Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 54 z 54

Wątek: Abonament RTV

  1. #51
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    Coś, co powinno się płacić od lat ale większość nie płaciła bo pozwalał na to system. Teraz, kiedy chce się to uszczelnić - pomijając metody - wielkie larum i kolejne wycieranie sobie pysków demokracją i wszelkimi prawymi postawami obywatelskimi.
    No widzisz tak jest ze wszystkim. Niektórzy handlarze też kombinowali kombinują aby tylko nie płacić podatków od sprzedaży a jak im się dobierze do skóry również larum podnoszą. To że kupiłem sobie telewizor i z tego tytułu mam płacić abonament jest hmmm skandalem Nie chce oglądać HBO to mi go wyłączyli. Chcę oglądać kanały premium C+ to mi je włączyli i za nie płacę. Niech sie zabierają z tą swoją telewizją w jasną cholerę płakal nie będe.

  2. #52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    ...Coś, co powinno się płacić od lat...
    Dlaczego powinno się płacić?

  3. #53

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Tu wypada przyznać rację... Wątek o abonamencie TV nie ma w sobie niczego złego.
    Bzdura. Wątek o abonamencie TV musi być polityczny, bo sam abonament TV jest w 100% tematem politycznym. Nie ekonomicznym, nie fotograficznym, nie związanym z forum, a politycznym. W momencie kiedy ktokolwiek wyszedł poza aspekty techniczne abonamentu to wszedł w politykę.

    Dyskusja na każdy temat, również upolityczniony, może przebiegać w dobrej atmosferze. Pamiętajcie, że to zależy tylko od Was - dyskutujących. Pozdrawiam serdecznie
    A przepraszam co to ma do rzeczy? Jak kiedyś kulturalnie o polityce rozmawialiśmy, bez wycieczek osobistych to wątek wyleciał, bo modowi się nie podobało co pisaliśmy.
    Oczywiście różne standardy nie są nowością na tym forum, ale w związku z zerową reakcją moderatorów w tym wątku, chyba trzeba zacząć to zgłaszać w takim razie.


    Osobiście uważam, że na tym Forum nie powinniśmy babrać się tym g....(polityką). Szkoda Tego miejsca
    Sugeruję zapoznać się z definicją polityki.
    d70s + N18-70 + N55-200

  4. #54
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    W związku z kierunkiem w jakim zmierza dyskusja oraz lawiną raportów, wątek, ja zły, zamykam.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Podobne wątki

  1. Ktos ma wykupiony "abonament" w PIANO
    By Greg77 in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 04-10-2012, 17:09
  2. Jaki abonament w jakiej sieci?
    By Beson in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 11-01-2011, 20:56
  3. Abonament
    By neos86 in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 29-07-2010, 11:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •