Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27
  1. #11
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    A to lotnisko do czegoś się przydaje poza raz w roku airshow ?
    Ogólnie to pikników z obecnością armii u nas pod dostatkiem ostatnio, duży plus za taką popularyzacje i przybliżenie ludziom tak ważnej rzeczy, a i jest okazja na jakieś drobne rozrywki w często martwych miasteczkach, które ładnie wybetonowały ryneczki gdzie jedyna atrakcja to co kawałek apteka, bank i monopolowy
    Ostatnio edytowane przez ksh ; 03-06-2017 o 22:29

  2. #12

    Domyślnie

    @FelTom w miesięcznicach ptzeszkadza mi to, że obciążają naszą kieszeń. Każda miesięcznica jest obstawiana przez policję, sporą liczbę funkcjonariuszy. Co do związku z Opolem, jak się dowiedziałem od lepiej zorientowanych kolegów w tym temacie, nie ma go faktycznie(może poza postawą Panów z rządu twierdzących , że i tak zorganizują i będzie lepiej, niż jak inni organizowali, bo przecież wszystko robimy lepiej). Błądzić jest rzeczą ludzką, grunt to błąd zrozumieć i się do niego przyznać, co teraz robię . Pozdrawiam .
    Nikon D5100+Sigma17-50+Sigma10-20+Samyang8Fish-Eye+Tamron 70-300+hama omega premium II

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    A to lotnisko do czegoś się przydaje poza raz w roku airshow ?
    No to już zakrawa o ignorancję. O Porcie Lotniczym Radom nie słyszałeś?
    A tak na serio, to na co dzień urzęduje tam 42. Baza Lotnictwa Szkolnego. To po pierwsze. Po drugie jest port lotniczy, który próbuje nabrać wiatru w żagle, za co trzymam kciuki, bo zbyt dużo kasy zostało w to wpompowane, żeby to miało teraz się zesr... ten, nie udać...

    Aaa, Airshow jest co dwa lata, nie co roku. Stąd bieżący problem. Bo miało nie być, choć powinien być, bo tak wychodzi z kalendarza... Takie to trochę głupie...

    Tak abstrahując, jeżeli chodzi o miesięcznice, to w sumie niech sobie ci ludzie chodzą, jeżeli czują taką potrzebę. Ale może z łaski swojej tak, żeby nie paraliżować raz w miesiącu połowy centrum Warszawy i nie angażować sił porządkowych, które utrzymywane są m.in. z moich podatków i które widziałbym wykonujące w tym czasie jakieś bardziej pożyteczne czynności...
    Ostatnio edytowane przez Majek ; 03-06-2017 o 23:08

  4. #14
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez klepyn Zobacz posta
    @FelTom w miesięcznicach ptzeszkadza mi to, że obciążają naszą kieszeń. Każda miesięcznica jest obstawiana przez policję, sporą liczbę funkcjonariuszy. Co do związku z Opolem, jak się dowiedziałem od lepiej zorientowanych kolegów w tym temacie, nie ma go faktycznie(może poza postawą Panów z rządu twierdzących , że i tak zorganizują i będzie lepiej, niż jak inni organizowali, bo przecież wszystko robimy lepiej). Błądzić jest rzeczą ludzką, grunt to błąd zrozumieć i się do niego przyznać, co teraz robię . Pozdrawiam .
    Ale zdajesz sobie sprawę że ignorowanie miesięcznic powodowałoby że wysłano by kilku deptaków w tą okolice, a tak dzięki takiemu hejtowi buduje się na tym politykę, podział społeczeństwa i nienawiść, podobnie jest w przypadku różnych np kolorowych marszów gdzie trzeba ochraniać i wydawać kupę kasy, niestety manipulowanie przez polityków daje efekty.

    Co do airshow to też kwestia kto w tym bierze udział i czy ponosi z tym związane koszty, fajnie by było oglądać gości z całego świata ale to kosztuje zapewne, nie znam się.

  5. #15

    Domyślnie

    Dobry

    Zielone forum dostało kilka raportów odnośnie polityki w tym dziale. Nie widzę jak na razie przesłanek do usuwania postów ale prosi się o nie naciąganie regulaminu i nie wspominania o sprawach związanych z polityką.

    Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli
    Spiryt
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez klepyn Zobacz posta
    @FelTom w miesięcznicach ptzeszkadza mi to, że obciążają naszą kieszeń. Każda miesięcznica jest obstawiana przez policję, sporą liczbę funkcjonariuszy. Co do związku z Opolem, jak się dowiedziałem od lepiej zorientowanych kolegów w tym temacie, nie ma go faktycznie(może poza postawą Panów z rządu twierdzących , że i tak zorganizują i będzie lepiej, niż jak inni organizowali, bo przecież wszystko robimy lepiej). Błądzić jest rzeczą ludzką, grunt to błąd zrozumieć i się do niego przyznać, co teraz robię . Pozdrawiam .
    Naprawdę chciałbyś porozmawiać o kosztach generowanych przez opozycję "totalną" wypływających z naszych kieszeni? Gdyby nie agresja i nienawiść przez nich rozpowszechniana to wszelkimi miesięcznicami (które wg mnie też nie są nader trafną formą wyrażania żałoby) pies z kulawą nogą by się nie interesował. Bardziej trzeba tam pilnować agresywnych towarzyszy z UBywateli RP.
    Może chciałbyś podyskutować choćby o ostatniej szopce zorganizowanej i w pełni opłaconej przez PO, noszącej tytuł "marsz wolności"? Naprwdę chciałbyś wiedzieć ile tylko ten marsz kosztował i z czyich kieszeni najzamożniejsza partia w kraju bierze na te hucpy?
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    Naprawdę chciałbyś porozmawiać o kosztach generowanych przez opozycję "totalną" wypływających z naszych kieszeni? Gdyby nie agresja i nienawiść przez nich rozpowszechniana to wszelkimi miesięcznicami (które wg mnie też nie są nader trafną formą wyrażania żałoby) pies z kulawą nogą by się nie interesował. Bardziej trzeba tam pilnować agresywnych towarzyszy z UBywateli RP.
    Może chciałbyś podyskutować choćby o ostatniej szopce zorganizowanej i w pełni opłaconej przez PO, noszącej tytuł "marsz wolności"? Naprwdę chciałbyś wiedzieć ile tylko ten marsz kosztował i z czyich kieszeni najzamożniejsza partia w kraju bierze na te hucpy?
    A kolega to chyba już sobie dorobił, po kilku moich zdaniach , że jestem jakimś wielkim przeciwnikiem PiS ? Otóż nie. Jestem tylko zdegustowany ich marnotrawstwem, którego, jak obiecywali miało nie być. To ,że opozycja też marnowała na takie pierdoły pieniądze też mi się nie podoba o czym tu nie napisałem, gdyż odpowiadałem jasno na pytanie kolegi FelToma: co mi przeszkadzają miesięcznice? A Ty niepotrzebnie mi repostujesz , że przecież inni też organizowali/organizują swoje marsze itp. Więc jeśli poprzedni rząd i aktualna opozycja marnowali pieniądze , to obecny rząd też może i należy to przemilczeć w pokorze ? Moim zdaniem nie.
    Nikon D5100+Sigma17-50+Sigma10-20+Samyang8Fish-Eye+Tamron 70-300+hama omega premium II

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FelTom Zobacz posta
    Jaki widzisz związek z tematem i w czym Tobie przeszkadzają miesięcznice?
    Bo płacimy ze te bezsensowne szopki.
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  9. #19

    Domyślnie

    Jeszcze trochę i miesięcznica będzie obowiązkowa jak kiedyś pewne święto majowe
    D7200, D300, D2x Sigma 300 2.8f, nikkor 200-500 VR, Tokina 100-300 f4
    Masa analogów

  10. #20

    Domyślnie

    Ale macie tematy Nie szkoda czasu?

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Show Me
    By nickt in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29-02-2012, 02:34
  2. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-03-2009, 20:24
  3. [ Reportaż ] show!
    By TRenciak in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-08-2008, 22:18
  4. Myśliwce na radomskim AirShow`07
    By Gemini in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 03-09-2007, 20:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •