Close

Strona 2 z 33 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 321
  1. #11

    Domyślnie

    Jest jeszcze Sony Zeiss 135/1.8.

  2. #12

    Domyślnie

    I Batis 135 2,8. Ciemnawy i drogi.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez meliszipak Zobacz posta
    Oczekiwania wobec tego aparatu są ogromne.
    Matryca w starym 6d ciągle się dzielnie broni.
    Patrząc na to, co prezentuje sobą matryca z 80D nie spodziewał bym się cudów.
    To prawda, że będzie to matryca innego rozmiaru i najpewniej konstrukcji, nie sądzę jednak, żeby tym razem Canon dogonił konkurencję.

    Może cena będzie atrakcyjna? Mam nadzieję.
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  4. #14
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2011
    Miasto
    Poznań
    Posty
    798

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FelTom Zobacz posta
    nie sądzę jednak, żeby tym razem Canon dogonił konkurencję.
    Zdecydowanie jest to bieg po okręgu, bo zdaje się że to konkurencja usilnie stara się dogonić canona

  5. #15

    Domyślnie

    nie wydaje mi się zeby canon miał zamiar kogoś gonić i nie wydaje się żeby musiał gonić, szczególnie modelem 6D II (6D jest klasą samą dla siebie ) - będzie jak zwykle - af z poprzedniego modelu 5D i trochę pseudo postępu typu nikomu niepotrzebny gibany ekranik i jakieś inne mało wnoszące popierdułki testujące możliwości, ale ponoć w końcu ma mieć 100% wizjera - to duży plus bo niektórzy lubią widzieć kadr jak kadrują , i ma być postęp w wysokim iso o 1.5EV (znaczy bedzie robił na 25000 z palcem w d... jak to u mnie na wsi gadają) - to sporo bo w wysokim iso już 6D był bardziej niż doskonały, zwiększy sie też czułość środkowego punku af bedzie działał w większej ciemnicy (o ile to może być prawdą), megapikseli będzie miał w sam raz na pewno nie przedobrzą w tym temacie - jak to w canonie drobny kroczek do przodu coś dodać i co by tu wykastrować żeby nie dać za dużo - zero polotu ale wszystko działa i nie flaruje i nie pluje olejem - ogólnie raczej jestem zdecydowny kupić ale dam szansę pokazać co zrobili, cały czas mam jeszcze nadzeję że ekranik nię będzie się gibał dookoła, a tylko gora dół, i może w końcu af będzie działał od f8 - bo mam jakiegoś 20-letniego analogowego eosa 3 i w nim działa , wybieranie punktu af (a ma ich zupełnie sporo) też ma lepsze niż współczesne wydmuszki a co do ceny to tanio już było.
    Ostatnio edytowane przez jaś ; 09-06-2017 o 23:17
    Jestem szumofobem. S50F1.4A

  6. #16

    Domyślnie

    Żeby tak jeszcze migawkę dali... Ach, rozmarzyłem się...

  7. #17
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2011
    Miasto
    Poznań
    Posty
    798

    Domyślnie

    Ja nie wiem jak z tym gibanym telewizorem, ale ostatnio po raz pierwszy od bodaj 10 lat mi go zabrakło gdym kadrować musiał na chybił trafił. Tak więc w sumie gdyby już był to by nie zaszkodził. Co faktu nie zmienia, ze szóstki i tak nie kupię, choć pewnie dobra będzie.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Żeby tak jeszcze migawkę dali... Ach, rozmarzyłem się...
    Haracz trzeba płacić. Utrzymanie serwisu kosztuje.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Może dadzą więcej, Sony coraz bardziej depcze po piętach.
    Ciekawe, już niedługo.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  9. #19

    Domyślnie

    Na razie migawki nie dadzą, byłbym bardzo zdziwiony, gdyby było inaczej. Ale fakt, w mojej okolicy widać dużo A7-mek. Myślę, że Canon będzie musiał w końcu się ugiąć i wypuścić nieduży, ale pełnowartościowy sprzęt o parametrach Sony. Kwestią dyskusyjną pozostanie jego cena.

  10. #20

    Domyślnie

    Może 1/8000 ale to raczej marzenie
    R | 35 | 50 | 135

Strona 2 z 33 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Canon ] Canon 1DX Mark II
    By michasacuer in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 73
    Ostatni post / autor: 01-04-2016, 19:44
  2. [ Canon ] Canon 5D Mark IV
    By michasacuer in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 29-02-2016, 22:32
  3. Canon 7D Mark II
    By MrQba in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 102
    Ostatni post / autor: 28-02-2015, 15:46
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-02-2013, 11:09
  5. Canon mark 5d III
    By ro9ro9 in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14-09-2012, 00:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •