Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1

    Domyślnie HELP ! LR 6.0 nie można zaimportować presetów.

    Wczoraj chciałem podesłane presety przez kumpla zaimportować. Niby prosta sprawa i kiks. Wywaliło mi w kosmos wszystkie moje dotychczasowe presety z folderu USER PRESET po prostu znikły. mało tego teraz nie mogę zaimportować żadnych presetów. Już huk z tymi nowymi od kumpla ale straciłem swoje z USER PRESET i też nie mogę tych swoich na powrót zaimportować wskazując miejsce na dysku gdzie ich tam 10 sztuk leży.
    Pomóżcie może coś gdzieś mis ie wyłączyło w LR a język dla mnie obcy wiec nie wiem gdzie naklikać mądrze.
    Co ja narobiłem, co się narobiło
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #2

    Domyślnie

    nie pomogę, ale współczuję.
    Cholerka, mam wrażenie (również z własnego dośw.), że z LR trzeba się jak z bombą obchodzić-jeden klik i po temacie... .
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  3. #3

    Domyślnie

    wszystkie ustawienia i pliki LR trzyma w katalogu C: \ Users \ [your username] \ AppData \ Roaming \ Adobe \ Lightroom
    domyslnie to jest katalog ukryty, wiec trzeba uzyc odpowiedniej opcji, zeby pokazac w sys wszystkie katalogi. jesli tam nie ma tych presetow to nima, trzeba odzyskac z jakiegos backupu. importowanie ich przez program nie ma sensu. lepiej wrzucac bezposrednio w odpowiedni katalog. metoda, ktora nigdy nie zawiodla. w katalogu roaming/adobe sa tez ustawienia do PS. warto sobie robic gdzies na dysku kopie katalogu adobe. w razie awarii albo reinstalacji systemu, trzeba tylko zainstalowac programy, zastapic ww. katalogi i w 5 sekund mamy to samo co wczesniej.

  4. #4

    Domyślnie

    Kochani może by ktoś wkleił ścieżkę do katalogu z presetami gdzie one powinny być na dysku C to bym sprawdził czy tam w ogóle coś jest ?
    Może gdzieś mi się coś wyłączyło ?
    10 lat z LR-em i nigdy czegoś takiego nie miałem

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Kochani może by ktoś wkleił ścieżkę do katalogu z presetami gdzie one powinny być na dysku C to bym sprawdził czy tam w ogóle coś jest ?
    Może gdzieś mi się coś wyłączyło ?
    10 lat z LR-em i nigdy czegoś takiego nie miałem
    Dochodzę do tego folderu Roaming klikam na niego i pojawia sie folderem Microsoft, kliam na niego, następny folderek Windows, klkam na niego następny Menu Start, klikam na niego i pustka
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #5

    Domyślnie

    w katalogu roaming sa ustawienia wszystkich aplikacji, ktore sa zainstalowane. jesli tam nic nie masz to nei jest wina LR tylko.... WIN tadaaaam

    przypomne - to jest katalog ukryty, zeby widziec cala jego zawartosc, musisz pokazac wszystkie katalogi. np w total commander w ustawieniach, druga zakladka od gory.

    czyli zeby zobaczyc katalog roaming w appdata musisz pokazac wszystkie pliki (pokaz pliki ukryte)
    Ostatnio edytowane przez R ; 07-06-2017 o 12:18

  6. #6

    Domyślnie

    Windows W10 nowy, świeży system aktualizowany na bieżąco nic nie kombinowany i jakiegoś wirusa tez nie ściągłem, bo to komputer którym nie buszuje po necie tylko do pracy służy.

    Co to jest total komander w ustawieniach ? Total komander to program do zarządzania plikami folderami ? U mnie na kompie jest tylko W10 oraz LR 6.0 wiecej nic

    Tam się musiał coś wyłączyć w tym LR, no niby chyba można odinstalować LR 6 i na powrót go zainstalować, dobry pomysł ?
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 07-06-2017 o 12:25
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #7

    Domyślnie

    no to w opcjach folderow w panelu sterowania zaznacz "pokazuj wszystkie pliki" albpo "pokaz pliki ukryte" itp. nie znam win 10... z reszta coraz mniej znam w ogole win. skonczylem na 7.
    katalogi z ustawieniami w win 10 sa takie same wiec musza byc... o ile win nie wysadzil czegos w kosmos.

  8. #8

    Domyślnie

    Po tej ścieżce co na screenie doszedłem do folderów z presetami i o dziwo jak klikam w każdy folderek to tam presety są. Czyli co, czyli coś sie w LR wyłączyło. Choooopy pomóżcie bo na jutro muszę materialy dwa oddać, a jeszcze chciałem to i owo poprawić.

    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  9. #9

    Domyślnie

    w user presetes masz swoje presety?

  10. #10

    Domyślnie

    Klikam na zakładkę User Preset w LR i nic się nie otwiera, nie pokazuje mi tu presetów mimo, że według tej ścieżki one tam leżą w tym folderze. Wchodzę w któryś folder pokazany wyżej w tym screenie i widzę presty swoje jak i te co chciałem dodać. Bankowo coś się wyłączyło w LR
    Sa też w tym folderze na dysku C fabryczne presety dostarczane przez ADObi z LRem, klikam w zkaładkę i nie pokazują sie w programie
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 07-06-2017 o 12:43
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. LightRoom hurtowy eksport presetów
    By zoom2 in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-10-2015, 15:35
  2. Dostępność presetów do ACR -a
    By Foto-Dorotka in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-02-2013, 11:24
  3. jak zaimportowac czesc z bazy danych LR..
    By jackrabbit in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-01-2013, 21:44
  4. komu można a komu nie można zrobić zdjęcia i czy można je publikować
    By _lilith_ in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-10-2012, 00:55
  5. Lightroom-różnice w działaniu presetów JPG i NEF
    By lookasek in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-07-2009, 00:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •