Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    z tym "koniec" to bym nie demonizował, bo zabrzmiało tak jakby nagle wtyczka miała przestać działać, a tym czasem:

    "Google will stop providing updates for its Nik Collection suite of plug-in photo editing tools."

    W
    tyczki wciąż są dostępne do pobrania za friko i wciąż działają. Tylko tyle i aż tyle

  3. #3

    Domyślnie

    Eeee?
    Już w momencie darmowego udostępnienia wtyczek, Google przyznało, że przestaje je wspierać, ponieważ przeznacza te zasoby na rozwijanie aplikacji mobilnych (Snapseed). Od tego czasu nie było żadnych updejtów do NIK. Zresztą ostatnią dużą zmianą było dodanie Analog Effex Pro 2.

    Z komunikatu z marca 2016: "As we continue to focus our long-term investments in building incredible photo editing tools for mobile, including Google Photos and Snapseed, we’ve decided to make the Nik Collection desktop suite available for free, so that now anyone can use it."
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  4. #4

    Domyślnie

    Typowe działanie gigantów IT jak Google czy Microsoft. Kupuje się całą firmę dla jednej usługi czy technologi, którą się adaptuje do swoich celów a resztę olewa.
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  5. #5

    Domyślnie

    Widać nierentowny temat

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Borat1979 Zobacz posta
    Typowe działanie gigantów IT jak Google czy Microsoft. Kupuje się całą firmę dla jednej usługi czy technologi, którą się adaptuje do swoich celów a resztę olewa.
    Ale i tak wcześniej udostępnili za darmo, więc nie marudź
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  7. #7

    Domyślnie

    Przecież ta informacja ma z dobre dwa, trzy lata.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Przecież ta informacja ma z dobre dwa, trzy lata.
    Trzy to nie, bo ja jeszcze w styczniu 2016 kupiłem NIKa, ale mi oddali kaskę, a wtyczki jak działały, tak działają, pomimo aktualizacji LR i PS CC... Dużo krzyku o nic. Na razie wyszło korzystnie, bo są nie wspierane, ale darmowe...

  9. #9

    Domyślnie

    Ciekawa sprawa bo sam kupiłem dwie licencje jakieś 3 lata temu po 100 dolców a niedługo później wszystko dali za darmo. Pamietam bo boli do dziś

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Ciekawa sprawa bo sam kupiłem dwie licencje jakieś 3 lata temu po 100 dolców a niedługo później wszystko dali za darmo. Pamietam bo boli do dziś
    No wierzę... Oddawali za licencje kupione do pół roku przed darmową wersją... Załapałem się, ale za nim mi nie oddali kasy, to wściekły byłem

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Photoshop + Nik Collection + przetwarzanie wsadowe
    By binabik in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-06-2017, 05:55
  2. My Little Collection
    By wpkx in forum Aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 24-01-2016, 05:19
  3. Photoshop CS6 PL + Google Nik Collection
    By elanek in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 65
    Ostatni post / autor: 07-09-2014, 20:39
  4. [ Glamour/Beauty ] Hair Collection
    By kucza21 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 25-06-2011, 16:24
  5. [ Glamour/Beauty ] Mayo Collection
    By malita in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 22-08-2009, 18:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •