Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Lady in red

  1. #1

    Domyślnie Lady in red

    D610 n 16-35 f4, S 35mm/1.4, S 50mm/1,4, 85mm/1.8G, sigma 150-600 C
    http://500px.com/arekkruszka
    FB MM

  2. #2

    Domyślnie

    Pomysł jest fajny, modelka świetnie zagrała do niego w dodatku - intrygujący wzrok. Utrzymane w fajnym klimacie niskiego klucza.
    Napiszę teraz co ja bym poprawił. Dziewczynka ma nie ciekawy cień na lewym oku. Szkoda, że nie doświetliłeś lekko blendą tego miejsca. Barwa skóry wydaje mi się wpadać lekko w żółty zafarb - może ciut za ciepło?
    Na lewym przedramieniu dziewczyna coś ma (blizna, nad nią ranka??). Pozbyłbym się tego w obróbce bo nie pasuje mi do tego klimatu. Trochę poniżej połowy wysokości po lewej stronie tła widać pasek. Zdradza jego kartonowość jak mniemam. Przeszkadza i w ogóle nie jest potrzebny. Tyle ja bym poprawił...
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  3. #3

    Domyślnie

    malowidło jak prawdziwe. tylko tło ma felerek

  4. #4
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ostry600 Zobacz posta
    Pomysł jest fajny, modelka świetnie zagrała do niego w dodatku - intrygujący wzrok. Utrzymane w fajnym klimacie niskiego klucza.
    Napiszę teraz co ja bym poprawił. Dziewczynka ma nie ciekawy cień na lewym oku. Szkoda, że nie doświetliłeś lekko blendą tego miejsca. Barwa skóry wydaje mi się wpadać lekko w żółty zafarb - może ciut za ciepło?
    Na lewym przedramieniu dziewczyna coś ma (blizna, nad nią ranka??). Pozbyłbym się tego w obróbce bo nie pasuje mi do tego klimatu. Trochę poniżej połowy wysokości po lewej stronie tła widać pasek. Zdradza jego kartonowość jak mniemam. Przeszkadza i w ogóle nie jest potrzebny. Tyle ja bym poprawił...
    nie przesadzasz?

  5. #5

    Domyślnie

    Rękę rzeczywiście mogłem wyretuszować - moje dziecko to taka Pippi więc ma pełno blizn i ran Ocieplałem - chciałem efekt jak z malowidła uzyskać. Tło nie jest kartonowe - szary materiał, coś tam widać Ja sam się do siebie dowalę - mogłoby być szerzej, mogłoby być tło jaśniejsze albo jakiś element na tym tle dla równowagi. Chyba za bardzo się podjarałem testowaniem beauty disha ( 70 cm z gridem, miało mi dać rembrandtowskie światło dlatego mi cienie nie przeszkadzają ) i do końca nie przemyślałem tego "obrazu".
    D610 n 16-35 f4, S 35mm/1.4, S 50mm/1,4, 85mm/1.8G, sigma 150-600 C
    http://500px.com/arekkruszka
    FB MM

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez blaszak Zobacz posta
    nie przesadzasz?
    Nie wydaje mi się. Zauważ że napisałem "ja". Kolega @Ned Stark nie musi stosować się do wszystkich rad ale może coś mu się przyda.
    Napisałem komentarz w takim stylu w jakim sam chciałbym je widzieć pod swoimi pracami. Z całym szacunkiem ale myślę że jest to jednak bardziej rzeczowe niż "nie przesadzasz?"
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  7. #7

    Domyślnie

    Ranka na lewym przedramieniu rzeczywiście nie pasuje do koncepcji zdjęcia, za to do jego czerwono/czarnej kolorystyki już tak.
    Tło można spokojnie poprawić.
    Gratuluję, bo uzyskany efekt świetny. Niczym malowidło, które chciałeś uzyskać.
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Lady Louise
    By Locter in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-02-2012, 19:06
  2. [ Glamour/Beauty ] Lady Paty
    By sowart in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 13-12-2011, 19:44
  3. Lady B
    By Błażej in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-08-2009, 14:41
  4. [ Reportaż ] Lady
    By ars in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 02-02-2007, 13:36
  5. [ Reportaż ] Lady in B&W
    By Anonymous in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 22-03-2006, 20:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •