Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11

    Domyślnie

    w LR nie da sie nic wylaczyc w zakresie presetow. albo sa albo nie ma. przeinstaluj LR, tzn zainstaluj go jeszcze raz na obecna instalacje. Powinien naprawic ewentualne bledy.

    oczywiscie zakladam, ze restart LR i calego kompa zrobiles.

  2. #12

    Domyślnie

    Restart LR ? .... ???

    W LR w zakładce PREFERENCES druga zakładka po GENERAł nazywa się Presets tu jest taki przycisk o nazwie Reset ALL Defalut Develop Setings moze to kliknąć ?

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Klikałem i nic, dalej w zkaładce po lewej stronie nie mam ani jednego prsetu
    Odinstalowac LR z panelu i powtórną instalcje z plyty zrobić, czy włożyć plytę i może zapyta o naprawę ?
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 07-06-2017 o 12:51
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #13

    Domyślnie

    wklej screena tego LR i okna z presetami

  4. #14

    Domyślnie

    Odinstalowałem w pindu tego LR i stawiam z płyty od nowa. Szkoda mego krótkiego już życia i Waszego czasu. Dzięki za chęć pomocy.
    ps.
    zakładka z presetami po lewej standardowa była klikałem na folder np USER PRESET i nic się nie otwierało
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #15

    Domyślnie

    obok nazwy USER PRESETS masz taka strzaleczke mala, ktora albp okazuje poziomo i wtedy zakladaka z presetami jest zamknieta albo pokazuje na dol i wtedy caly pasek sie rozwija. zakladam, ze to wiedziales i moja uwaga jest bezcelowa? dlatego prosilem o screen. nie trzeba bylo wywalac, trzeba bylo nadpisac. czyli zainstalowac jakby ponownie.

  6. #16

    Domyślnie

    Tak była taka strzałeczka pozioma malutka, niestety na dół się nie rozwijało, klikałem, klikałem i zawsze pozioma. Już zainstalowany, biblioteki dwóch ślubów zaimportowane bo miałem RAW+XMP dopisane do każdego. Biorę się do roboty, tylko strach presety importować teraz jakieś.
    Cofnąłem się do LR 6.3 nie wiedzieć czemu chyba taki na płycie był, ale ostatnio działem już po aktualizacji do 6.10
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 07-06-2017 o 13:47
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #17

    Domyślnie

    gut. powodzenia.

  8. #18

    Domyślnie

    Coś się jednak spierdykoliło konkretniej. Udało mi się zaimportować swoje presety które używałem, ale o dziwo na folderach z presetami "fabrycznym" czyli tymi co są w LR w gratisie niestety ta sama pozioma strzałeczka

    ps.
    przy odinstalowaniu pytał mnie system czy usunąć preferencyjne ustawienia odinstalowywanego programu, zaznaczyłem ptasiek, że usunąć
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  9. #19

    Domyślnie

    jesli te presety sa w tych katalogach o ktorych pisalem to cos sie powalilo z LR. niestety grzebanie w win i wycinanie wszystkiego na piechote moze spowodowac tylko jedno - pad systemu. jesli to swiezo instalowane wszystko to zaczalbym od nowa. byc moze jest jakis babol w LR6. nie wiem, mam nadal 5.7

  10. #20

    Domyślnie

    Może to już za późno, ale po przeczytaniu tego wątku nasunęło mi się pytanie: dlaczego ręcznie grzebiecie w folderach zamiast rozpocząć od Edit->Preferences-> Presets? Tam ustawiamy w naturalny sposób wszystko co dotyczy używania presetów w Lr. Tam się ustawia gdzie i w jaki sposób wszystkie presety są zapisywane. Miejscem gdzie można namieszać jest np."zaptaszkowanie" Preference -> Presets -> Store presets with this catalog (zachowaj ustawienia wraz z katalogiem). Po zmianie katalogu lub zmianie "zaptaszkowania" mogą być problemy ze znalezieniem presetów.
    Zapomniałbym - jest jeszcze w panelu Presets przycisk Show Lr Presets Folder ... (pokaż folder szablonów Lr), ktory w tym przypadku użyłbym na początek.
    Jest kilka miejsc w tym panelu gdzie można wywołać efekt opisany powyżej.
    Ostatnio edytowane przez mmluty ; 09-06-2017 o 09:46

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. LightRoom hurtowy eksport presetów
    By zoom2 in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-10-2015, 15:35
  2. Dostępność presetów do ACR -a
    By Foto-Dorotka in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-02-2013, 11:24
  3. jak zaimportowac czesc z bazy danych LR..
    By jackrabbit in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-01-2013, 21:44
  4. komu można a komu nie można zrobić zdjęcia i czy można je publikować
    By _lilith_ in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-10-2012, 00:55
  5. Lightroom-różnice w działaniu presetów JPG i NEF
    By lookasek in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-07-2009, 00:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •