Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Czy jest ktoś we Wrocławiu i okolicach, kto się zajmuje kalibracją monitorów ? :)

    Jak w temacie, i chodzi raczej o kalibracje monitora w domu, bez płacenia drugiego tyle za dojazd kogoś z drugiego końca PL

  2. #2

    Domyślnie

    wiemy ale nie powiemy. Przeciez tak się dobrze na wszystkim znasz, najlepszy we wszystkim a monitor nie skalibrowany ? W środku sezonu ? Robionego D750..
    A fe

    P.S.
    Google Ci usunęli ? Na forum masz tylu speców od kalibracji - trzeba tylko wyjśc poza swoje wątki i się rozejrzeć.

  3. #3

    Domyślnie

    @stock nie potrzebnie zostawiasz tu swoją woń smrodu, wielokroć pisałem ci że mam cie w ignorowanych i nie widzę twoich wypocin... nie muszę tego czytać żeby wiedzieć że zapewne zostawiłeś drwiącą i prostacką odpowiedź, która w niczym tutaj nie pomoże, zatem przeczytaj jeszcze raz uważanie - napiszę dużymi literami, a jeśli nie potrafisz czytać (można tak wnioskować, skoro muszę cie ponownie o tym informować) to poproś kogoś z otoczenia i najlepiej żeby ktoś ci to przetłumaczył : NIE WIDZĘ TWOICH WYPOWIEDZI BO OD DAWNA MAM CIE W IGNOROWANYCH! - polecam ci zrobić to samo.
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 07-06-2017 o 10:32

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    @stock nie potrzebnie zostawiasz tu swoją woń smrodu, wielokroć pisałem ci że mam cie w ignorowanych i nie widzę twoich wypocin... nie muszę tego czytać żeby wiedzieć że zapewne zostawiłeś drwiącą i prostacką odpowiedź, która w niczym tutaj nie pomoże, zatem przeczytaj jeszcze raz uważanie - napiszę dużymi literami, a jeśli nie potrafisz czytać (można tak wnioskować, skoro muszę cie ponownie o tym informować) to poproś kogoś z otoczenia i najlepiej żeby ktoś ci to przetłumaczył : NIE WIDZĘ TWOICH WYPOWIEDZI BO OD DAWNA MAM CIE W IGNOROWANYCH! - polecam ci zrobić to samo.
    Moim zdaniem nie było powodu, by tak się zachować. Proponuję więcej pokory i dystansu do samego siebie.

  5. #5

    Domyślnie

    Potrzebna 3 chętna osoba na kalibracje monitora. Jestem ja i nasz kolega zelber, brakuje jednej osoby i ściągamy Toma

  6. #6

    Domyślnie

    We Wrocławiu polecam usługi CMC Photo: http://cmcphoto.pl/uslugi/

Podobne wątki

  1. Zdalna kalibracja monitorów EIZO
    By Andrzej1974 in forum Reprodukcja zdjęć
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 08-04-2016, 09:31
  2. oryginalne miejsce na plener we Wrocławiu i okolicach
    By _lilith_ in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 18-03-2013, 14:25
  3. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-12-2012, 18:13
  4. MLM - zajmuje się tu ktoś?
    By sibelio in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 20-12-2012, 22:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •