Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie M I D - 3 foteczki

    heloł
    Szybkie strzały podczas Repo na Ślubie z ostatniej Soboty co myslicie

    1

    2


    3

  2. #2

    Domyślnie

    Jestem na TAK!
    Szczególnie 1 i 3
    D850 + Irix 11/4 + N24-70/2.8 + N70-200/2.8 FL + N105/1.4E ED + S35/1.4 + S50/1.4 + S135/1.8 + T17-35/2.8-4 + T85/1.8 VC + SB910 + Navigator X + trochę umiejętności i dużo planów

  3. #3

    Domyślnie

    Jedyneczka ma wspaniały klimat... Pięknie wykorzystane światło. Gratulacje

  4. #4

    Domyślnie

    WOW => Cudnie, jakie szkiełko?
    "Nikon"

  5. #5

    Domyślnie

    nie pamiętam dokładnie ale raczej s 35/1.4a , n70-200/2.8 50/1.8 któres z tych raczej teraz nie mam jak sprawdzić.

    a body to d750 i d3

  6. #6

    Domyślnie

    1 jest super.
    2 - szkoda, że jest przepalone.
    W 3 trochę rozprasza gałąź wchodząca w głowę. I para jakby gubi się w tle. Może dlatego, że w mocnych punktach są wyraźne akcenty tła (gałęzie, prześwity), a para jest w spokojnym centrum kadru? Efekt może trochę podobny jak w 1, ale w 1 otoczenie jest ciekawe...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sl011 Zobacz posta
    2 - szkoda, że jest przepalone.
    bardzo rzeczowo.
    Pomijam juz to że przepałów tam nigdzie nie widać.

  8. #8

    Domyślnie

    Przepalone?? Klasyka forumowa...

    1ka bardzo przyjemna, może ciut za bardzo przygaszone, ale jest bardzo okej.

  9. #9

    Domyślnie

    1. Czapki z głów, podoba się bardzo.
    2. Wywołałeś uśmiech na mojej twarzy. Jak zobaczyłem, jak mocno nienaturalnie, obszarowo rozjaśniłeś parę młodą i jej okolice... Z drugiej strony, gumowe matryce, PM zawsze jest najważniejsza... To też jakieś wyjście. Wolałbym blendę lub delikatnie lampą... Albo tak trochę subtelnej.
    Mam prośbę - pytanie, czy mógłby podać to zdjęcie jako przykład w innym wątku na forum, jako widoczna gołym okiem przewaga matryc Nikona?
    3. Sosny nie są wdzięcznym tłem. PM, kolorystyka itd oczywiście jak najbardziej świetnie się prezentuje. Jednak okiełznać te sosny jako tło, ciężko.
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  10. #10

    Domyślnie

    Dzieki za opinie, co do przepałów na drugiej fotce, jest jedynie tam gdzie świeciło słońce , reszta według histogramu bez przepału, jednak cos musiało przyświecić, bo to szybka 10 minutowa sesja akurat w takich warunkach.
    Feltom: faktycznie trochę za mały obszar rozjaśniłem i jest to zdeczka widoczne.
    p.s ja tam lubie sosny, nie lubię zbyt sterylnego tła

Podobne wątki

  1. ślubne foteczki
    By ufolek012 in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 12-11-2009, 00:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •