Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39

Wątek: Estera

  1. #1

    Domyślnie Estera

    Proszę o jakieś opinie



  2. #2
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    strasznie dziwne

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez blaszak Zobacz posta
    strasznie dziwne
    Oto chodziło, mamy takie zryte banie z wizażystką haha

  4. #4

    Domyślnie

    To jest beznadziejne. Technicznie i mentalnie. Wrzucaj na fejsa - będą lajki.
    P.S "PHOTOGRAPHY" ooooo yeah + 100 do lansu
    myślę co piszę

  5. #5

    Domyślnie

    Dobrzy fotigrafowie nie walą po oczach sygnatura na zdjęciach. modelka niezła i pomysł jest.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RomanZWrocławia Zobacz posta
    To jest beznadziejne. Technicznie i mentalnie. Wrzucaj na fejsa - będą lajki.
    P.S "PHOTOGRAPHY" ooooo yeah + 100 do lansu
    Przymuję krytykę na klate, ale kto tu się lansuje "PHOTOGRAPHY" i tak wrzucam zdjęcia na "fejsa" bo jest to największy rynek każdej branży na świecie i tam szuka się przyszłych partnerów biznesowych, a co do technicznych kwestii proszę o konkrety to może w swoich przyszłych pracach zastosuje się do rad ludzi którzy w fotografii siedzą dłużej niż ja (założył Pan konto jak ja byłem małym "szkrabem" który pewnie nie wiedział jak włączyć aparat

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    Dobrzy fotigrafowie nie walą po oczach sygnatura na zdjęciach. modelka niezła i pomysł jest.
    Wiem, że nie walą po oczach sygnaturami zdaję sobie sprawę, aczkolwiek pracują na takich zasadach jak ja czyli TFP do tego załatwiając fryzierkę i wizażystkę w moim wieku jak na budżet "szkolny" bo jeszcze się uczę a wiąże przyszłość z fotografią - to nie mogę pozwolić sobie aby ktoś podpisywał się moim/moimi zdjęciami bo już jedno swoje zdjęcie znalazłem w "banku zdjęć". Pracują "komercyjnie" oczywiście nie dodaję logotypów tak samo jak umawiam się z kimś, że nie mogę publikować zdjęc wtedy również nie dodaje sygnatur bo nie ma takiej potrzeby jak zdjęcia nigdzie "w wode" nie pojdą. Ale i tak dziękuje za słowa

  7. #7
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Jak cosplay japoński

  8. #8

    Domyślnie

    Technicznie ci nic nie napisze, tez sie ucze jeszcze, ale do makijazu sie przyczepie. Ciekawy pomysl, nawet niezle to wyszlo, naprawde. Tylko jedna rzecz dyskredytuje - zbyt ciemny podklad. Niestety bardzo rzuca sie w oczy.

    Skomplementuje za to pomysl. Jest dziwnie, ale podoba mi sie ta zabawa z sesja.

    ...tapatalk...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marei Zobacz posta
    Technicznie ci nic nie napisze, tez sie ucze jeszcze, ale do makijazu sie przyczepie. Ciekawy pomysl, nawet niezle to wyszlo, naprawde. Tylko jedna rzecz dyskredytuje - zbyt ciemny podklad. Niestety bardzo rzuca sie w oczy.

    Skomplementuje za to pomysl. Jest dziwnie, ale podoba mi sie ta zabawa z sesja.

    ...tapatalk...
    Dzięki za słowa, podkład w rzeczywistości nie był tak ciemny tylko niestety gra światłem tak go wyostrzyła i wizażystka musiała robić podkład na kilka warstw bo cienie i dodatki doklejane się nie trzymały a podkładał działał jako "dodatkowy klej"

  10. #10

    Domyślnie

    wszystko od d..y strony. Jeszcze nie ogarnąłeś jak się obsługuje aparat na poziomie podstawowym, ale już mówisz o zdobywaniu klientów przez fejsa. Zdjęcia mają poziom gimnazjalnej zgrywy i tam, między rówieśnikami powinny pozostać. W ich upowszechnieniu jest największy problem. Oznacza, że nie masz dystansu do tego co robisz, nie potrafisz krytycznie analizować swoich zdjęć. Ćwiczenie - podlinkuj jakieś zdjęcie z podobnego typu sesji. I sam napisz czym się różnią i dlaczego Twoim zdaniem. Sprawdzimy jak myślisz. Dziwność, odlot, i zryte berety? - daj mi to - tego najbardziej w tej sesji brakuje. "Dziwność" na tym zdjęciu jest banalna i wtórna. Gdyby się to jeszcze broniło warsztatem - ale też nie. Jak dla mnie to etap zachłyśnięcia możliwością strzelania fotek wszystkiemu co się rusza. I super - każdy pewnie tak zaczynał. Ale weź na wstrzymanie z publikacją gdziekolwiek - internet nie zapomina - ponoć.
    No nie dał żadnych wskazówek technicznych stary Pan Piernik, tylko się kuna mądrzy.
    Zadawaj sobie pytanie PO CO, DLACZEGO ROBIĘ TO ZDJĘCIE zawsze kiedy chciałbyś nacisnąć spust. A przed publikacją czegokolwiek weź zimny prysznic, albo idź pobiegać.
    Brzmi to strasznie protekcjonalnie - wiem, ale musiałbym pstrzyć zdania emoikonkami, żebyś zrozumiał, że nie znalazłem sobie ofiary do wyżycia, albo musiałbym umieć pisać Twoim językiem.
    Nie zwracamy się na Forum do siebie per "Pan"
    myślę co piszę

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Glamour/Beauty ] Estera M. FaszionSeszion (:
    By kurczeblade in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-02-2015, 20:08
  2. [ Portret ] Estera.
    By Boa in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-08-2013, 20:08
  3. [ Portret ] Estera w sianie
    By joda99 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-09-2009, 22:29
  4. [ Portret ] Poplenerowe ...(Ostromecko) Estera
    By LensFoto in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-06-2009, 18:42
  5. [ Portret ] Plener Ostromecko-Estera
    By endrju22 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 28-06-2009, 23:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •