Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27
  1. #11

    Domyślnie

    captureNX, Aperture teraz NIK ... szkoda
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  2. #12

    Domyślnie

    Kurde, ludzie co się z Wami dzieje?
    Czytać ze zrozumieniem nie potraficie?

    Google już ponad rok temu udostępniło pełen pakiet NIK za darmo. Co więcej oddali kasę ludziom, którzy dopiero co kupili. Ogłosiło przy tym, że nie będzie rozwijało wersji na kompy, ponieważ koncentruje się na aplikacjach mobilnych. O tego czasu nie było żadnych aktualizacji, widać jak używacie wtyczek, że nawet tego nie zauważyliście.
    Niemniej jednak pakiet nadal można ściągnąć za darmo i używać do woli. Każdy jeden program z pakietu działa jako samodzielny program, nie tylko wtyczka do PSa czy LRa. Ja wtyczki odpalam bezpośrednio z FastStone. Zatem nawet jak Adobe się wypnie i nie zapewni kompatybilności to niewiele to zmieni.
    Skąd ten weltszmerc, że olewa, że koniec, że nierentowne, że szkoda?
    Ja pakiet kupiłem już od Google w 2013 i nie żałuję ani dolara, które wtedy wydałem. Programy robią robotę i skracają mi niepomiernie czas obróbki.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  3. #13

    Domyślnie

    Jest petycja do podpisania:
    https://www.change.org/p/google-inc-...nik-collection

    Pisałi o tym więcecej tutaj.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Kurde, ludzie co się z Wami dzieje?
    Czytać ze zrozumieniem nie potraficie?

    Google już ponad rok temu udostępniło pełen pakiet NIK za darmo. Co więcej oddali kasę ludziom, którzy dopiero co kupili. Ogłosiło przy tym, że nie będzie rozwijało wersji na kompy, ponieważ koncentruje się na aplikacjach mobilnych. O tego czasu nie było żadnych aktualizacji, widać jak używacie wtyczek, że nawet tego nie zauważyliście.
    Niemniej jednak pakiet nadal można ściągnąć za darmo i używać do woli. Każdy jeden program z pakietu działa jako samodzielny program, nie tylko wtyczka do PSa czy LRa. Ja wtyczki odpalam bezpośrednio z FastStone. Zatem nawet jak Adobe się wypnie i nie zapewni kompatybilności to niewiele to zmieni.
    Skąd ten weltszmerc, że olewa, że koniec, że nierentowne, że szkoda?
    Ja pakiet kupiłem już od Google w 2013 i nie żałuję ani dolara, które wtedy wydałem. Programy robią robotę i skracają mi niepomiernie czas obróbki.
    Mam pytanie, w jaki sposób uruchomić samodzielnie NIK Collection bez dodatkowych programów ? czy jednak potrzebny jest jakikolwiek inny program min. taki jak już wspomniany FastStone i jak uruchamiamy w takim programie NIK Collection ?

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kardamon Zobacz posta
    Mam pytanie, w jaki sposób uruchomić samodzielnie NIK Collection bez dodatkowych programów ? czy jednak potrzebny jest jakikolwiek inny program min. taki jak już wspomniany FastStone i jak uruchamiamy w takim programie NIK Collection ?
    W folderze w którym masz NIK zainstalowane są .exe.
    Zarówno 32bit jak i 64bit.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  6. #16

    Domyślnie

    Też odpalam te wtyczki korzystając z ustawionych w faststone skrótów do będących w folderach instalacyjnych plików exe. W programie jest opcja "otwórz obraz w zewnętrznym programie..." czy jakoś tak.
    Wadą niektórych wtyczek jako niezależnych aplikacji jest ułomne zapisywanie plików. Łatwo sobie zniszczyć oryginał. A w niektórych nie ma w ogóle możliwości zmiany nazwy przy zapisie. Trzeba więc zawsze pamiętać, by pracować na kopii. Poza tym trudno mieć zastrzeżenia, biorąc pod uwagę cenę.

  7. #17

    Domyślnie

    https://www.change.org/p/google-inc-...nik-collection

    8 JUN 2017 — 10.000! Blown away! What else could we say!

    Ktoś jeszcze nie podpisał?

  8. #18

    Domyślnie

    poszło, dzięki za cynk.
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  9. #19

    Domyślnie

    Już dawno podpisane

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    ... Każdy jeden program z pakietu działa jako samodzielny program, nie tylko wtyczka do PSa czy LRa. ...
    W wtyczkach: Viveza 2 ; Define2 , Sharpener Pro 3 , nie zauważam takiej możliwości. Można wtyczkę odpalić, ale brak możliwości otwarcia zdjęcia (Plik/Otwórz zdjęcia...)
    Nie wykluczam, że o czymś nie wiem

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Photoshop + Nik Collection + przetwarzanie wsadowe
    By binabik in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-06-2017, 05:55
  2. My Little Collection
    By wpkx in forum Aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 24-01-2016, 05:19
  3. Photoshop CS6 PL + Google Nik Collection
    By elanek in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 65
    Ostatni post / autor: 07-09-2014, 20:39
  4. [ Glamour/Beauty ] Hair Collection
    By kucza21 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 25-06-2011, 16:24
  5. [ Glamour/Beauty ] Mayo Collection
    By malita in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 22-08-2009, 18:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •