Close

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 53

Wątek: Yongnuo 35mm

  1. #41

    Domyślnie

    Pytanko, jaki rozmiar filtra kupić do YN35 lub YN50?
    52 czy 58?

  2. #42

  3. #43

    Domyślnie

    YN35mm ma srednice 52mm, w razie zainteresowania mam do sprzedania ND2 oraz ND8
    D610 | N 35mm f2 | N 24-120mm f4 | T 100-400mm f4.5-6.3

  4. #44
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    U mnie af w tym obiektywie zaczyna szaleć w kiepskim oświetleniu, objaw jest taki że próbuje wyostrzyć i silnik pracuje nadal ale powolutku odjeżdża gdzieś w nieskończoność, nie wiem czy nowy soft w paracie to spowodował czy jakaś wada, przetestuje jak będę miał czas.

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    U mnie af w tym obiektywie zaczyna szaleć w kiepskim oświetleniu, objaw jest taki że próbuje wyostrzyć i silnik pracuje nadal ale powolutku odjeżdża gdzieś w nieskończoność, nie wiem czy nowy soft w paracie to spowodował czy jakaś wada, przetestuje jak będę miał czas.
    To samo miałem z yongnuo 50 mm na d7200. Bardzo szybko oddałem optycznie ok ale af tragedia.

    Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

  6. #46

    Domyślnie

    Dziś dostałem w swoje ręce Yongnuo 35 2.0 N (Nikon). Donoszę - bo o tym chyba jeszcze nikt nie donosił - że działa z F80. Tzn. autofocus działa, przymykanie przysłony działa. Jak wywołam film, to dan znać, jak wychodzą zdjęcia.
    Ten obiektyw działa też z moim D5500.
    Pierwsze wrażenie całkiem dobre. AF sprawia wrażenie lepszego niż w Yongnuo 50 1.8 N.

  7. #47

    Domyślnie

    mialem dosc krotko ten obiektyw w mocowaniu EF.

    glosny ale przyzwoicie szybki AF i nienajgorsza mechanicznie konstrukcja. natomiast precyzja wykonania kiepska i stad chyba brala sie dosc duza losowosc w jakosci obrazka. jak trafilo, to od f/3.5 calkiem ladnie. jak nie trafilo... to mizeria.

    w Canonie jest 35/2 IS, na ktory docelowo zamienilem tego Yongnuo (bo ogniskowa w cropie jest fantastyczna i pasuje mi idealnie). i to oczywiscie jest zupelnie inna klasa sprzetu, zwlaszcza optycznie.

    ponizej jedno z Yongnuo...


  8. #48
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    U mnie jest taki objaw jak na tym filmie:



    Czasami działa super, a czasami nie da się zrobić ani jednego zdjęcia, mam wrażenie że częściej pojawia się to w gorszym świetle i najmniej na D5100 ale może to być przypadek.
    Testowane na paru aparatach z różnym firmware starym/nowym.
    Gdzieś wyczytałem że to brak styku wewnątrz gdzie przesuwa się po taśmie ale jeszcze tego nie rozkręcałem.

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pjeter Zobacz posta
    YN35mm ma srednice 52mm, w razie zainteresowania mam do sprzedania ND2 oraz ND8
    Nie wiem, jakiego masz Yongnuo 35 mm, ale mój Yongnuo 35 mm f 1:2.0 z mocowaniem Nikon F ma gwint do mocowania filtra o średnicy 58 (pięćdziesiąt osiem) milimetrów.
    Swoją drogą ten obiektyw daje bardzo przyjemny obrazek. AF jest wolniutki, ale przy tej cenie, to za sam obrazek należy się ocena bdb.

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pugilares Zobacz posta
    Nie wiem, jakiego masz Yongnuo 35 mm, ale mój Yongnuo 35 mm f 1:2.0 z mocowaniem Nikon F ma gwint do mocowania filtra o średnicy 58 (pięćdziesiąt osiem) milimetrów.
    Swoją drogą ten obiektyw daje bardzo przyjemny obrazek. AF jest wolniutki, ale przy tej cenie, to za sam obrazek należy się ocena bdb.
    Dokładnie - za sam obrazek tego YN należy się ocena BDB. Za takie pieniądze warto kupić to szkło.
    Kolekcjoner aparatów http://www.fotokolekcja.eu

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Problem połączenia lampy Yongnuo YN-660 z Yongnuo RF-603N
    By Matys Fotografia in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19-10-2016, 20:02
  2. Wyzwalacz lamp Yongnuo RF-605N - D90 i Yongnuo 565ex
    By Prezo in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-10-2015, 22:38
  3. 2x Lampa YONGNUO YN-560 IV + 3x YONGNUO YN-622C
    By fotoseba in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13-07-2015, 20:48
  4. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-04-2015, 11:16
  5. Yongnuo YN560-III +Yongnuo RF-603 - Brak połączenia
    By bartwic in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 27-03-2014, 11:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •