Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie sklep RHINOCAMERA

    Witam. Mam pytanie. Czy ktoś kupował w tym sklepie? https://www.rhinocamera.pl/ zależy mi na kupnie nikona d750. Szukam taniej oferty, ten sklep ma tanio, tylko nie wiem jak to wygląda, w praktyce. Chyba, że znacie inne sklepy, które mają dobre ceny i które możecie polecić.

  2. #2

    Domyślnie

    Ja już pytałem o ten sklep jakiś czas temu, z tym samym targetem (d 750): http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=281755 ale nikt nic nie odpowiedział...
    Nie pomoże sprzętu kupa, jak fotograf d...a...

  3. #3

    Domyślnie

    I gdzie udało ci się kupić w dobrej cenie?

  4. #4

    Domyślnie

    Jak dotąd niestety nie kupiłem jeszcze....
    Nie pomoże sprzętu kupa, jak fotograf d...a...

  5. #5
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    To jest firma z usa, towar mają generalnie spoza terenu europy żeby unikać cła/vat i teoretycznie gwarancja jest u producenta ale ten znajduje się w usa albo do hk, tyle wiem jak sam szukałem ich wiarygodności, niestety stwierdziłem że lepiej mieć serwis w europie.

  6. #6

    Domyślnie

    Ja kupiłem na eBayu, dostawa w parę dni, link do przykładowej aukcji
    Dystrybucja na Singapur, gwarancja pewnie też tam, ale 2500zł w kieszeni na ewentualne naprawy. Trzeba tylko pisać do nich aby przysłali z polskim menu, bo można trafić tylko z krzaczkami japońskimi i angielskim.
    Ponieważ nie mam Tapatalka, to post dodałem poprzez kliknięcie ZAMIEŚĆ SZYBKĄ ODPOWIEDŹ na dole strony otworzonej w domyślnej przeglądarce mojego laptopa. Podobno też tak można

  7. #7

    Domyślnie

    Ja w maju robiłem zakupy w tym sklepie, ceny mają dużo niższe niż w PL i też miałem sporo obaw - zwłaszcza planując wydatek rzędu 10.000 zł. Ale jestem bardzo zadowolony, bo kupiłem obiektyw o tysiąc zł taniej niż w polskich sklepach, przesyłka szła prawie tydzień z UK i przez pomyłkę wysłali mi... dwa obiektywy w dwóch paczkach ale to było małe zamotanie, jako uczciwy obywatel jedna sztuka wróciła na wyspy, kontakt ze sprzedawcą wyłącznie w języku angielskim (mój podstawowy wystarczył żeby dogadać się) lub mailowo "po polsku" (translator czasem gubił sens zdań). Po jednorazowych zakupach ze sklepu i z towaru jestem zadowolony.

  8. #8

    Domyślnie

    Podbijam temat tego sklepu , czy ktoś od lipca coś u nich kupował? i jak jest z ewentualną gwarancją na sprzęt ? Mają Sigmę A 50-100 w dobrej cenie.
    Nikon D7200 , S 17-70mm , T 150-600 , T 70-300mm , SB 900 .

  9. #9

    Domyślnie

    też widziałem tę ofertę, za S50-100 chcą 4029zł i dają 3 letnią gwarancję, 2 lata od producenta i extra 1 od nich. Czatowałem z Ralphem () i zapewniał mnie, że tak właśnie jest, gwarancja jest respektowana na terenie całej UE. Może podpowiecie mi jeszcze o co warto się spytać?
    Ostatnio edytowane przez Pilot1 ; 19-03-2018 o 15:22

  10. #10
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Czy serwis masz w Polsce czy u nich.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Foto-żart ] Sklep
    By szela in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-11-2012, 22:55
  2. Sklep
    By jkowal in forum Tradycyjne techniki wołania - ciemnia
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-02-2011, 11:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •