Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Gitarowy wariat - epizod 2

    Witajcie. Rok temu przedstawiłem Wam Jonatana, który swym wybitnym talentem gitarowym porywa ludzi (http://forum.nikoniarze.pl/showthrea...610&highlight=). Dziś już odważniej, z większą wiarą z siebie występuje kolejny raz w Studenckim Centrum Kultury przy Uniwersytecie Opolskim. Oczywiście ja poproszę o ocenę zdjęć... Pewnie znów nudne Dla mnie ten typ fotografii jest dość rzadko spotykany. Chętnie pokazałbym całe wydarzenie, ale nie mogę przez brak zgody na publikację wizerunków uczestników.
    Podsumowując - zapraszam na koncert gitarowy - uwagi mile widziane

    Ostatnio edytowane przez madebyzosiek ; 05-06-2017 o 17:43

  2. #2

    Domyślnie

    to ja sie wypowiem skrocil bym to... za duzo podobnych kadrow. na niektorych powalczyl bym jescze z WB. A dla odmiany B&W wyrzucil bym calkiem (choc z calego seta najbardziej podoba mi sie 17), bo sa powtorka tego co masz w kolorze.
    P.S. Teraz patrze jeszcze raz na te zdjecia i bardzo szerokie ujecia nie koniecznie tu pasuja, bo pokazuja ze scena jest pusta (malutki wzmak i to wszystko), co robi wrazenie ze to nie koniecznie jest koncert.
    ____________
    D610, D300s, torba szkiełek i głowa pełna pomysłow

  3. #3

    Domyślnie

    Fajne foty. Podoba mi się szczególnie 2, 5, 8 i 17. Nie próbowałem nigdy fotografować koncertów ale wydaje się to trudne. Dałeś radę @madebyzosiek a Jonatan dodaj radę na gitarze. Mało powiedziane - wymiata
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  4. #4

    Domyślnie

    @Devilish_Chaos dzięki za uwagi. Nie mam żadnych okazji do robienia zdjęć na tego typu imprezach, to jest dosłownie druga okazja w moim fotożyciu. Jestem zadowolony od strony sprzętowej, bo mam wrażenie że i szkła i puszki radziły sobie doskonale. Ale od strony kadrów wiem, że nie mam na takie akcje pomysłu. Całe wydarzenie było bardziej dynamiczne, bo występowały zespoły, coś się działo. A Jonatan po prostu solo z gitarą, więc i dynamika słaba, choć pewnie przy większych umiejętnościach z mojej strony dałoby się to pokazać ciekawiej @Ostry600 dzięki za wizytę. Dla mnie to cały czas teren gościnnych występów, ale cieszę się, że coś wpada w oko

  5. #5
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 176

    Domyślnie

    Fajnie, że exify zostawiłeś Aż dziw bierze, że staruszek dalej jeszcze dobre foty strzela

  6. #6

    Domyślnie

    "gitarowy" - tak
    "wariat" - nie
    Zachowawczość kadrów, taka...bezpieczna fotografia.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dex Zobacz posta
    Fajnie, że exify zostawiłeś Aż dziw bierze, że staruszek dalej jeszcze dobre foty strzela
    Ba, powiem Ci że wiem o elastyczności obrazka z nowych matryc, ale z tego starego CMOSa da się na prawdę wyciągnąć sporo. Nie mam na razie parcia na nowości w FXach

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    "gitarowy" - tak
    "wariat" - nie
    Zachowawczość kadrów, taka...bezpieczna fotografia.
    Ja bym powiedział - gitarowy wariat - tak, dynamiczny fotograf - nie Wiem, że się pewnie śmiesznie tłumaczę, ale t na prawdę moja druga okazja do zdjęć na koncercie, więc doświadczenia nabieram dopiero... Pewnie będzie kiedyś lepiej, do czego będę dążył przy każdej okazji, która mi się trafi. Dzięki za uwagę

  8. #8

    Domyślnie

    Zamknałbym temat w dwóch zdjęciach. Na niektórych WB Cie rozłozyło, niektóre krzywo a 70% takich samych. Niestety wieje nudą. Rozumiem ze koncert mógł być statyczny ale to nie powód by wstawiac kilkanascie takich samych zdjęć. Niestety nudno.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    Zamknałbym temat w dwóch zdjęciach.
    Dzięki za wizytę. A jeżeli piszesz o dwóch tutaj obecnych, to powiesz o których? Chyba, że one wszystkie leżą... Człowiek się uczy cały czas

  10. #10
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Za Marcinem. Dziwi mnie tylko to , że w cytowanym przez Ciebie wątku @burton pisał dokładnie o tym samym, a Ty dostrzegłes swój błąd. I dzisiaj po przeszlo roku robisz dokładnie to samo. Trudno jest uzyskać inny-lepszy efekt powielając te same błędy.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Pozostałe ] Analogowy detal nikoniarza - kolejny epizod...
    By madebyzosiek in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-07-2016, 09:23
  2. [ Reportaż ] Gitarowy wariat
    By madebyzosiek in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17-04-2016, 23:13
  3. [ Krajobraz ] W drogę - epizod II
    By jacekz40 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 26-06-2011, 18:11
  4. [ Reportaż ] Wrocław - Rekord Gitarowy [duużo zdjęć]
    By velaskez in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-05-2010, 01:54
  5. [ Reportaż ] [10 szt.] Gitarowy Rekord Guinnesa
    By ekonet in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 03-05-2007, 01:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •