień się budzą na ostrym kacu a tu połowy lasu nie ma
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  7. #37

    Domyślnie

    Siemanko

    Dziękuję Wam za cierpliwość. Ważne, że mamy 3 punkty więcej i jesteśmy blisko Mistrzostw w Rosji w przyszłym roku @spiritus dziękuję za uzupełnienie ankiety. Myślę, że możemy przejść już do podsumowania


    Edycję nr 144 wygrywa @Boston Gratulacje Zwycięzcę proszę o podesłania na skrzynkę nowego ciekawego rawka do kolejnej edycji zabawy, z krótkim opisem
    Drugie miejsce zajął @kuba_RT Natomiast najniższy stopień podium wywalczylł @zvierzak Gratulacje [/SIZE]

    Gratuluję również wszystkim uczestnikom zabawy. Mieliście świetne pomysły
    Proszę o wypowiadanie się na temat zdjęć. Zachęcam do napisania kilku słów od siebie o zdjęciach, wyborach, itd.




    Lista uczestników:

    1. siemalysy
    2. Boston
    3. zahir2
    4. davidoz
    5. kuba_RT
    6. Ostry600
    7. koesh
    8. Czarna_Offca
    9. frogi
    10. And.N
    11. spiritus
    12. raddeli
    13. Bartek-
    14. zvierzak
    15. Teotes
    16.OjTam
    17. bic44
    18. greenflash
    19. pumeeque


    - - - - kolejny post - - - - - -

    W pierwszym poście dodałem link do plików .xmp. Zainteresowanych zapraszam.
    Ostatnio edytowane przez siemalysy ; 10-06-2017 o 22:56
    Kanał YT ​? ??​

  8. #38

    Domyślnie

    Kurde... zvierzak mnie ostatnim głosem wyprzedził. Tak to ja bym się jeszcze na trzecie załapał

    Pierwsze i trzecie udało mi się obstawić. Oba za bardzo fajne B&W. Do tego obstawiłem ostatnie wiedząc, że będzie dość nisko (za przepały na górze).


    Dość dużym zaskoczeniem okazała się 11. Od samego początku byłem pewny, że zdobędzie maks dwa głosy... na szczęście się pomyliłem
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    ...
    Dość dużym zaskoczeniem okazała się 11. Od samego początku byłem pewny, że zdobędzie maks dwa głosy... na szczęście się pomyliłem
    Jedenastka walczyła dzielnie, ale na jej nieszczęście dała się wyprzedzić na ostatnim wirażu
    Kanał YT ​? ??​

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    Jedenastka walczyła dzielnie, ale na jej nieszczęście dała się wyprzedzić na ostatnim wirażu
    To za te niedopracowane budynki
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Zabawa w RAWki nr 136- głosowanie
    By spiritus in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 15-03-2017, 14:27
  2. Zabawa w RAWki nr 135- głosowanie
    By spiritus in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni post / autor: 08-03-2017, 20:27
  3. Zabawa w RAWki nr 134- głosowanie
    By spiritus in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 20-02-2017, 17:15
  4. Zabawa w RAWki nr 133- głosowanie
    By spiritus in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 06-02-2017, 18:12
  5. Zabawa w RAWki nr 131- głosowanie
    By spiritus in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 74
    Ostatni post / autor: 18-01-2017, 00:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •